Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

Nmachacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 17:27:51

GRUPA >> tak to jsem nevěděl, já jsem východočech

    NGRUPA - Profil | So 2.2.2013 17:27:11

    machacek.pepa >> ne v MRS.
    XIII. Chování při lovu:

    ...
    3. Při lovu na dva pruty je lovící povinen omezit vzdálenost mezi jednotlivými pruty maximálně na 3 metry. V okruhu tří metrů od prutů musí být lovícím udržován pořádek.

      NKocháč - Profil | So 2.2.2013 17:26:36

      machacek.pepa >> je mi to buřt, nakonec dal se mnou cigáro a kafe a mazal dál :o)

        Nmachacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 17:24:42

        Kocháč >> proč by nemohl ,, může si sednout tři metry od tvého prutu, nikde není psáno, jak daleko máš mít pruty od sebe, jen musíš být pouze schopný s nimi okamžitě manipulovat :-) tak nějak to je, ne?

          NKocháč - Profil | So 2.2.2013 17:21:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Barbusek >> Ale porybnejm to jedno není. Narazil jsem na vola co mi chtěl metrem měřit vzdálenost prutů od sebe. Jeden jsem měl podél břehu doprava a jeden rovně před sebe. Nechápal proč zabírám tolik místa, že si tím pádem nemůže 3m ode mě sednout druhej :o)))

            Nmachacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 17:15:54

            Barbusek >> jde ale o to, jak moc jedno je to tobě :-)

              NBarbusek - Profil | So 2.2.2013 17:14:24

              machacek.pepa >> myslíim, že krásné přírodě je putna, jestli máš pruty souběžně nebo ne :))
              ps.: už mizím pryč, než mě ukamenujete.. ;)

                NBarbusek - Profil | So 2.2.2013 17:09:15

                Falda >> tak odpovím: NE! ;)

                  NFalda - Profil | So 2.2.2013 16:31:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Barbusek >> Tak nějak nechápu smysl tohoto příspěvku, thread se menuje SNAG BARS - OSOBNÍ ZKUŠENOSTI... a řekl bych, že příspěvek "kdybyste si nehráli na jů kej,..." nějak nespadá do tohodle tématu ;) tady se řeší jakej produkt pořídit a ne jestli ho pořídit a nebo ne :)

                    Nmachacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 16:20:20

                    GRUPA >> dobře ty :-)

                      NGRUPA - Profil | So 2.2.2013 16:18:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Barbusek >> sám jsem osobně viděl jak prut vyskočil z hásiče ve stojanu i přes to, že byl dobrým směrem. Špičky měl kolega hóóódně nahoru, protože to na řece jinak nejde a i přes povolenou brzdu se prut vypružil a nadskočil, k jeho smůle mimo stojan a mazal směrem voda i se stojanem, protože se nějak zamotal vlasec u swingeru. Kdyby jsme u toho neseděli, tak je komplet bez udic i stojanu, protože 0,40mm vlas by asi jen tak nepovolil.
                      Zavrhovat něco o čem vím jen málo je hloupé, nic ve zlém.
                      Ať ti to hrrčííí.......

                        NKocháč - Profil | So 2.2.2013 16:09:36

                        GRUPA >> ty voe ty nemáš vkus :-)

                          Nmachacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 16:09:08

                          GRUPA >> to je v pořádku, respektuji tento názor :-)

                            NGRUPA - Profil | So 2.2.2013 16:07:07

                            machacek.pepa >> já nemám první Flajzary a ani druhý.., mně to vyhovuje a hlásič je věc kterou si nekupuju na dlouho jako třeba navijáky. Je to spotřební elektronika a po pár letech jí měním. Chápu, že bude asi lepší, já vám to neberu, tomu odpovída i cena a prodané množství v EU.
                            Nepatřím mezi ty co lpí na ceně a dokážu si koupit i tu věc která je ve své řadě nejdražší, ale musí se mi líbit. A tyhle hlásiče se mi prostě nelíbí. Třeba se na to za pár let budu dívat jinak, ale zatím za mě NE.

                              NKocháč - Profil | So 2.2.2013 16:00:08

                              Barbusek >> někde to ve směru dát prostě nejde a to se potom uši hodí, aby prut nevyletěl z hlásiče :-) jednou se mi stalo, ze mi vyletěl, ale jen prut a vlasec se zařízl do hlásiče.

                                Nmachacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 15:56:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Barbusek >> jak dáváš pruty podle směru vlasce na stojanu? to že se s tím člověk na břehu sere aby to nějak vypadalo je podle mě v pořádku, je to, aspoň já to tak cítím, úcta k okolí krásné přírody

                                  Nslavina - Profil | So 2.2.2013 15:54:02

                                  Barbusek >> tak tak:-)

                                    NBarbusek - Profil | So 2.2.2013 15:53:23

                                    kdybyste si nehráli na jů kej, tak byste si dali pruty od sebe podle směru vlasce a nemuseli byste řešit kokocinky... :) - toť můj názor!

                                      Nmachacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 15:51:38

                                      GRUPA >> myslím, že Delkim není záležitost na dva roky, tedy ta cena se vrátí, byl jsem na tom stejně jako ty, pořídil jsem si skvělý flajzar a myslel jak budu spokojenej, ale první deštíček mě vyvedl z omylu :-)

                                        NKocháč - Profil | So 2.2.2013 15:51:35

                                        GRUPA >> doufám, že mi ta sada bude sloužit dýl než dva roky. Splňuje všechno co chci a mam klid. Lepší sestavu už si nedovedu představit. Tak snad bude sloužit. Zvuk hlásiče je super a můžu vypnout zvuk a na připoslechu nastavit vibrace nebo zvuk. Prostě to pokryje všechny moje požadavky.