Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

Nmachacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 18:11:11

kritik >> tam já také s oblibou nechávám korunky, ale jen co se to zlepší, orgiš ušáci na Delkim jdou domů, cenově vycházejí velmi slušně

    NGRUPA - Profil | So 2.2.2013 18:10:37

    Hope >> myslím, že kolem 330,- za 1ks, ale já to měl jako novinku z UK a vyplázl jsem za dvě i s poštou kolem 1100,-
    Byl jsem ale mezi prvníma v ČR. :-))

      NHope - Profil | So 2.2.2013 18:09:28

      Kocháč >> To mají teda dobře vymyšlený...no prostě Delkim...

        Nkritik - Profil | So 2.2.2013 18:08:04

        Hope >> Teď k tématu, zanechme žlábků :-)..... jelikož mám Delkáče, tak samozřejmě pokukuju po jejich Snag Bars. Dojde na ně až se maličko finančně vzpamatuju. Teď jsem se vykrvil u Pípala a u Páryse.

          NĎóba - Profil | So 2.2.2013 18:08:04

          Kocháč >> hmm tak to už vím čím vyšperkuji svoje pípáčky

            NHope - Profil | So 2.2.2013 18:07:31

            kritik >> ..a jaký máš ty žlábky,že jsou tak ideální ,že nepotřebuješ uši :-)))

              Nbuldozer - Profil | So 2.2.2013 18:06:49

              Hope >> ...

                NKocháč - Profil | So 2.2.2013 18:05:54

                Ďóba >> Zdarec, dá, v pohodě a drží pevněji.

                  Nbuldozer - Profil | So 2.2.2013 18:05:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Hope - >> osobně je mám od Foxe protože mám černé vidle a tak i "uši" černé:-) nemám jim zatím co vytknout:-)

                    Nmachacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 18:05:19

                    Ďóba >> to je :-)

                      NKocháč - Profil | So 2.2.2013 18:04:58

                      Hope >> spodek co běhá v loži na hlásiči nějakej tvrzenej plast a tyčinka asi karbon

                        Nkritik - Profil | So 2.2.2013 18:04:47

                        machacek.pepa >> :-)

                          NĎóba - Profil | So 2.2.2013 18:04:41

                          machacek.pepa >> tak paráda myslel jsem že to má delkim nedomyšlený :-) ale je vidět že je to mercedes:)

                            Nmachacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 18:03:07

                            Ďóba >> dá, je tam vůle

                              NĎóba - Profil | So 2.2.2013 18:02:29

                              Kose >> myslím ty stříbrný

                                Nmachacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 18:02:05

                                kritik >> kamaráde, kolikrát proutek ze žlábku vyskočí, ani o tom nevíš :-)))))))))

                                  NĎóba - Profil | So 2.2.2013 18:01:34

                                  Kocháč >> čau když máš na Delkáčích zadní kryt od těch uší , dá se na to nasadit ten "hard case" gumovej obal?

                                    NKose - Profil | So 2.2.2013 18:01:06

                                    Ďóba - 2.2.2013 17:59:45 >>od delkimu :-) to je prekvapko co?

                                      Nkritik - Profil | So 2.2.2013 17:59:56

                                      Hope >> Uši mám, ale jenom svoje..... mě totiž jen tak proutek ze žlábku nevyskočí :-))

                                        NĎóba - Profil | So 2.2.2013 17:59:45

                                        alda2211 >> od koho jsou ty uši na těch delkimech?