Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

NHope - Profil | Po 25.2.2013 11:44:09

kosvi >> No tak to je úplně nejlepší někomu to zadat :-)..taky bych to tak viděl :-)..pošli ještě nějakou fotku od spodu...

    Nkosvi - Profil | Po 25.2.2013 11:42:14

    Hope >> Díky, ale vytvýřel to taťka, já jsem dal návrh, jak bych chtěl aby vypadaly.

      NHope - Profil | Po 25.2.2013 11:31:02

      kosvi >> Parádní práce..velmi inspirativní..předpokládám nerez?...jak to tam máš udělané ze spodu na téhle fotce to vypadá jako by jsi tam měl dvě vidličky?

        Nkosvi - Profil | Po 25.2.2013 11:26:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        První varianta doma dělaných snag bars

          NHope - Profil | Ne 17.2.2013 20:12:55

          HonzaR. >> Jo já jsem to pochopil .ale pro někoho by mohli být jedničkou :-)))..jsou lidé,kteří si potrpí na dražší věci..tady na mrku jsou nazýváni pacienti :-)

            NHonzaR. - Profil | Ne 17.2.2013 20:09:46

            Hope >> měl jsem na mysli, že jsou nejdražší:D

              NHope - Profil | Ne 17.2.2013 20:09:13

              HonzaR. >> No jak pro koho :-))))))))

                NHonzaR. - Profil | Ne 17.2.2013 20:07:37

                Hope >> Zatím jsou cenově 1. :)

                  NHope - Profil | Ne 17.2.2013 20:03:29

                  HonzaR. >> No to je opravdu pecka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..ty jsou jednoznačně nejdražší...

                    NHonzaR. - Profil | Ne 17.2.2013 19:13:04

                    Hope >> Ale ta cena, to je pore teda:)

                      NHope - Profil | Ne 17.2.2013 19:11:17

                      HonzaR. >> Není zač, od toho jsme tady :-)

                        NHonzaR. - Profil | Ne 17.2.2013 18:47:20

                        Hope >> Díky:)

                          NHope - Profil | Ne 17.2.2013 18:38:36

                          HonzaR. >> Cena je 43,90 Eur.
                          Tady máš odkaz:
                          http://www.e-carpiste.com/evo-snag-bar-black-blue-3​590.html

                            NHonzaR. - Profil | Ne 17.2.2013 17:56:13

                            Ahoj, nemáte někdo odkaz na ty snag bars od Leon Hoogendijk co jsou níže? Já je nikde nenašel, zajímala by mě cena. Díky

                              Nkosvi - Profil | Ne 17.2.2013 14:46:57

                              El Duffus >> Si posunu jednotlivé úchyty na rohatinky, nebo hodím pruty na vidle a bude po pr***i.

                                NEl Duffus - Profil | Ne 17.2.2013 13:32:35

                                kosvi >>jak natocis stojan kdyz budes mit jednu hulku vlevo a druhou vpravo?

                                  Nkosvi - Profil | Ne 17.2.2013 13:25:36

                                  Hope >> Ne, do boku chytám tak 5 krát do roka a to si radši natočím stojan ;-)

                                    NHope - Profil | Ne 17.2.2013 12:49:21

                                    kosvi >> Já jsem myslel,že už je máš a sháníš jen ten díl...

                                      Nkosvi - Profil | Ne 17.2.2013 12:43:04

                                      Hope >> Když jsem se dozvěděl, kolik by to bylo času udělat celý ty uši, tak jsem přemýšlel, jestli mě to nepříjdě výhodněji si je koupit, ale to mě hned přešlo, když jem viděl, kolik za ten kus železa chtějí. To si radši natočím stojan s pruty po směru vlasce.

                                        NHope - Profil | Ne 17.2.2013 11:47:08

                                        kosvi >> Nevím jestli Korda prodává náhradní díly,zkusím se zeptat.Ale tento díl ti udělá šikovný soustružník celkem rychle a bez problémů ,akorát si to musíš nastříkat.
                                        Velmi dobré je si vzít jeden kus sebou na oměření.Hodně soustružníků také chce nákres :-(