Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

Panto - Profil | Po 4.2.2013 23:35:35

kritik >> a kde máš Snag Bars? :-D

    fpetula - Profil | Po 4.2.2013 23:34:59

    kritik >> nerikam ze je osklivy ale kdyz vezmez v uvahu kazda liska chvali svuj ocas tak babo rad :)))

      Panto - Profil | Po 4.2.2013 23:33:58

      fpetula >> Možno že vo vzhlade sú Delkimy menej pekné ale z hľadiska funkčnosti a spolahlivosti spĺňajú maximálne svoj účel a to je dôležitejšie ako vzhľad... Len tolko, podľa mňa sú dokonalé! :)

        kritik - Profil | Po 4.2.2013 23:33:02

        fpetula >> Ee, je to nádhera :-))

          fpetula - Profil | Po 4.2.2013 23:29:22

          kritik >> :) me se zda zase delkim takovy obdelnik proste uk zastaraly vzhled :)))

            kritik - Profil | Po 4.2.2013 23:26:33

            fpetula >> Nemá, je to jen o pazourech :-)) Foxe jsem měl, sadu Eos-R. Po roce šli do světa. Maximálně jejich starej dobrej RX set, ale krabic od bot se mi doma válí dost :-)))

              fpetula - Profil | Po 4.2.2013 23:19:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              kritik >> jj to stoho vypliva. jen sem rekl kdy ten jeji prevratny patent snimani neslape a tim padem i nejlepsi hlasic na trhu ma chybu :))) hlavni duvod byl i ten ze semi vic libl vzhled foxe . nerikej ze neni lepsi :)))

                kritik - Profil | Po 4.2.2013 23:13:41

                fpetula >> Vypadá to že se domluvíme :-)) Pokud teda nechytáš přes závady jako křáky a pařezy, kdy to musíš mít nahoru a vyšponovaný, pokud lapapeš vývoz se srovnanou a následně povolenou pletenkou tak nevidím důvod, proč by ti to Delkim nepobral :-)

                  fpetula - Profil | Po 4.2.2013 23:08:18

                  kritik >> a pridavnou zatez jen u vlasce a to je prave na hovno to zavazi ten hlasic vyblokuje

                    fpetula - Profil | Po 4.2.2013 23:06:31

                    kritik >> jj. pletenku prave nemusis sponovat tu jen srovnas a pak povolis a jeto jen vlasec je k nicemu - porad stracis ryby. sem koupil 2000m PLETENKY a 5tacu v prdeli a uz to slape :))

                      kritik - Profil | Po 4.2.2013 23:01:45

                      fpetula >> Jo, souhlasim s tím, že při kombinaci pletenka+big závoz+došponovat natvrdo může nastat ten zmiňovaný "mrtvý úhel".
                      Osobní zkušenost s pletenkou na big závoz nemám ale myslím si, že pokud změníš úhel náklonu klacků a nebo zatížíš svingery přídavnou zátěží tak lze eliminovat.....
                      A nebo - nešponovat pletenku na krev :-).

                        fpetula - Profil | Po 4.2.2013 22:58:10

                        machacek.pepa >> :)))

                          machacek.pepa - Profil | Po 4.2.2013 22:57:12

                          kritik >> jj:-) ale at si každej koupí co chce :-)

                            fpetula - Profil | Po 4.2.2013 22:56:18

                            kritik >> tak proto za me snura a fox :)))

                              kritik - Profil | Po 4.2.2013 22:55:54

                              machacek.pepa >> Si piš, klady převládaji, 300+ v pařezech nevozim každej den :-)

                                machacek.pepa - Profil | Po 4.2.2013 22:54:57

                                fpetula >> slYšel prosím :-)

                                  fpetula - Profil | Po 4.2.2013 22:52:57

                                  kritik >> presne to sem myslel . ale jen kdyz sponujes vlasec u snury to napnes aby se srovnal i kdyby to bylo 300m a pak povolis a slape jak ma ale u toho vlasce skrz prutaznost 20% musis sponovat nebo na 300m bys slisel zaber ryby az po 60m a to nemluvim kdyby jezdila do stran a neZ zjistiz ze tam je a skocis na clun je ve vazce a zjistis ze se ti nakonec sama vyrizla. takovou mam skusenost s tovacova z 5ti zaberu jedna ryba :))

                                    machacek.pepa - Profil | Po 4.2.2013 22:51:48

                                    kritik >> no ale když proti tomu poslatvíš ostatní kladné stránky, tak to je prkotina, že ?

                                      kritik - Profil | Po 4.2.2013 22:47:03

                                      fpetula >> Jediná, ale opravdu jediná muška, která se mi letos stala bylo, že jsem při vývozu a s došponovaným vlascem slyšel nejdřív cvrknout brzdu a teprve v následné jízdě se ozval hlásič.
                                      Chyba byla v tom, že jsem lapal v pařezárně a musel jsem cpát špice do nebe jak protiletadlový kanony. Ano, při této kombinaci vzniknul určitej nežádoucí úhel kdy snímač bral špatně vlasec.
                                      Stačilo jen lehce doopravit sklon klacků a bylo to v pohodě.

                                        machacek.pepa - Profil | Po 4.2.2013 22:42:43

                                        Panto >> jj:-)