MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NPETLOV - Profil | So 8.8.2015 17:15:11

king76 >> to mas pravdu :)),hladina je dole tak o 40cm a vedra teprve zacinaji !!

    Nking76 - Profil | So 8.8.2015 0:15:59

    PETLOV >> to vypadá jak hrachová polévka.

      NPETLOV - Profil | Pá 7.8.2015 16:57:32

      vcera jsem se stavil omrknout pansky rybnik,tak posilam par fotek.

        Nbart.bm - Profil | Pá 5.6.2015 12:20:34

        Mi!d@72 >> ono pokud se domluvi dve strany ta treti uz nebude mit problem.vse je o kompromisech.ikdyz priznavam ze v dnesni dobe je kolikrat problem najit tu hranici ,ale da se najit.

          NMi!d@72 - Profil | Pá 5.6.2015 10:28:07

          bart.bm >> ...ale připouštím,že tento tah může pocházet i z té druhé strany...(((

            NMi!d@72 - Profil | Pá 5.6.2015 10:25:59

            bart.bm >> ...mysli,takovej starosta není zrovna špatná funkce...a pokud chce být u korýtka i na další volební období,měl by hájit zájmy svých voličů---(((

              NMi!d@72 - Profil | Pá 5.6.2015 10:22:46

              RST >> ...nevím,nejsem z Prosenic,ale řekl bych,že když se nedomluvili ani tamní rybáři s místními nimrody,tak ten pes bude zakopanej asi tam...(((..holt ta doba asi vyžaduje to hrabání na vlasním písečku...!!!

                NRST - Profil | Pá 5.6.2015 6:39:52

                Mi!d@72 >> Běžně s nimrody spolupracujeme k oboustranné spokojenosti, oni krmí kačeny a kačeny nám krmí ryby:-) Chce se to jen domluvit.

                  Nbart.bm - Profil | Pá 5.6.2015 6:32:07

                  Mi!d@72 >> spis bych rek ze v tom nebude starosta ale jini lide z urcite organizace ve velkem meste.

                    NMi!d@72 - Profil | Čt 4.6.2015 22:22:20

                    bart.bm >> ...proč...???...je to jednoduché,protože ho starosta Prosenic pustil místním pěti nimrodům na kačeny...(((

                      NMi!d@72 - Profil | Čt 4.6.2015 22:18:50

                      Exy >> ...zdravím,pokud mi ještě dobře slouží paměť,tak tento revír se napouštěl v roce 1986,kdy prošel kompletní renovací,takže by měl jít vypustit....???

                        Nbart.bm - Profil | Čt 4.6.2015 19:17:33

                        Řezka >> otázka spíš je proč MO Přerov přišlo o další vodu??Za chvíli ji zůstane leda Bečva.

                          NŘezka - Profil | Čt 4.6.2015 17:50:49

                          Exy >>
                          Odlovovat nebo raději napsat sežrat vyjde na stejno, odvést vše a naplnit mražáky k prasknouti, nezapomeňte na sousedy...

                            NExy - Profil | Čt 4.6.2015 13:07:20


                            Přátelé rybáři z MO Přerov jistě víte,že v říjnu letošního roku končí pro nás rybolov na panském rybníku.Ryby jsou tam vysazené a je třeba je odlovovat a je škoda o ně přijít jako v minulosti.Návštěvnost téměř žád ná.Tak Petrův zdar .

                              NRST - Profil | Čt 4.6.2015 10:44:38

                              Mi!d@72 >> Takhle se to těžko odhaduje, ale letos bylo hodně blbé jaro. Kolísala teplota vody. Kaprovité ryby trpí tzv. jarní virémií - ta, když se rychle neoteplí voda přes cca 18°C může mít za následek takové a i mnohdy horší úhyny.

                                NMi!d@72 - Profil | St 3.6.2015 22:10:18

                                RST >> zdar,zámej se tam potápěl,je to všechno na dně,říkal tak něco kolem dvou stovek kaprů různejch velikostí....

                                  NRST - Profil | Út 2.6.2015 20:29:11

                                  Mi!d@72 >> Co to je masivní úhyn???

                                    NMi!d@72 - Profil | Út 2.6.2015 17:52:52

                                    ...zdar pánové,neví někdo něco o údajném masivním úhynu ryb ve Výklekách...(v lomu)...???

                                      NMi!d@72 - Profil | Pá 15.5.2015 8:02:56

                                      ...amuři začínají pomalu růst(předloňská násada)

                                        Nking76 - Profil | So 9.5.2015 20:44:41

                                        Mi!d@72 >> jj jasně,se pak podívá na jejích stránku.