Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

NHope - Profil | So 2.2.2013 22:38:58

arnošt >> Je taky něco co nemáš :-)..Delkim je prostě jednička mezi hlásiči...

    Nmachacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 22:35:40

    arnošt >> je ten zadní kryt dost pevný? , nevytrhnou se ty uši při razantním záběru, teda je to delkim, tak to nepředpokládám,ale stejně se zeptám

      Nmachacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 22:33:48

      arnošt >> jo tak delkimy ty ti schvaluju :-) a souhlasím

        Narnošt - Profil | So 2.2.2013 22:32:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        V současné době mám Delkimy a ti to mají vychytané snad úplně nejlíp.Vymění se zadní kryt za nový,na který se dají dát a zase vyndat jejich originální ,,tyčinky",nandání a sundání je dílem okamžiku.Není nutné cokoliv montovat,tyčinky se tam jen nasunou a zase sundají.Troufnu si říct,že technické řešení u Delkimu je vždycky na té nejvyšší úrovni.Vše do sebe přesně zapadá,vše je promyšlené,jejich swingery,rychlospojky i tyto ,,uši" jsou jako kdyby si člověk stavěl z Lega...

          NHope - Profil | So 2.2.2013 22:25:36

          arnošt >> Právě proto jsem založil tuto otázku,abych si udělal obrázek.
          Vidím,že názory jsou dva...bezpečnost prutu co kdyby... a taky to dobře vypadá....
          Děkuji perfektní odpověď....

            Nmachacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 22:22:49

            arnošt >> až na ty strašně ošklivý hlásiče - pěkný :-))) sorry, to není osobní, mě jen vadí, s jakou ošklivostí flajzar vyšel na trh po těch svých předešlých krasavcích :-)

              Narnošt - Profil | So 2.2.2013 22:20:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Pokud jsem míval Flajzary a MK2,používal jsem pro ně uši od Solaru.Musel jsem si nechat spodek trochu přizpůsobit,aby pak fungovali přesně,jak jsem potřeboval.Největší využití bych viděl při chytání podél břehů,kdy při prudkém záběru do strany hrozí,že i při povolené brzdě může prut vyskočit z hlásiče.Desetkrát se to nestane ale po jedenácté ano a neštěstí může být hotovo.Je to prostě taková jistota a hlavně to i dobře vypadá.Já je tedy dávám dnes už stabilně na okraje hrazdy ať už na vidlích nebo ve stojanu...

                NHope - Profil | So 2.2.2013 20:20:34

                buldozer >> Já jsem teď koukal jestli uvádějí někde ty rozměry,ale bohužel.Jediné co jsem našel je toto:

                  Nroce - Profil | So 2.2.2013 20:11:11

                  Kocháč >> díky,důležité jsou ty fotky co si dal,protože sem stále koukal jak to tam může být :-))

                    NKocháč - Profil | So 2.2.2013 20:09:44

                    roce >> ja ty origo koupil u Jirky Drahoráda. Tomas.carpio

                      Nroce - Profil | So 2.2.2013 20:03:50

                      Kocháč >> děkuji,to je přesně ono,ted si mi to ukázal přesně a Hope dal odkaz,kde schánět orig.

                        Nbuldozer - Profil | So 2.2.2013 19:56:47

                        Hope >> fox má myslím 12,5cm provedení standart a provedení XL myslím 16cm

                          NHope - Profil | So 2.2.2013 19:48:45

                          buldozer >> Délka bývá u všech velmi podobná kolem 135 mm...Některé ty vytahovací jsou složené 85 mm a vytažené 135 mm....

                            Nbuldozer - Profil | So 2.2.2013 19:44:19

                            Hope >> nevíš náhodou jak jsou dlouhe Korďácke uši?http://www.sportcarp.cz/obchod/hlasice/korda-stow-b​ars.aspx

                              Nbuldozer - Profil | So 2.2.2013 19:40:22

                              Hope >> :-))

                                NHope - Profil | So 2.2.2013 19:37:23

                                buldozer >> Já nemám to umělecký střevo :-),ale až se tady bude hlasovat ,tak ti dám hlas :-)

                                  Nbuldozer - Profil | So 2.2.2013 19:35:41

                                  Hope >> musíš to navrhnout nebo i udělat ty:-)

                                    NHope - Profil | So 2.2.2013 19:33:23

                                    buldozer >> ..se divím,že ti ještě neudělali na Mrku sochu :-)))))

                                      Nbuldozer - Profil | So 2.2.2013 19:30:51

                                      Hope >> no proto jsem na mrku:-))))))

                                        NHope - Profil | So 2.2.2013 19:26:35

                                        buldozer >> To máš pravdu,super rada díky :-)