Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

FSnevajs - Profil | Út 5.2.2013 13:28:41

Radek Ráliš >> Radek Fox - 5.2.2013 6:39:26 >> vy taky musite mit vsechno :)))

    Hope - Profil | Út 5.2.2013 13:00:06

    Radek Ráliš >> Radek Fox - 5.2.2013 6:39:26 >> Když je to dobrá rada nebo odpověď nebo v tvém případě video, tak dám rád poděkování.Je to i pro ostatní,když si pak prohlížejí odpovědi, tak hned vědí ,která je dobrá...

      Radek Fox - Profil | Út 5.2.2013 6:39:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Hope - >> Ještě jeden snímeček, děkovat mi nemusíš ;-)

      http://www.youtube.com/watch?v=ceNhNcqs_8o

        Radek Fox - Profil | Út 5.2.2013 1:11:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Hope - >> Petře, ještě jedno pěkné video, kde jsou vidět námi probírané anténky od fa Fox ;-)

        http://www.youtube.com/watch?v=9OjlSllhzrQ&feature=​autoplay&list=PL3ACB69C4F4F156D4&playnext=1

          Hope - Profil | Út 5.2.2013 0:33:46

          Radek Ráliš >> Radek Fox - 5.2.2013 0:31:06 >> Ok díky,,,

            Radek Fox - Profil | Út 5.2.2013 0:31:06

            Hope >> Více SZ ;-)

              Hope - Profil | Út 5.2.2013 0:29:18

              arnošt >> To pak toho kapra lépe uslyšíš a budeš tím pádem "a step ahead" :-)..už to začínám chápat :-)
              Já už si snad zavolám Chocholouška sám :-)

                Hope - Profil | Út 5.2.2013 0:25:52

                Radek Ráliš >> Radek Fox - 5.2.2013 0:21:52 >> Cena je o hodně lepší než u nás ?? Jirka Drahorád už ho má totiž taky..
                http://www.tomas-carpio.cz/d-fox-supa-brolly-system​-destnikovy-pristresek-super-cena-dvd-fox-zdarma.ht​ml#cat

                Jestli vyzvídám moc, tak mi to klidně napiš :-)

                  arnošt - Profil | Út 5.2.2013 0:24:53

                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 5.2.2013 0:20:11 >> Pokud se dobře pamatuju,tak pan doktor střílel po Arnoštovi a Arnoštovi... :((
                  Radši se asi ztratím...

                    arnošt - Profil | Út 5.2.2013 0:23:03

                    Hope >> To víš,bez toho kapře nezachytáš...Kdepak lokalizace místa a dobrá návnada...Dneska je to tak,že kolik uší máš,tolikrát jsi kaprařem. ;-) :)

                      Radek Fox - Profil | Út 5.2.2013 0:21:52

                      Hope >> SRN ;-)

                        fpetula - Profil | Út 5.2.2013 0:21:14

                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 5.2.2013 0:20:11 >> MAZEC :)))

                          Radek Fox - Profil | Út 5.2.2013 0:20:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          fpetula >> Pokud něco dělám, tak vždy nadoraz :-)) Já jsem si objednal jak ty klasické, tak ty delší XL :-)) Bacha, už nás má v hledáčku pan doktor :-))

                            Hope - Profil | Út 5.2.2013 0:18:48

                            Radek Ráliš >> Radek Fox - 5.2.2013 0:16:37 >> Právě ,že jsi psal jenom o přehozu, tak mi z toho vyznělo,že už máš brolldo doma...podle toho co píšeš, tak jsi objednával v kolébce kaprařiny v Anglii?

                              Hope - Profil | Út 5.2.2013 0:16:55

                              arnošt >> Kdyby si lezl po skalách, tak bych to chápal :-))))))))

                                Radek Fox - Profil | Út 5.2.2013 0:16:37

                                Hope >> Nemám, budu brát vše najednou z důvodu přepravy a ceny poštovného ;-)

                                  arnošt - Profil | Út 5.2.2013 0:15:49

                                  Hope >> Vždycky je lepší se sichrovat... o))

                                    Hope - Profil | Út 5.2.2013 0:15:31

                                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 5.2.2013 0:11:51 >> Ok ..neboj já vydržím..já zase čekám až mi zaskočí plotýnka zpátky..:-(
                                    a to taky nebude hned :-(
                                    Ty už máš to brolly doma-dost se mi líbí ,taky po něm koukám..jaké je?

                                      fpetula - Profil | Út 5.2.2013 0:15:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      arnošt >> presne tak, ja sem si ty anteny koupil stejne jen kvuli vzhledu :)))

                                        Hope - Profil | Út 5.2.2013 0:13:15

                                        arnošt >> ..tedy u tebe už to hraničí s megalomanstvím :-)...a to tady byli případi,kteří tvrdili,že je to k ničemu :-)..a ty máš ještě dva navíc..no tady by měl Chocholoušek opravdu práce dost..jsme všichni pacienti :-))