Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

NKocháč - Profil | So 2.2.2013 19:25:13

Kose >> no jedna sada těch 3,25 lb už je prodaná, kamoš neodolal. Za slevu 25% nebylo co řešit.

    Nbuldozer - Profil | So 2.2.2013 19:24:51

    Obrfišlař >> a to je hlavné:-)mě osobně se to vůbec nelíbí.

      Nbuldozer - Profil | So 2.2.2013 19:24:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Hope >> nemužeš tak dlouho marodit a love budou:-)nech si jenom jednu sestavu a hotovo.nebo vem 4ks černé a 4ks nerez:-)v cz chytáte jenom na 2 pruty (doufam):-)tak si to rozdělíte a když pojedete venku tak jeden si dá černou sestavu a druhej nerez:-)

        NObrfišlař - Profil | So 2.2.2013 19:22:34

        buldozer >> no je to malinké, ale já jsem s tím maximálně spokojený:-)

          NKose - Profil | So 2.2.2013 19:21:21

          Kocháč >> taky jsem u zabrdy zkousel torrixa 3lb :-) taky byl za 7

            Nbuldozer - Profil | So 2.2.2013 19:20:32

            Obrfišlař >> atts je partákova sestva.to neni hlásič ale zápalková škatulka:-)

              NKocháč - Profil | So 2.2.2013 19:17:44

              Kose >> ještě ne, ale znám se a už delší dobu pokukuju po torrixech či century. Ale i ty fbc nejsou nejlevnější. Pořad se drži kolem 7000,-

                NHope - Profil | So 2.2.2013 19:13:46

                Kocháč >> Krásně jsi to shrnul-nemáme pruty za 1000,.Kč, tak nám to za to stojí, investovat do uší :-)....

                  NKose - Profil | So 2.2.2013 19:12:10

                  Kocháč >> fbc sly do sveta?

                    NHope - Profil | So 2.2.2013 19:12:00

                    kritik >> K některým prutům je budou dávat místo obalů :-)))..jako bonus :-)

                      Nkritik - Profil | So 2.2.2013 19:10:57

                      Hope >> Tatranka je naprd jako ukazatel vlhkosti. Nej je Bebe, máslová :-))

                        NKocháč - Profil | So 2.2.2013 19:10:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Je pravda, že tyhle anténky jsou novinkou posledních let a roky před tím jsem je nepotřeboval, ale to ksem neměl pruty za x tisíc. Když mi zachrání za rok nebo dva jedinkrát pruty, vyplatí se pár stovek investovat :-)

                          NHope - Profil | So 2.2.2013 19:08:10

                          Kocháč >> Kdyby si je nesnědl,tak hned mohl vědět co má dělat :-)))

                            NHope - Profil | So 2.2.2013 19:06:54

                            kritik >> Tak to je jasný, doba jde dopředu.Máš vybráno dobře,pán je fajnšmekr .-)

                              Nkritik - Profil | So 2.2.2013 19:00:31

                              Kocháč >> Nee, a to byla zásadní chyba :-))

                                NKocháč - Profil | So 2.2.2013 18:59:49

                                kritik >> Že ty nemáš ve futrálech sušenky? :o))

                                  Nkritik - Profil | So 2.2.2013 18:58:18

                                  Hope >> Původně jsem je chtěl prodat,ale jsou téměř neprodejný, za třetinovou cenu je pryč dávat nebudu. Lehce bělali ve vývazech a korek bude jako bonus :-)
                                  Jinak kdybych dneska měl vrazit love do klacků tak jako před léty tak jedině Banana Rods :-)

                                    NHope - Profil | So 2.2.2013 18:52:36

                                    kritik >> To už si je tak ojel :-))),že je musíš opravit :-),nebo je to jen kosmetická úprava, aby to lahodilo oku..?

                                      Nalda2211 - Profil | So 2.2.2013 18:49:22

                                      machacek.pepa >> muze bejt ......

                                        Nkritik - Profil | So 2.2.2013 18:47:57

                                        Hope >> Torrixe. Korek + převaz.