Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

NHope - Profil | Pá 1.3.2013 12:18:52

machacek.pepa >> Mám podobné pocity...naše generace totiž začínala od píky,kdežto dnešní generace má všechno na zlatém talíři a pak to dopadá přesně jak píšeš.

    Nmachacek.pepa - Profil | Pá 1.3.2013 12:07:24

    Hope >> Možná na sobě trochu pocituji, že mi tak nějak je proti srtsti to, když se tu občas ukáže takovej ten "rybář" kterej se před rokem dozvěděl, že se v rybařině dá utrácet spousta peněz, a je to hodně o modě a že jsou nějaké soukromé vody, kde si můžu chytit kapra nad 15 kg, a jak toto udělám hned jsem lepší lovec, než ti, co na takovou rybu 20 let čekaj a museli si projít vším tím, co my ostatní :-) ale doba to hold umožňuje, tak se s tím nic nedá dělat, jen tiše respektovat :-)

      NTomajo - Profil | Pá 1.3.2013 11:13:16

      Raggo >> teda kuci....to ale budete mit pekne vyladeny :-)

        NHope - Profil | Pá 1.3.2013 11:00:56

        machacek.pepa >> Jo to máš pravdu, taky už něco pamatuju :-)..dříve to bylo všechno takové pionýrské a člověk si ledacos musel vyrobit sám .Dnes si to dojde koupit,když na to má :-)
        Doba jde holt dopředu a mi s tím nic neuděláme,také se nám líbí nové věci co si budeme povídat.
        Kór,když jsme zažili co jsme zažili :-)..aspoň si těch věcí víc vážíme než ti dnešní mladí,kteří všechno mají ...

          Nmachacek.pepa - Profil | Pá 1.3.2013 9:26:20

          Hope >> no, spíš je škoda, že je spousta "rybářů" kteří tyto začátky nezažili, doba, kdy vrcholem byl doma udělanej policajt z kindervajca:-) nejsem sice nikterak starej, ale za těch 30 let co jsem na světě prošla rybařina - a kaprařina hlavně, obrovským boomem, převážně v oblasti dostupných výrobků :-)

            NHope - Profil | Pá 1.3.2013 9:22:27

            machacek.pepa >> Jo to je pravda,většina z nás na nich začínala...

              Nmachacek.pepa - Profil | Pá 1.3.2013 9:21:19

              Hope >> tak chytal jsem na ně léta a taky to šlo :-)

                NHope - Profil | Pá 1.3.2013 9:03:47

                machacek.pepa >> Co kdyby jiný než Kvajzar nebyli ???..to by si se snad vrátil k policajtům :-)))

                  NEl Duffus - Profil | Pá 1.3.2013 8:59:04

                  machacek.pepa >> jinou foto nemám...

                    Nmachacek.pepa - Profil | Pá 1.3.2013 8:56:57

                    El Duffus >> Kvajzar mi prosím neposílej, tento typ se mi strašně hnusí, ovšem, jestli mohu poprosit, pošli mi ještě fotku CS ze předu, kamarád je má, a furt neví, zda koupit nové, či ne, jsou to dobrý hlásiče, jen maj trochu delší chod, a vzhledově jsou trochu nemoderní, ale funkčnost to vynahrazuje :-) ď

                      NEl Duffus - Profil | Pá 1.3.2013 8:49:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      machacek.pepa >> chceš na Delkimech? Posílám na Carpsounderu a na Kvajzaru zepředu :-)))

                        Nmachacek.pepa - Profil | Pá 1.3.2013 8:17:53

                        Raggo >> tak dejte fotečky na hlásičích, chtěl bych nejvíce vidět, jak vypadaj na Delkimu, Dík

                          NRaggo - Profil | Pá 1.3.2013 1:06:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          S Duffusem jsme objednávali u pana Šmída společně a dnes jsem je dostal do ruky. Musím říct, že jsem z nich nadšenej. Velmi povedená práce, za 2 kila kus. Moc dobrý !

                            NHope - Profil | Čt 28.2.2013 10:31:42

                            El Duffus >> OK ,ještě jednou děkuji za dobré info.

                              NEl Duffus - Profil | Čt 28.2.2013 8:39:45

                              Hope >> jojo to se prodraží, je ze Zlína. Musíš kdyžtak objednat s kámošema :)

                                NHope - Profil | Čt 28.2.2013 8:16:27

                                El Duffus >> Nevíš ještě ze kterého města je ten p.Šmíd?Cena dobrá,ale aby se to ještě neprodražilo o poštovné :-)

                                  NEl Duffus - Profil | St 27.2.2013 23:53:15

                                  Hope >> cena je 200 korun za kus. Dobra vec je to vybrani ( na fotce je v nem videt matka z hlasice), ale dostatecne velke tak, aby se do nej vesla vidlicka s snadno se nasroubovala na zavit hlasice, kde uz bude nasazen swinger a ucho.

                                    NHope - Profil | St 27.2.2013 19:39:32

                                    El Duffus >> Děkuji za další typ.Ještě mě zajímá jaká byla cena?..Zpracování vypadá velmi dobře.

                                      NEl Duffus - Profil | St 27.2.2013 12:15:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Celkem dlouho jsem se rozhodoval jaké uši vybrat. Vzhledem k ceně, kvalitě a velmi vstřícnému jednání jsem se rozhodl pro uši od p. Šmída, který je také inzeroval zde na mrku v bazaru.
                                      Jestli Vás zajímá více, napište mu na email smid@mrb.cz

                                        NHope - Profil | St 27.2.2013 11:35:43

                                        Gwortoh >> Dej sem foto a napiš nějaké info...dík...