Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

NHope - Profil | So 2.2.2013 17:59:30

machacek.pepa >> machacek.pepa,kritik - 2.2.2013 17:58:11 >> Ok v pohodě :-)

    Nkritik - Profil | So 2.2.2013 17:58:25

    Hope >> Chlapcí středo a východo čeští, zanechme toho :-))

      NHope - Profil | So 2.2.2013 17:58:22

      kritik >> Vyprdni se na překlepy ... :-)))..co uši máš (Snag Bars)????

        Nmachacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 17:58:11

        Hope >> kdepak, jen jsem upřesňoval polohu :-)

          NHope - Profil | So 2.2.2013 17:57:06

          machacek.pepa >> Máš snad nějakej problém s tím Práglem :-)))... já jsem totiž středočech ...... :-)))

            Nmachacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 17:55:34

            kritik >> to je ok, víc mě nasral ten hnědočech :-)

              NHope - Profil | So 2.2.2013 17:54:42

              GRUPA >> To má Fox dobře vymyšlený,ale zase ten hliník je třeba proti nerezu takovej křehkej :-(..kolik stojí ty od Foxe ?

                Nkritik - Profil | So 2.2.2013 17:53:51

                machacek.pepa >> Aha...překlep na mojí straně:-))

                  Nmachacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 17:53:00

                  kritik >> východočech kolego, východočech, né žádnej Prágl

                    Nkritik - Profil | So 2.2.2013 17:51:09

                    machacek.pepa >> To byl pokus o žert, jen mě to napadlo jak jsi se hlásil jako středočech :-)) Občas se nedomluvíš.

                      Nmachacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 17:48:52

                      kritik >> nevím, co jsi tím hnědočechem myslel, u nás tak říkáme cigánům. Jelikož se u vody nechovám jak hovado a jde mi o to abych se raději s každým domluvil, tak se mi snad taková sranda vyhne:-)

                        NHope - Profil | So 2.2.2013 17:47:07

                        Barbusek >> Někdy prostě nemůžeš dát prut ve směru vlasce,tak je tohle ideální řešení...

                          Nkritik - Profil | So 2.2.2013 17:45:19

                          machacek.pepa >> Já myslel že hnědočech a vono středočech :-))) Sednout si může, jak správně uvádíš 3m od tebe. Takže klidně mezi tebe a tvůj nahozený prut, který máš dál od sebe. To je potom sranda :-)

                            NGRUPA - Profil | So 2.2.2013 17:44:10

                            Hope >> no koukal jsem na to jako blázen, když jsem to držel v ruce. Aspoň u těch "bakulek" nahoře mohl být nějaký nátěr, nebo plast, či převlek. Fox to má hezky pogumované, ale je to celé komplet z měkkého hliníku, tak se na to musí něžně.

                              NHope - Profil | So 2.2.2013 17:41:58

                              Kocháč >> Z jakého materiálu jsou ty uši Delkim? Podle fotky to nelze poznat...

                                NHope - Profil | So 2.2.2013 17:40:19

                                GRUPA >> Ahoj ,to je dobrá připomínka s tím pogumováním v té části kde se to dotýká prutu,to by tam mělo být.

                                  NKose - Profil | So 2.2.2013 17:36:50

                                  GRUPA >> ale to je docela bezny :-)

                                    NGRUPA - Profil | So 2.2.2013 17:34:42

                                    Kose >> však o tom mluvím.

                                      NKose - Profil | So 2.2.2013 17:32:49

                                      GRUPA >> a co dva 4m feedry? :-) a nejlepe na kazdou stranu....

                                        NGRUPA - Profil | So 2.2.2013 17:31:26

                                        machacek.pepa >> někdy je to stejně málo platné, pokud někdo jede Vé stájl... :-)