Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

Panto - Profil | Po 4.2.2013 22:38:40

machacek.pepa >> v poho kolego :) Mám tiež Delkimy, som s nimi tiež spokojný... No veru bez snag bars by to už nebol UK-style! :D

    fpetula - Profil | Po 4.2.2013 22:37:27

    kritik >> cokoliv tam nejde jestlis to pochopil :))) o vyvoz ale hlavne o to sponovani na max a zatizeni svingeru a tim padem senzoru hlasice ktery se tim pritlaci na max pres pruzinu a pak neslape jak ma . nemyslim vitr a falesne zabery a slozite nastaveni to sou keci .

      fpetula - Profil | Po 4.2.2013 22:32:07

      Panto >> :)))

        kritik - Profil | Po 4.2.2013 22:31:47

        fpetula >> Zdarec. Poslyš, co je u tebe "dlouhej" vývoz?? Já jen ptám, ohledně Delkimu a propívávání :-))

          machacek.pepa - Profil | Po 4.2.2013 22:30:59

          fpetula >> uk styl není o tom jak máš postavené pruty, nebo jak daleko nahazuješ kolego :-)

            fpetula - Profil | Po 4.2.2013 22:29:14

            machacek.pepa >> jj. rikam styl uk :)))

              machacek.pepa - Profil | Po 4.2.2013 22:28:54

              Panto >> myslel jsem tím, že chytám takovým způsobem, že mi vyhovuje jak delkim funguje :-)

                machacek.pepa - Profil | Po 4.2.2013 22:27:54

                fpetula >> třeba se mi to taky stane, ale na můj způsob lovu ideal

                  Panto - Profil | Po 4.2.2013 22:26:51

                  machacek.pepa >> to je dobré, každý chytáme tak ako nám to vyhovuje! ;-) len aby to nebolo opačne, potom to už bude na lieky! :D

                    fpetula - Profil | Po 4.2.2013 22:25:50

                    machacek.pepa >> jj. tak nemas skusenost to vse :))) jen si myslim ze na tom nazoru co mi rekl kamos neco je on ma oboje a delkymi vytahne jen jak rikas ty chyta pod brehem. taky se mi libily ale koupil sem raci foxe :)

                      Koubas - Profil | Po 4.2.2013 22:25:23

                      Slavík >> oo děkuji

                        Slavík - Profil | Po 4.2.2013 22:24:42

                        Koubas >> Dovolim, Gamakatsu :))

                          machacek.pepa - Profil | Po 4.2.2013 22:21:54

                          fpetula >> jak jsem psal, chytám tak, že mi to vyhovuje :-) nevím jak ostatní

                            Panto - Profil | Po 4.2.2013 22:20:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Hope >> Ja mám tie Kordy (viz. obr. dole) a som max. spokojný... Raz mi veru chytili aj prút, na jeseň keď som chytal na krátko do 10m od brehu, mal som prudký záber do prava, mal som baitrunner nastavený na tvrdšie a vtedy ten Snag Bar pekne zaúčinkoval, ináč by ten prút vyletel a skončil by vo vode! :D

                              machacek.pepa - Profil | Po 4.2.2013 22:20:31

                              fpetula >> to zas někdo s něčím přišel, ano vyvážím, ne dál jak 300 m, zatím nemám na našich vodách potřebu, a opravdu jen minimálně, raději chytám blízko, nebo rovnou pod břehem, a vždy vše ok, vše jde poladit tak, že žádné falešné záběry nechytáš ani při silném větru, to se dá časem naučit, za mě rozhodně spokojenost

                                fpetula - Profil | Po 4.2.2013 22:13:21

                                machacek.pepa >> si myslim ze je to jen styl uk na tty jejich brcaly a o nasich jezerech se jim ani nesnilo a tak je ta elektronika tomu prispusobena

                                  fpetula - Profil | Po 4.2.2013 22:06:02

                                  machacek.pepa >> ja sem zase slisel :)) ze skrz ten jeich prevratny patent snimani bez kolecka sou na dlouhe vyvazky k nicemu - protoze musis poradne sponovat i zatizit svinger a ten vlasec ci snura ten jejich patent tak pritlaci ze pak nefakci jak ma a sou i pri malem vetru falesne zabery. Tak me zajima tvoje skusenos jestli vubbec vyvazis. tak sem proto koupil foxe :))

                                    MarPit - Profil | Po 4.2.2013 22:01:52

                                    machacek.pepa >> Pokud to vydrží na autech nárazy od kamínků (jakože jo), tak bych v použití neviděl žádnej problém.

                                      machacek.pepa - Profil | Po 4.2.2013 21:58:22

                                      MarPit >> to vypadá luxusně, nejen na uši :-)

                                        zdenek3689 - Profil | Po 4.2.2013 21:58:20

                                        Hope >> A navíc kolikrát se ti stane že ti kapr vyrazí prut...mě se to stalo jenom jednou ale naštěstí jsem seděl hned u nich tak jsem ho stačil chytit a v hlásiči byl jenom malinkej zářez...takže bych ty snag bars bral jenom jako takovou pojistku kdyby náhodou...a taky jako stylovku..přece jenom to vypadá dobře...