Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

Narnošt - Profil | Út 5.2.2013 0:12:51

fpetula >> Moc pěkný,hezky se na to kouká.Krásně v nás navozují pocit,že bez jakýkoliv jejich prkotiny jseš jasnej bezrybka. ;-)

    NRadek Fox - Profil | Út 5.2.2013 0:11:51

    Hope >> Čekám na přehoz k Supa Brolly a další věci, které teprve vyběhnou na trh, tak to nebude hned ;-)

      Narnošt - Profil | Út 5.2.2013 0:10:56

      Hope >> Jsem si toho plně vědom. :)) Proto mám těch uší šest,i když hlásiče mám jen čtyři... ;-)

        NHope - Profil | Út 5.2.2013 0:09:03

        arnošt >> ..tady už jde opravdu o život :-).-vem si ,že by ti prut (né levný) spadl náhodou na zem a nedej bože by se odřel..nebo naviják..to by byla tragédie :-(

          NHope - Profil | Út 5.2.2013 0:07:10

          Radek Ráliš >> Radek Fox - 4.2.2013 23:59:20 >> OK ,tak až je naskladníš domu,tak se pochlub :-)
          Jinak ta prezentace je opravdu profesionální..kam se hrabe Fox :-)

            Nfpetula - Profil | Út 5.2.2013 0:06:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              NHope - Profil | Út 5.2.2013 0:05:32

              fpetula >> No ty tvoje jsem samozřejmě viděl..,ale chtěl jsem od Radka z reálu :-)

                Narnošt - Profil | Út 5.2.2013 0:01:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                My jsme stejně všichni pacienti.Vody jsou zamrzlý,tak nevíme roupama co by.V létě by byla diskuse o anténkách do 10 zápisů...V zimě to má jiný grády,jako by to byla otázka života a smrti... :)))

                  NRadek Fox - Profil | Po 4.2.2013 23:59:20

                  Hope >> Bohužel nemohl :-(( Čekám až budou na skladě s dalším menším nákupem :-)) Mrkni na ten odkaz, který jsem níže vložil - super snímky !!!

                    Nfpetula - Profil | Po 4.2.2013 23:58:53

                    Hope >> hope - 4.2.2013 23:57:36 >> podivej se o par radku niz :)

                      Nfpetula - Profil | Po 4.2.2013 23:58:05

                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 4.2.2013 23:52:43 >> JAK RIKAS :))

                        NHope - Profil | Po 4.2.2013 23:57:36

                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 4.2.2013 23:52:43 >> Mám ve výběru právě tyto od Foxe nebo se mi ještě líbí ty od Kordy.Presentace super,ale mohl by jsi sem dát realitu :-)

                          NRadek Fox - Profil | Po 4.2.2013 23:52:43

                          Hope - >> Když "anténky", tak jedině od lišáka ;-)

                          Je až zarážející, že obyčejný uživatel či zákazník udělá lepší presentaci produktů než samotný výrobce :-(( Zde je jasný důkaz - krásné fotky části Black Label programu: http://www.theartofcarpfishing.se/fox-black-label/

                            Narnošt - Profil | Po 4.2.2013 23:46:16

                            kritik >> Tak by jsi je měl rychle koupit! :)) A i s čepičkou... ;-)

                              Nfpetula - Profil | Po 4.2.2013 23:37:44

                              kritik >> JJ :)

                                Nkritik - Profil | Po 4.2.2013 23:37:40

                                Panto >> Kde...... na krámu přeci :-)

                                  Nkritik - Profil | Po 4.2.2013 23:36:41

                                  fpetula >> Jsem rád, že jsme se domluvili, dík za pokec :-)

                                    Nfpetula - Profil | Po 4.2.2013 23:36:22

                                    Panto >> panto - 4.2.2013 23:33:58 >> proste sou to 2 top znacky na trhu :)))

                                      NHope - Profil | Po 4.2.2013 23:36:15

                                      ZVcarp >> zdenek3689 - 4.2.2013 21:58:20 >> Já to taky chci jenom kdyby náhodou....

                                        NPanto - Profil | Po 4.2.2013 23:36:10

                                        fpetula >> v konečnom dôsledku je to tak, máš pravdu :)