Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

Nčoky - Profil | Pá 1.3.2013 16:39:02

El Duffus >> cau,dela jenom usi,nebo aji vidlicky.diky-))))

    NEl Duffus - Profil | Pá 1.3.2013 14:04:54

    viceroy >> hele tel mám, ale níže je email, když bude chtít, dá ti ho sám, nic ve zlém, ale nechci to šířit bez jeho vědomí...

      Nmachacek.pepa - Profil | Pá 1.3.2013 13:39:02

      machacek.pepa >> myslel jsem takovýho rodiče :-)

        Nmachacek.pepa - Profil | Pá 1.3.2013 13:27:07

        Hope >> taky pěkný, takovýho bych chtěl potkat za rohem, bych mu to vysvětlil :-)

          NHope - Profil | Pá 1.3.2013 13:23:37

          machacek.pepa >> Jo jo...ta dnes není u té mladé generace snad vůbec :-(
          Mám ještě jednu zkušenost a ta se odehrála dokonce ve školce.Mám synovce a ten chodil do školky a do školy s chlapečkem,který si podle rodičů "dělal" sebevědomí.Nesměla na něj paní učitelka křičet ani nic vysvětlovat ani ho napomínat a říkat,že se to nesmí.Tloukl děti a ty se ho báli.To co ztropil jeho tatínek ve škole bylo tak hrozné ,že se ostatní děti báli chodit do školy.Ředitelka školy se bála setkání s oběma rodiči.
          Rodiče vypadali jako sociálové a krásy také moc nepobrali, tak aspoň asi chtěli, aby si syn,když byl po rodičích (mrňavej a tlustej) honil sebevědomí :-(((((
          Ve škole už není,protože ho prý děti tyranizovaly.Šel do jiné školy.To jsme si oddechli .....ovšem chudáci děti v té nové škole,těch je mi líto :-(

            Nmachacek.pepa - Profil | Pá 1.3.2013 13:13:22

            Hope >> především úcta ke starším

              NHope - Profil | Pá 1.3.2013 13:10:35

              machacek.pepa >> Těm mladejm totiž chybí i úcta a zodpovědnost-je to celkově nejen v koníčcích,ale třeba i v práci.No naše generace to slízne jako první :-(

                Nmachacek.pepa - Profil | Pá 1.3.2013 12:58:03

                viceroy >> jooo, tak na to se můžeš spolehnout :-)))

                  Nviceroy - Profil | Pá 1.3.2013 12:57:29

                  machacek.pepa >> treba mi za tu vychovu v budoucnu podekuji :-)))))))

                    Nmachacek.pepa - Profil | Pá 1.3.2013 12:55:55

                    viceroy >> tak za musoliniho jsem zatím nebyl označen, ale někdo musí být ten "zlej" ikdyž mám své dítě rád nadevše, a musím říct, že když dáš na zadek dítěti spravedlivě, a ono ví, proč, tak to bere, ikdyž je tak malej:-)

                      Nviceroy - Profil | Pá 1.3.2013 12:49:07

                      machacek.pepa >> u nas doma je to stejne , vsak mam taky prezdivku MUSOLINI ze porad buzeruju , bohuzel kdyz to nekdy jinak nejde :-))))) , jednou uzdu povolis uz ji nikdy neutahnes

                        Nmachacek.pepa - Profil | Pá 1.3.2013 12:46:23

                        viceroy >> já dělám s dětma a spolupracuju se školama, si pamatuju, kolikrát jsem byl ve škole vytahanej za pejzy, a zmínit se o tom doma, tak by mi táta dal ještě jednu z druhý strany, co si dnes dovolují ve škole, a když za to dostanou postih, tak si ještě rodiče přijdou stěžovat,, nechápu, kde se toto najednou seklo a takto se to změnilo. můj 3,5 letej kluk dostává stejnou školu jako já, chci z něho mít slušného člověka, co někteří rodiče tolerují svým dětem mě absolutně mozek nebere :-)

                          Nviceroy - Profil | Pá 1.3.2013 12:42:41

                          machacek.pepa >> naprosty souhlas , za mne kdyz jsem byl mladsi tak jsme od rana do vecera busili tenis , hokej , fotbalek a jine chujoviny ,,,, dneska tam ti smradi chlastaji vodku a krabicove vino a na piskovisti najdes hafo jehel od narkosu , dnesni doba je proste v prdeli a lepsi to zrejme uz nikdy nebude

                            Nmachacek.pepa - Profil | Pá 1.3.2013 12:39:52

                            viceroy >> jj, je to klasika a lety ověřená kvalita

                              Nmachacek.pepa - Profil | Pá 1.3.2013 12:38:29

                              Hope >> a není to jen v rybařině, musím říct, že někteří smradi, kteří v dnešní době vyrůstaj, to se máme na co těšit .-)

                                Nviceroy - Profil | Pá 1.3.2013 12:33:32

                                El Duffus >> nemas tel na p.Smida ? dikes

                                  NTomajo - Profil | Pá 1.3.2013 12:30:37

                                  Raggo >> to by byla ohromna skoda chytat ted rovne pred sebou :-)

                                    Nviceroy - Profil | Pá 1.3.2013 12:23:12

                                    Raggo >> neni krasnejsi zaber nez zaber do zatacky :-)))))))

                                      NRaggo - Profil | Pá 1.3.2013 12:21:36

                                      Tomajo >> Jo jo kámo těžkej tuning :) Mě se to líbí, je to kvalitní a bude to dobře funkční. Od teď budu chytat už jen do strany :)))

                                        Nviceroy - Profil | Pá 1.3.2013 12:19:41

                                        machacek.pepa >> zlate CS nedam dopustit ted jsem sehnal origo priposlech od CS a je to pecka