MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NMi!d@72 - Profil | So 16.1.2016 7:24:17

bart.bm >> ...zdar,jedeme na Novomlýnskou nádrž,myslím pětka...???...loni jsem tam chytal poprvé a spokojenost:-)))

    Nbart.bm - Profil | Pá 15.1.2016 18:42:27

    Mi!d@72 >>Zdarec. jedete na D6 nebo D5-7?

      NMi!d@72 - Profil | Čt 14.1.2016 21:38:42

      PETLOV >> ...no nevím,ty zas budeš fotit a nazývat mě Mušovským medvědem::-))))

        NMi!d@72 - Profil | Čt 14.1.2016 21:37:14

        PETLOV >> ...pytlákom je zima a kapře chrápou:-)))

          NPETLOV - Profil | Čt 14.1.2016 20:38:13

          Mi!d@72 >> Dnes mi Vladan poslal potvrzeni na ten Mušov,tak se pak domluvime jestli tedy budes chtít se mnou.

            NPETLOV - Profil | Čt 14.1.2016 19:04:15

            Mi!d@72 >> jj...byl jsem tam hodit oko,jestli se nechyta na dirkach :)))))....jinak par fotek z dneska.

              NMi!d@72 - Profil | Čt 14.1.2016 15:38:29

              PETLOV >> ...tak cos dnes odhalil na rybníku,to čebrný auto tam bylo jako maják...!!!

                NMi!d@72 - Profil | St 13.1.2016 21:21:38

                PETLOV >> ...taky tu hážu nějaký vložky a panáček mlčí...???

                  NMi!d@72 - Profil | Út 12.1.2016 19:55:06

                  PETLOV >> ...tak balíky jsou v Bečvě...???...jinak papíry jsem dal Pepovi,tak ve čtvrtek je vezme do Přerova,jinak teď kuchám NTB,nejde klávesnice...(((

                    Nbart.bm - Profil | Ne 10.1.2016 12:04:36

                    RST >> a co ma treba Ostrov spolecneho s CRS?spada pod nej?Hospodari na nem?

                      NPETLOV - Profil | Ne 10.1.2016 11:27:44

                      bart.bm >> .byla to jen takova vlozka kolegovi :))

                        NRST - Profil | Ne 10.1.2016 11:26:18

                        bart.bm >> To se hochu dost pleteš:-(((((

                          Nbart.bm - Profil | Ne 10.1.2016 11:20:48

                          PETLOV >> co s povodím Moravy?To nemá s ČRS nic společného

                            NPETLOV - Profil | Ne 10.1.2016 9:51:42

                              NMi!d@72 - Profil | So 9.1.2016 17:58:34

                              PETLOV >> ...a jak mi vypádávali oči z důlků vyřídils...???

                                NPETLOV - Profil | So 9.1.2016 12:51:38

                                Mi!d@72 >> zdur,tak dnes jsem byl vratit povolenku...zatim to necham u ledu :))

                                  NPETLOV - Profil | Pá 1.1.2016 9:57:44

                                  lysky cele pod ledem 2cm led

                                    NPETLOV - Profil | Pá 1.1.2016 9:35:21

                                    Mi!d@72 >> foto :))

                                      NPETLOV - Profil | Pá 1.1.2016 9:25:14

                                      foto :))