Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

machacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 23:09:50

takže ted všichni - pojďme za Hopa http://www.youtube.com/watch?v=qN1yFf-M1Xs

    Hope - Profil | So 2.2.2013 23:08:58

    machacek.pepa >>
    AÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ já nemůžu pípat, tak pípněte i za mě :-)

      machacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 23:08:38

      Hope >> a co je chytá jinýho, když né výbava,? samozřejmě že v rukou rybáře :-)

        Kocháč - Profil | So 2.2.2013 23:08:38

        machacek.pepa >> :-)

          Hope - Profil | So 2.2.2013 23:07:47

          arnošt >> Jo jo výbava je sice hezká věc,ale ta ryby nechytá.... :-))))

            machacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 23:07:22

            Kocháč >> nenarážej, když můžu, rád poradím:-)

              Hope - Profil | So 2.2.2013 23:06:43

              kritik >> Chudák kluk :-),ale když musíš, tak se nedá nic dělat :-)
              ..manželce nebylo dnes nějak dobře, tak už vedle mě spí,kdybych jí teď zapípal,tak už bych si asi nezarybařil :-)))))

                alda2211 - Profil | So 2.2.2013 23:05:16

                arnošt >> zdar asi jsem zaspal ale nadavno jen hlasice a ted vse co delkim dela ale jednu vec nevidim .........hrnek nemas :-))))))

                  Kocháč - Profil | So 2.2.2013 23:04:50

                  Lepší tahat bloček od policie delkimem než ztrácet ćas u debat jako přepravní vozík Mivardi.

                    kritik - Profil | So 2.2.2013 23:04:40

                    Kocháč >> machacek.pepa . Woee vy jste taky pacienti :-)

                      Kocháč - Profil | So 2.2.2013 23:02:51

                      kritik >> ty voe asi jseš naladěnej na můj připoslech, řve mi v báglu :-)

                        machacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 23:01:49

                        kritik >> vy jste wolové, musel jsem si jít zapípat taky :-))))))

                          kritik - Profil | So 2.2.2013 22:57:20

                          arnošt >> Pípám.............. :-))

                            arnošt - Profil | So 2.2.2013 22:56:05

                            kritik >> Tož já už se uklidním ! :)))

                              arnošt - Profil | So 2.2.2013 22:54:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Hope >> A u vody se pak pozná,že to není v hlásičích,ani v navijácích... o))) Tím hůř,když má někdo drahej cajk a zaboha nemůže udělat záběr... ;-)

                                kritik - Profil | So 2.2.2013 22:53:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Hope >> Arnošt..... Už mě tady s těma obrázkama pípáků, čepiček, kufříků a Snag Barsů pěkně sere.e. Vyberu pokladničku juniorovi (o vejplatě vrátim) a zejtra objednávám.
                                A teď si jdu taky zapípat :-)

                                  Hope - Profil | So 2.2.2013 22:50:31

                                  arnošt >> Jo to pobláznění taky znám :-) mívám to dost často :-)...to se ti nedivím,že si pípáš nebyl bych jinej :-)

                                    arnošt - Profil | So 2.2.2013 22:48:32

                                    Hope >> Já se do těch Delkimů úplně zbláznil,mám je ve verzi 4+1 a kromě těch samolepek co na ně prodávají mám všechny věci,co k nim Delkim dělá.Jen ještě neprošly ostrým testem,pípám si s nima zatím jen doma... o))

                                      machacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 22:42:01

                                      arnošt >> dík, jen co budou zase kačky, tak pro ně jedu:-)

                                        arnošt - Profil | So 2.2.2013 22:41:04

                                        machacek.pepa >> Ten kryt je úplně ten samý,jako ten původní,jen má navíc ty prolisy na zastrčení těch tyčinek.Nevím,co by to muselo být za záběr,aby se něco vytrhlo... Věřil bych tomu na 100%...Ty uši teda nejsou z nerezu,ale z uhlíku,tak by je člověk snad jedině musel vlastní nešikovností urazit.
                                        Je to tam i na těch fotkách docela dobře vidět.