Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

Hope - Profil | So 2.2.2013 18:45:04

kritik >> Já jsem mysle,že jdeš do nových Acurixů s "K" očky... a jaké starší si necháváš opravit?

    machacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 18:43:09

    alda2211 >> neříkám, že to nedrží, ale že to je takové neokulibé

      kritik - Profil | So 2.2.2013 18:35:25

      Hope >> Ne nový, staro-nový :-). Zatim jsou na dílně, cvakal jsem zálohu.

        alda2211 - Profil | So 2.2.2013 18:35:08

        machacek.pepa >> co clovek to nazor ale zkus nerez.plech 1mm 4 krat 4 cm ohnout je to makacka

          Hope - Profil | So 2.2.2013 18:34:01

          buldozer >> No to je pěkná rada :-((( ...Tak budeme počítat...4x nerez Já a 4x synátor,4xčerné a 4x černé zase synátor-to bych už měl zájezd na Mallorku :-))))))....Ten by to viděl a co myslíš,že by řekl...mě se to taky líbí ?ty jsi mi je nekoupil ?!?!?!
          No mám to jednoduchý,no musím si odpovědět ,nemám :-)))))))))))))))))))))

            Obrfišlař - Profil | So 2.2.2013 18:33:15

            taky se po snag bars dívám, ale mám hlásiče att´s, takže bych nechtěl nějaké moc dlouhé. chci určitě černé. dělají se i různé délky těch uší?

              Hope - Profil | So 2.2.2013 18:29:36

              Kocháč >> Jo každá paráda něco stojí :-) a Delkim je Delkim.....

                Hope - Profil | So 2.2.2013 18:28:17

                kritik >> No jo ty už máš nový pruty???..a jak spokojenost?? tak to chápu,že k Delkimům patří zase Delkim to je jasný :-))))

                  Obrfišlař - Profil | So 2.2.2013 18:27:39

                  buldozer >> já mám taky att´s a nedokázal jsem si na těch malých hlásičích ty uši představit. tak díky za fotku, vypadá to dobře:-)

                    Hope - Profil | So 2.2.2013 18:26:43

                    GRUPA >> Jo bejt první něco stojí :-)...ta cena není tak hrozná...

                      machacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 18:24:27

                      alda2211 >> jsou docela hezký ale kdyby tomu dali tu základnu trochu masivnější, i kdyby to mělo zvednout cenu o 30 Kč, rozhodně by to působilo lépe a pomohlo to prodeji - toť můj názor

                        alda2211 - Profil | So 2.2.2013 18:22:22

                        machacek.pepa >> je to nerez tak to myslim staci nebo ja mam ten pocit cena sedi i kdyz jsem mel slevu tak trochu levnejs :-)

                          alda2211 - Profil | So 2.2.2013 18:19:34

                          Ďóba >> netusim .....

                            machacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 18:17:12

                            alda2211 >> koukal jsem na ně, cena asi 250 za kus, ale přijde mi plech s očkem pro uchycení dost slabý

                              Ďóba - Profil | So 2.2.2013 18:16:58

                              alda2211 >> nevíš jesli je dělají i v černé barvě?

                                alda2211 - Profil | So 2.2.2013 18:15:25

                                Ďóba >> anaconda

                                  buldozer - Profil | So 2.2.2013 18:14:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Hope >> já mám vidle jenom od Foxe černé,nerez nechci:-) tady je slavíková sestava,vidle Solar a "uši"myslím Century:-) budeš muset vzít i nerez i černé:-))))

                                    Kocháč - Profil | So 2.2.2013 18:14:06

                                    Hope >> Jo, je to vychytaný :o) Ale teď jsem se koukal, že sada vyjde na 480,-

                                      Kocháč - Profil | So 2.2.2013 18:11:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Ďóba >> Je to přímo dělaný Delkimem. Koupíš sadu s novým zadním krytem, odšroubuješ dva šroubky a vyměníš. Tyčinky jednoduše zasuneš a chytáš. Když je dávat nechceš, nemusíš nic rozdělávat. Je to dokonale vymyšlený a jen Delkim to má takhle. Ostatní jsou prostě na způsob uchycení řetízkáče přes očko. Chytáš doleva, dáš třeba jen tu levou tyčinku. Pohoda a jsou pevný a při tom lehký.

                                        Hope - Profil | So 2.2.2013 18:11:40

                                        buldozer >> Tak mi poraď -já mám vidličky nerez i od Foxe černý co mám dělat???..jsem úplně zmaten :-))))))...