MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Nsyrus - Profil | Čt 22.1.2015 16:18:10

Mi!d@72 >> ale fuj:)))) Papuánci:)))

    NMi!d@72 - Profil | Čt 22.1.2015 16:12:58

    smike >> ...že by negři...(((

      Nsmike - Profil | Čt 22.1.2015 10:29:24

      Mi!d@72 >> není to trochu daleko od civilizace na indočechy?

        NPETLOV - Profil | St 21.1.2015 20:06:09

        Petko >> no tohle je tvuj nazor a vyvracet ti ho nehodlam,ale o tom co se deje kolem strhance a neustalém poklesu a hlavne zvedani hladiny a nasledne vylití z koryta vim své a to se nabavim jen o mistech co jsem nafotil,ale spousta lidi z obce uz to resi primo se starostou Prosenic,protoze tu vodu maji nekteri az ve sklepech svych domu a na svych zahradkach...tato situace se monitoruje jiz delsi dobu a padli i nejake pokuty pro ty co maji tohle na svedomi,ale......zakony v ČR jsou takove jake jsou a funguji tak jak funguji...myslim ze neni potreba vice komentovat !!!!

          NPetko - Profil | Út 20.1.2015 23:17:23

          PETLOV >> Nevím jak vysoko se to výlévá, ale zhruba na konci Lýsek (revírů, ne obce) směr Prosenice mají něco jako hráz bobři - může to být i tím (nebo se někde z popadaných stromů po ledové kalamitě udělala další) :)

            NHubert Kubeš - Profil | Út 20.1.2015 22:30:43

            PETLOV >> jen ať se vylévá a hlavně v NPR Žebračka, tam je voda potřeba.

              NHubert Kubeš - Profil | Út 20.1.2015 22:28:16

              hraji >> zdarec, můžeš prosím vysvětlit co je na označení revíru špatně?? Díky

                NPETLOV - Profil | Út 20.1.2015 14:49:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Tady jeste fotka jak se Strhanec vyleva na pole vedle rybniku Lysky...dusledek toho jak porad zvedaji hladinu...pravdepodobne ty elektrarny na toku strhanec !!!!

                  NPETLOV - Profil | Út 20.1.2015 14:46:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  take z dneska...lysky.

                    NPETLOV - Profil | Út 20.1.2015 14:45:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Mi!d@72 >> par fotek z dneska ...lysky :))

                      Nbart.bm - Profil | Po 19.1.2015 15:08:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Mi!d@72 >> Tovačov...

                        Nbart.bm - Profil | Po 19.1.2015 15:06:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Mi!d@72 >> byl jsi?pokud ne tak sever....

                          NMi!d@72 - Profil | Po 19.1.2015 7:53:45

                          bart.bm >> ...asi se tam zajedu podívat...jinak dík...(((

                            Nbart.bm - Profil | Po 19.1.2015 7:49:22

                            Mi!d@72 >> asi bez ledu páč Troubečák je taky volný.

                              NMi!d@72 - Profil | Ne 18.1.2015 19:38:30

                              Zajda >> ...tj,ale má to svoje ale...(((

                                NZajda - Profil | Ne 18.1.2015 19:29:59

                                Mi!d@72 >> Tak dá se chytat i bez...:-))))

                                  NMi!d@72 - Profil | Ne 18.1.2015 19:26:40

                                  Zajda >> ..asi už budu muset koupit povolenku,ta zima mě zřírá...(((

                                    NZajda - Profil | Ne 18.1.2015 19:08:58

                                    RST >> Na Donbase se střílí..:-(

                                      NMi!d@72 - Profil | Ne 18.1.2015 19:08:47

                                      RST >> ...černé nebo hnědé...???neboj papíry jsem zatím nekoupil...(((