MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

RST - Profil | Po 26.1.2015 20:54:00

Mi!d@72 >> Nakousli jste to tak ven s tím.

    Mi!d@72 - Profil | Po 26.1.2015 20:51:24

    RST >> ...s regulací průtoku,ale to je teď jedno...třeba na závodech,když jsi na to vzpomenem...)))

      RST - Profil | Po 26.1.2015 20:03:48

      Mi!d@72 >> A s čím to souvisí??

        Mi!d@72 - Profil | Po 26.1.2015 20:01:16

        RST >> ...nóó,s bobrama to bych řekl nějak nesouvisí...(((

          king76 - Profil | Ne 25.1.2015 20:25:00

          PETLOV >> kdy tam mrzlo,u nás bylo kterýsi den lehce pod nulou.

            PETLOV - Profil | Ne 25.1.2015 20:19:46

            king76 >> nahore mekke a vespod jeste led !!

              king76 - Profil | Ne 25.1.2015 20:14:45

              PETLOV >> není to kaše z toho sněhu co napadl.

                PETLOV - Profil | Ne 25.1.2015 20:01:39

                Mi!d@72 >> az bude tepleji tak si jen zajdu posbirat ryby na louku :))

                  Mi!d@72 - Profil | Ne 25.1.2015 20:01:27

                  PETLOV >> ...já tam byl v pátek,bylo to spíš víc zamrzlé,než posledně...(((

                    RST - Profil | Ne 25.1.2015 20:01:12

                    Mi!d@72 >> Myslíš jako bobrem milionářem??

                      Mi!d@72 - Profil | Ne 25.1.2015 19:59:38

                      PETLOV >> ...pěkně to tam valí,až budeš tím milionářem,budeš si taky moci dělat,co se ti zamane...(((

                        PETLOV - Profil | Ne 25.1.2015 19:59:23

                        Mi!d@72 >> ja jsem to treba necekal :))

                          Mi!d@72 - Profil | Ne 25.1.2015 19:56:05

                          PETLOV >> ...jj,to se dalo čekat,tady sněží skoro celej den,teplota je na nule...(((

                            PETLOV - Profil | Ne 25.1.2015 19:55:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            a Strhanec stale vyteka z koryta !!!!!!!!

                              PETLOV - Profil | Ne 25.1.2015 19:51:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Mi!d@72 >> Lysky stale pod ledem.

                                bart.bm - Profil | So 24.1.2015 9:52:35

                                Mi!d@72 >> ty o tom se dost psalo i v Přerovským deníku :o)))

                                  Mi!d@72 - Profil | So 24.1.2015 9:38:46

                                  bart.bm >> ...byl bych asi hóóódně překvapenej,kdybych tam jel na kole třeba v noci...vůbec jsem o tom nic nevěděl...(((

                                    bart.bm - Profil | So 24.1.2015 9:34:42

                                    Mi!d@72 >> asi se tam neco děje páč když jsem tam jel cca týden z5 tak je to furt oplocené

                                      Mi!d@72 - Profil | So 24.1.2015 8:27:26

                                      Zajda >>...zdar ...co lávka u tenisu...???už se tam něco děje,nebo chodíš na Lagunu přes most u loděnice...???

                                        Mi!d@72 - Profil | Čt 22.1.2015 16:38:04

                                        syrus >> ...ne ne,já je slyšel na vlastní uši...když se potkají,říkají si čau negři...!!!