Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

Gwortoh - Profil | St 27.2.2013 11:10:06

Tomazzz >> Mám je také a v pohodě,a ta cena je taky super.

    Hope - Profil | Út 26.2.2013 21:19:56

    wodoušák >> Ahoj,zeptej se Millano ,ten si je koupil, tak by ti mohl změřit průměr.

      kosvi - Profil | Út 26.2.2013 20:09:31

      kapr32 >> Já teprv budu testovat :-)

        kapr32 - Profil | Út 26.2.2013 19:44:57

        kosvi >> Skoro ty stejní sem si vyrobil na CNC a fungujou bezvadně :)))))

          wodoušák - Profil | Út 26.2.2013 18:39:36

          Ahoj nevíte někdo prosím,jakej je průměr tyček u Snag Bars od Foxe?Děkuju

            Hope - Profil | Út 26.2.2013 16:06:49

            machacek.pepa >> Tak to se máš..já musím plánovat dovolenou 1 rok dopředu.Mám ji tedy na tento rok již naplánovanou.

              machacek.pepa - Profil | Út 26.2.2013 15:24:17

              Hope >> Přeju aby to vyšlo, já mám naštěstí možnost tk vodě téměř dle libosti, tedy plánuju podle počasí (když rozmrzne) v březnu taky nějakou několikadenní výpravu.

                Hope - Profil | Út 26.2.2013 15:14:54

                machacek.pepa >> No já už mám na konec března naplánovanou první delší výpravu (5 dní)..tak doufám,že to vyjde...

                  machacek.pepa - Profil | Út 26.2.2013 15:11:25

                  Hope >> To je mi jasný, já už jen čekám aby rozmrzlo, a mohlo se na ryby:-)

                    Hope - Profil | Út 26.2.2013 14:54:45

                    machacek.pepa >> Mě už připadá ten prostor nějak dlouhej :-( ...

                      machacek.pepa - Profil | Út 26.2.2013 13:50:46

                      Hope >> Jo to marodění je fakt naprd, člověk by chtěl, ale tělo nemůže:-( Zase máš prostor pro to si to pořádně promyslet :-)

                        Hope - Profil | Út 26.2.2013 13:48:16

                        machacek.pepa >> No právě,že stroje jsou,lidi jsou,nápad je..akorát to má háček,že nemůžu zatím nic dělat jelikož marodím :-(
                        Musím sehnat materiál-předpokládám,že to bude z nerezu.Hned jak začnu chodit do práce, tak se na to zaměřím.Udělám zatím dva kusy a uvidím jak se mi to bude líbit :-)

                          machacek.pepa - Profil | Út 26.2.2013 13:31:45

                          Hope >> Pokud máš k dispozici materiál, a především stroje, tak bych řekl, že vytvořit si něco k obrazu svému je to nejideálnější, uděláš si to přesně tak, jak chceš. Ovšem ne každý má potřebné stroje. Navíc cenově je domácí výroba značně přijatelnější:-)

                            Hope - Profil | Út 26.2.2013 10:52:32

                            arnošt >> Ahoj,zatím se rozmýšlím jestli vyrobit doma nebo si koupit originál.Trochu více jsem pro domácí výrobu,protože bych si je udělal podle sebe a navíc jich budu muset vyrobit opravdu hodně.Řekl jsem to pár přátelům a všichni to chtějí..no znáš to :-)
                            Kdybych si měl vzít originál, tak bych ho nejdříve musel osobně držet v ruce,asi nejvíce se mi zamlouvá ten Korda-je dost variabilní.

                              arnošt - Profil | Po 25.2.2013 22:08:33

                              Hope >> Ahoj,tak už máš definitivně vybráno? :)

                                Hope - Profil | Po 25.2.2013 17:35:22

                                Tomazzz >> paráda děkuji..po sezóně napiš svoje zkušenosti...

                                  Tomazzz - Profil | Po 25.2.2013 17:21:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Hope - >> X2, první dojem dobrý a hlavně nízká cena, ale zbytek povím v sezóně.:)

                                    kosvi - Profil | Po 25.2.2013 12:26:10

                                    Hope >> Tyto spíše jen ochraným proti korozi, ale další varianta by mohla být v černé, ale to s určitostí neřeknu.

                                      Hope - Profil | Po 25.2.2013 12:08:18

                                      kosvi >> Budeš to stříkat práškovou barvou?..černou?

                                        kosvi - Profil | Po 25.2.2013 11:54:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Hope >> Materiál dural, ještě to bude chtít povrchovou úpravu