Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

NHope - Profil | So 2.2.2013 23:31:09

arnošt >>
No to víš není nad dobrou radu od kamaráda :-)

    Nmachacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 23:29:06

    Hope >> ale tam se nakupuje blbě http://www.youtube.com/watch?v=R5WM7Zzt9dQ

      Narnošt - Profil | So 2.2.2013 23:28:07

      Hope >> Na tom něco bude! :))

        NHope - Profil | So 2.2.2013 23:25:34

        machacek.pepa >> Ty seženeme v té tržnici :-)..čerstvé,kdo by se s tím pěstoval,to radši pojedu na ryby :-)

          NHope - Profil | So 2.2.2013 23:24:00

          arnošt >> Tak to je chyba :-( já mám dva hrnky,jeden větší na čaj (Nash termo) a jeden Trakker na kávu :-) to je luxus :-)..ty si ho stejně koupíš to ti nedá :-)

            Nmachacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 23:23:26

            Hope >> já myslel, jestli už doma nemáš zaděláno na bambusové klíčky :-)

              Nalda2211 - Profil | So 2.2.2013 23:23:17

              arnošt >> tohle cinsky prislovi ma otec na krbu :-)

                NHope - Profil | So 2.2.2013 23:22:10

                machacek.pepa >> ..já bych ještě přidal worchester :-)

                  Nalda2211 - Profil | So 2.2.2013 23:21:38

                  Bobo-carp >> ten naplnis tema hlasicema od changa rychle........o))

                    Narnošt - Profil | So 2.2.2013 23:21:21

                    alda2211 >> No neboj,na výstavě jsem kolem něj kroužil,ale bylo mi líto toho mýho,co na mě čekal doma.A ze dvou hrnků najednou pít neumím,takže jsem ho tam nakonec nechal pro někoho jinýho... ;-)

                      NHope - Profil | So 2.2.2013 23:21:07

                      Bobo-carp >> Jsem rád za každý názor...já mám tedy osobně rád, i když to dobře vypadá,nevím jestli by to z té tržnice bylo to pravé ořechové :-)

                        NBobo-carp - Profil | So 2.2.2013 23:21:05

                        mam první carpsoundery,nedám na ně dopustit,ma je 15 let a bez poruchy! za tu dobu baterky měněny tak 3krát není co vymýšlet :-)

                          Nmachacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 23:19:17

                          Bobo-carp >> až ho budeš mít doma, řekni, pošlu ti sojovou omáčku :-)

                            NBobo-carp - Profil | So 2.2.2013 23:18:21

                            alda2211 >> koupim pytel ja je to :-D

                              Nalda2211 - Profil | So 2.2.2013 23:15:29

                              Bobo-carp >> kdyz budou z vietkongu tak to urcite bude zrat rejzi........zlate baterky

                                Nmachacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 23:12:37

                                Bobo-carp >> popsal si přesně vlastnosit, které delkáč má, jen ne tu tržnici

                                  NBobo-carp - Profil | So 2.2.2013 23:11:34

                                  je mi jedno jaký to má zvuk a jak to vypadá,nesmí to žrát bat.Musí být vodotěsný, a pak ať je to třeba z vietnamský tržnice :-)

                                    NHope - Profil | So 2.2.2013 23:11:27

                                    machacek.pepa >> Děkuji :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))​))))))

                                      NHope - Profil | So 2.2.2013 23:11:00

                                      alda2211 >> Ten má určitě :-),protože kdyby dělal Delkim slipy, tak je má taky :-)

                                        NKocháč - Profil | So 2.2.2013 23:10:30

                                        machacek.pepa >> pojď mi hop(e) :-)