Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

NKocháč - Profil | St 6.2.2013 18:09:24

fotojakes >> Nemůžu si pomoct, ale snažíme se jakoby ochránit pruty proti pádu mimo hlásiče třeba na kámen, ale děláme to zábranou z kovu. Stejně tak to má spousta firem, většinou nerez. Neměly by být ty anténky aspoň potažené plastem?

    NHope - Profil | St 6.2.2013 17:22:21

    fotojakes >> Děkuji..bohatě stačí ...pěkné...

      Nfotojakes - Profil | St 6.2.2013 17:20:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Hope >> stačí?

        NHope - Profil | St 6.2.2013 17:17:43

        Kokodryl >> Vypadá to moc dobře...

          NHope - Profil | St 6.2.2013 17:16:51

          fotojakes >> Ahoj,dej nám sem fotku těch tvých, co jsi si vyráběl...

            NKokodryl - Profil | St 6.2.2013 17:15:38

            fotojakes >> ďakujem

              Nfotojakes - Profil | St 6.2.2013 17:14:33

              Kokodryl >> pěkné!

                NKokodryl - Profil | St 6.2.2013 17:13:39

                Hope >> ...celé to mám z nerezu len tyčinky som obalil elektrikárskou zmršťovačkou.

                  NHope - Profil | St 6.2.2013 16:57:44

                  Kokodryl >> Z jakého materiálu máš ty tyčky ?..ta spodní část je předpokládám z nerezu?

                    NKokodryl - Profil | St 6.2.2013 16:13:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    ..toto sú moje

                      NHope - Profil | St 6.2.2013 16:10:22

                      Kokodryl >> Tak to je opravdu dobrý nápad,to je první firma,která to nabízí v takovéto kombinaci....
                      Tak jsem jsem dej fotku vlastního "SNAG BARS"...rádi se podíváme...

                        NKokodryl - Profil | St 6.2.2013 15:49:52

                        Hope >> Je to z kovu a potiahnuté EVA materiálom čiže "mechovkou", tak ma informoval predajca. Ja ich nemám lebo som si ich urobil sám

                          NHope - Profil | St 6.2.2013 15:37:11

                          Kokodryl >> Dobře to vypadá,cena také slušná.Jen by mě zajímalo jestli to není z plastu a potažený nějakou gumou?

                            Nmillano - Profil | St 6.2.2013 13:52:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Dnes som kúpil tie kratšie od Fox, budem to kombinovat s Flajzar Q9 TX a stojanom Fox Ranger,tak snáď to bude o.k.

                              NFSnevajs - Profil | St 6.2.2013 5:36:17

                              Radek Ráliš >> Radek Fox - 5.2.2013 17:39:02 >> ok beru to a ještě navíc navíc alespoň 6x :))

                                NRadek Fox - Profil | Út 5.2.2013 17:39:02

                                FSnevajs >> Filipe, dovolím si Tě opravit, úplně všechno :-))

                                  Nfpetula - Profil | Út 5.2.2013 14:35:58

                                  kritik >> se nudim doted nesla elektrka na firme :)))

                                    Nkritik - Profil | Út 5.2.2013 14:29:28

                                    fpetula >> Se prober, jsou dvě odpoledne ......:-))

                                      Nfpetula - Profil | Út 5.2.2013 14:15:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      kritik >> tady je odkaz na video kde je fox vecpany na uk stojan solar a je v teto sestave hesci nez delkim :))))

                                      http://www.youtube.com/watch?v=y8UAZo9jphU