MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NMi!d@72 - Profil | Čt 12.2.2015 14:58:16

syrus >> ...tak to buď rád,že jsi zůstal v Přerově,já jsem z Přerova 20 let,a tam kde teď bydlím,si fakt připadám jako ve zlým snu...(((

    Nsyrus - Profil | St 11.2.2015 21:30:26

    Ono to bylo tak:
    To bylo kdysy dávno když nesl svatej Petr pytel s šulinama a ten pytel se mu roztrhl.A svatej Petr si řekl-kašlu na to,sbírat to nebudu.Tady bude Přerov.
    A dneska to tady opravdu tak vypadá.

      NMi!d@72 - Profil | St 11.2.2015 21:30:17

      Zajda >> Zajda,bart.bm - 11.2.2015 20:24:19 >> ...vypadá to na vy..dva...)))

        NZajda - Profil | St 11.2.2015 20:24:19

        bart.bm >> Důchodci mají pojmenované kačeny a z ondater jsou úplně hin. Jedno staré pometlo chodí až k vodě, čekám, kdy tam zahučí...

          Nbart.bm - Profil | St 11.2.2015 20:19:51

          Zajda >> někdy mám pocit že Přerov je plný pošahaných lidí...ptáčkařama počínaje a ekoteroristy konče...

            NZajda - Profil | St 11.2.2015 20:16:14

            bart.bm >> A to bude velký průser, protože pošahaní důchodci budou držet hlídky. Mohli by kvůli ní zakázat dračí lodě...:-)

              Nbart.bm - Profil | St 11.2.2015 20:11:07

              Zajda >> ju beztak brzo někdo vyfotí :o))

                NZajda - Profil | St 11.2.2015 19:46:27

                bart.bm >> Stopy se už nedaly najít, ale ten kapr byl úplně čerstvý. Dokonce si myslím, že jsem ji vyplašil...Klučina se kterým jsem se pak bavil(bydlí na nábřeží,) mi říkal, že ji i viděl...

                  Nbart.bm - Profil | St 11.2.2015 19:42:01

                  Zajda >> našel jsi i stopy?tohle udělá i kočka pokud čapne malátného kapra u břehu.kámošovi tak kocur vytáh z jezírka koi 74cm jsem myslel že tu kočku natrhá pinzentou na mikrokousky jak byl nakakany :o))))

                    NZajda - Profil | St 11.2.2015 19:29:25

                    Tak už mám holky chlupatý i u nás a přímo v centru..:-(

                      NMi!d@72 - Profil | Ne 8.2.2015 9:48:55

                      ....ale copak ...že by ta výživná diskuze na MO opět ztratila na svém kouzlu,není s kým pokecat...???...i když pravdou zůstává,že ta "moudra" mi fakt chyběla...(((

                        NPETLOV - Profil | Po 2.2.2015 15:23:21

                        Hubert Kubeš >> jinak ohledne vstupu a pohybu v narodni prirodni rezervaci je mi dobre znam.....tuhle vasi pripominku by jste mel smerovat tem kteri tam chodi vesele na ryby a jeste se tim chlubi !!!!!

                          NPETLOV - Profil | Po 2.2.2015 15:20:19

                          Hubert Kubeš >> Take zdravim,to ze nejsou zadne fotky stavu Strhance zde na mrku ( pro lidi kterym je stejne vse lhostejne)...neznamena ze nejsou zadne nafocene a zdokumentovane a stav strhance neni resen...ba naopak situace se neustale monitoruje a řeší !!Pokud mate nejake dotazy obratte se na prislusne urady a tam vam jiste s radosti reknou vice !!!

                            NHubert Kubeš - Profil | Po 2.2.2015 15:06:23

                            PETLOV >> Zdravím, nepletu-li se jde o úsek Strhance, který protéká NPR Žebračka. Vadí vám tento stav? Proč nefotíte místa, kde voda zatápí soukromé pozemky, zahrady, atd.? Znovu podotýkám, že pro lužní les, kterým NPR Žebračka je (i když už jen fragment) je zátopa jen a jen dobrá. Také bych rád upozornil, že v národní přírodní rezervace je vstup mimo stezky zakázán. S pozdravem HUbert Kubeš

                              NHubert Kubeš - Profil | Po 2.2.2015 15:02:58

                              PETLOV >> Zdravím, nepletu-li se, jde o úsek Strhance, který portéká NPR Žebračka, že ano? Proč vám to prosím vadí, proč nefotíte místa, kde voda zatápí soukromé pozemky? Znovu podotýkám, že v lužním lese, kterým Žebračka je (i když již pouze fragment) je to jen a jen ku prospěchu!!! Také bych rád zdůraznil, že vstup mimo stezky je v národní přírodní rezervaci zakázán. S pozdravem Hubert Kubeš.

                                Nking76 - Profil | Ne 1.2.2015 17:53:20

                                Mi!d@72 >> pěkné fotky.

                                  NMi!d@72 - Profil | Ne 1.2.2015 17:17:12

                                  ...proč...proto...(((

                                  RYBÁŘSKÉ ZÁVODY

                                  Datum konání: 18.4. 2015 Místo konání: VELKÁ LAGUNA Začátek: 5,30 hod

                                  Startovné: 250,- Kč Revír 471 006 Bečva 2A-Laguna I Občerstvení v ceně startovného Pro registrované rybáře (od 15-ti let) s platnou povolenkou na vody mimopstruhové ČRS ÚS Ostrava

                                  Upozornění: Od 11.4. – 24.4. 2015 bude vyhlášen ZÁKAZ RYBOLOVU na LAGUNĚ I (18.4. 2015 jen závody)

                                  Počet účastníků závodu omezen na 70 rybářů.

                                  Srdečně zvou pořadatelé

                                    NMi!d@72 - Profil | Ne 1.2.2015 17:15:55

                                    ...tak už tu máme termín jarního hájení....(((



                                    Jarní hájení na Velké Laguně bude probíhat v období 11. 4. – 24. 4 2015 (včetně)

                                      NMi!d@72 - Profil | Ne 1.2.2015 8:36:15

                                      ...včera...(((

                                        NMi!d@72 - Profil | Út 27.1.2015 11:28:01

                                        RST >> ...nech to plavat jak vodu ve Strhanci...)))