Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

Nmachacek.pepa - Profil | Pá 22.3.2013 11:41:59

kosvi >> mě se to tedy taky dost nelíbí :-)

    Nkosvi - Profil | Pá 22.3.2013 11:38:43

    El Duffus >> Zas je to úplně něco nového, já proti tomu nic nemám ;-)

      NEl Duffus - Profil | Pá 22.3.2013 9:46:08

      kosvi >> tak to se mi teda vůbec nelíbí...

        Nkosvi - Profil | Čt 21.3.2013 19:47:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Úplně nový systém připevnění a vypadá to fajne

        Zdroj net

          NHope - Profil | So 16.3.2013 8:20:33

          kobr.d >> Velmi pěkná, precizní práce....šikovný kamarád :-)

            Nkobr.d - Profil | Pá 15.3.2013 13:42:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            kamarádova práce

              Nneutral - Profil | Út 12.3.2013 16:10:53

              Pěkný bleskosvody!Funguje to?Za ty roky mám z bouřek celkem respekt...

                NHope - Profil | Út 12.3.2013 13:26:42

                kosvi >> Velmi dobrá práce.Kvalitní barva...

                  Nkosvi - Profil | Út 12.3.2013 9:13:52

                  Tomajo >> Díky, vyřídím ;-)

                    NTomajo - Profil | Po 11.3.2013 20:31:32

                    kosvi >> luxusní práce

                      Nkosvi - Profil | Po 11.3.2013 17:03:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Finální variata, samozřejmě jen pro vlastní potřebu.

                        Npiskothonza - Profil | Pá 8.3.2013 16:42:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        ahoj,tady na veletrhu v Praze jsem měl několik uší v ruce,bylo tam pár prodejců,ale bál bych se,že mi to poškrábe pruty,vzhledově pěkný,ale důvěru jsem k tomu prostě neměl....skončil jsem u pogumovanejch vod Foxe....radši...

                          NHope - Profil | Pá 8.3.2013 14:22:10

                          pagin77 >> Dobrá rada pro všechny, kdo si chtějí uši pořídit.Díky za příspěvek.

                            Npagin77 - Profil | Pá 8.3.2013 12:13:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Na Ravenu mají přes víkend akci 20% dolů - tak se ty uši od X2 dají pořídit za 166 Kč.

                              NHope - Profil | Po 4.3.2013 13:00:11

                              machacek.pepa >> tomu by to šlo vysvětlit jen ručně.Slovně byl opravdu hustej...

                                Ndon Ferrari - Profil | Pá 1.3.2013 18:47:02

                                Tomajo >> to s Tebou naprosto souhlasím

                                  NTomajo - Profil | Pá 1.3.2013 18:45:57

                                  don Ferrari >> bych řekl. I ty dvě stovky jsou dost na to že je to jen na parádu :-)))

                                    Ndon Ferrari - Profil | Pá 1.3.2013 18:41:24

                                    Tomajo >> na 100% :-)

                                      NTomajo - Profil | Pá 1.3.2013 18:40:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      za dvě čenta budou dobrý :-)

                                        Nviceroy - Profil | Pá 1.3.2013 16:47:24

                                        El Duffus >> ok chapu