Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

Nkosvi - Profil | Ne 17.2.2013 10:26:06

Kocháč >> Mě se spíše jedná o to, kde by se dal sehnat tento kousek

    NKocháč - Profil | Ne 17.2.2013 10:23:25

    kosvi >> vlastně se ptáš po levnějši kopii kordy?

      Nkosvi - Profil | Ne 17.2.2013 10:17:55

      Nevíte někdo, kde by se dalo sehnat něco podobnédo?

        Nfotojakes - Profil | Pá 15.2.2013 15:50:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tak tyhle jsou zatím nejpropracovanější co jsem viděl:-)

        Zdroj facebook - Leon Hoogendijk

          NHope - Profil | St 13.2.2013 13:55:03

          Ebri >> Původně jsem si myslel,že jsou to uši SONY :-)))Pěkné kousky...trochu mi připadají podobné těm Prologikům,akorát jsou nerez.Děkuji....

            NEbri - Profil | St 13.2.2013 13:18:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            z ebay za £ 4,25 kus nic viac nepotrebujem su v pohode.

              Nmachacek.pepa - Profil | St 6.2.2013 21:40:18

              Kocháč >> aha, já myslel, že oponuješ :-))) sorry

                NKocháč - Profil | St 6.2.2013 21:36:21

                machacek.pepa >> co na tom chceš vysvětlit? Prostě souhlasím :o)

                  NPetr V - Profil | St 6.2.2013 21:28:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Taky dobry

                    Nmachacek.pepa - Profil | St 6.2.2013 21:05:38

                    Kocháč >> tak to my prosím vysvětli

                      NKocháč - Profil | St 6.2.2013 20:43:16

                      machacek.pepa >> je to možny

                        Nmachacek.pepa - Profil | St 6.2.2013 18:44:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Dle mého názoru neexuistuje možnost toho, aby se hladký prut jakýmkoliv způsobem poničil o hladký kov použitý na výrobu Snag Bars, Pokud prut nevezmete a nešvihnete s ním o ušiska, není šance. Uhlík blanku prutu a i lak jsou natolik pevné, že se nemaj šanci o hladce obrobený uši nikterak odřít. Podle mě ten eva materiál půjde časem do háje - natáhne vodu, vysuší ho slunce, natáhne vodu, roztrhá ji mráz.

                        A teď se na mě pusťte jak libo :-)

                          Nfotojakes - Profil | St 6.2.2013 18:37:32

                          Kocháč >> ty jsou plastové (uhlíkové), takže tam bych to neřešil:-)

                            NKocháč - Profil | St 6.2.2013 18:23:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            fotojakes >> Mám ty špejle od Delkimu :o) To by byl smrtelný hřích to omotat izolačkou :o)))

                              Nfotojakes - Profil | St 6.2.2013 18:21:09

                              Kocháč >> tak šup do toho, mě to zatím vyhovuje takto.-)

                                NKocháč - Profil | St 6.2.2013 18:18:28

                                fotojakes >> Jen mě to tak napadlo, proč to nedotáhnout k dokonalosti.

                                  NHope - Profil | St 6.2.2013 18:18:02

                                  Kocháč >> Jo,taky mě to překvapuje...,podívej se na odkaz "Kokodryl St 6.2.2013 15:14:06" má je potažené materiálem Ewa...ty vypadají celkem dobře...i bezpečně pro prut.

                                    Nfotojakes - Profil | St 6.2.2013 18:16:24

                                    Kocháč >> o tuto zábrenu se prut opře, nemá to hrany a tak v tom problém není. Potažením nic nepokazíš, ale jako nutnost bych to neviděl.

                                      NKocháč - Profil | St 6.2.2013 18:15:24

                                      Hope >> I tak, proč kov?

                                        NHope - Profil | St 6.2.2013 18:14:06

                                        Kocháč >> To zase přeci nemůže být taková rána,aby to poškodilo prut..je tam přeci jenom dost málo místa mezi prutem a snag barem.Toť jen můj názor... :-)