MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NMi!d@72 - Profil | So 9.5.2015 20:43:38

king76 >> ...asi ne,letos už mám odzávoděno...teď dám přednost klidu...(((

    Nking76 - Profil | So 9.5.2015 20:35:11

    Mi!d@72 >> jdeš na závody?

      NMi!d@72 - Profil | So 9.5.2015 20:25:19

      ...závody Prosenice...(((

        NMi!d@72 - Profil | Ne 5.4.2015 11:33:44

        PETLOV >> ...no jo,ale pokud nedáš vědět kolegům z MRKu,kolik,kde a jak,tak tady prostě nejseš geroj...(((

          NPETLOV - Profil | So 4.4.2015 22:34:53

          Mi!d@72 >> jj mas pravdu...ten bordel je tam jeste z lonskeho roku a hlavne ty plechovky od tech piv v plechu.....hlavne hned z kraje u betonů co tam v lete chodila teměř denně ta partička 4-5 osob...rozdelavat ohen,popijet pivecko spojene s koupanim a osobni hygienou,paleni cedulí s oznacenim reviru...atd. !!,ale jde jenom o jedno misto,jinak ostatni plechy od piv jsou od rybaru !!!!...ale co je to proti tomu co jsme videli na jednom Hranickem reviru,ze ??....ty by se asi vsichni divily co tam je za bordel !!!!...jinak sam vis kolik pytlu jsme z lysek odnesli loni i predloni,tech pytlu bylo kolem 7ks kazdy rok !!....no a co se tyče aut a jejich parkovani to uz radeji ani komentovat nebudu !!

            NMi!d@72 - Profil | So 4.4.2015 20:39:24

            Petko >> ...tak to klobouk dolů...odnesli jste odpad po těch huličích,co se tam flákali loňské léto...někdy jsem celkem dost překvapenej,když tak poslouchám reakce některých lidí,co by měli znát tamní poměry lépe jako já...jako např.jeden člen RS,co se hrozně divil,že tam léta cvičí policie svoje hafany...

              NRST - Profil | So 4.4.2015 20:07:37

              Mi!d@72 >> Nevím kam dřív skočit.

                NPetko - Profil | So 4.4.2015 19:44:15

                Mi!d@72 >> Dva pytle jsme odnesli de facto jen z prvních pár míst a to hlavně ten nejviditelnější bordel. A jen tak pro info, žádnou brigádnickou činnost jsme tam nedělali, jen jsme byli na normální kontrole... PS: Jsme na Lýskách celkem často a dost by mě zajímalo po kom jiném to tam je, buď mám problém se zrakem nebo mi něco uniklo, protože krom rybářů tam moc lidí nevidívám...?

                  NMi!d@72 - Profil | So 4.4.2015 19:43:52

                  RST >> ...že by otužilci...???

                  ...ještě že to vypadá letos na poslední rok,mj.tebe jsem tam taky ještě nepotkal...)))

                    NRST - Profil | So 4.4.2015 19:22:57

                    Mi!d@72 >> Jasně dělají to koupači, zvláště pak v tomto období:-)))

                      NMi!d@72 - Profil | So 4.4.2015 18:43:34

                      syrus >> ...je vidět,že tam pouze plníš brigádnickou činnost a nevíš,ten bordel není pouze po rybářích,a dva pytle...to je celkem v pohodě...(((

                        Nsyrus - Profil | So 4.4.2015 16:45:51

                        Chtěl bych poděkovat všem rybářům co chodí na Lýsky a neumí si po sobě od vody odnést bordel.Krásné dva pytle odpadků a jeden kbelík jsme odvezli.Hlavně děkuju borcům co pijou pivo v plechu.
                        Auto máte za prdelí a máte za málo si ten humus vzít s sebou.Opravdu kultura jak má být.

                          NMi!d@72 - Profil | Pá 27.2.2015 19:10:27

                          ...pár fotek z našich revírů...(((

                            NMi!d@72 - Profil | Pá 20.2.2015 16:45:34

                            PETLOV >> ...dnes na Lýskách i Rosťa...nedočkavost...!!!

                              NMi!d@72 - Profil | Pá 20.2.2015 16:43:53

                              PETLOV >> ...pomalu už bude napuštěno....(((

                                NPETLOV - Profil | So 14.2.2015 18:12:39

                                Mi!d@72 >> ze by to uz napousteli :))

                                  NMi!d@72 - Profil | So 14.2.2015 17:53:45

                                  PETLOV - 14.2.2015 1y6:35:21 >> ...třeba už vykoupili ty pole a bude tam ten rybník,jak ti říkal Dočkal...(((

                                    NPETLOV - Profil | So 14.2.2015 16:35:21

                                    Mi!d@72 >> pekne to tam vali za chvili tam bude druhej rybnik :)))....mozna je to zamer :)))

                                      NMi!d@72 - Profil | So 14.2.2015 15:56:53

                                      ...a voda stále vytéká...(((