Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

Nmachacek.pepa - Profil | Po 4.2.2013 21:56:38

Hope >> to je ideal řešení

    NMarPit - Profil | Po 4.2.2013 21:55:59

    machacek.pepa >> http://www.plastidip.sk a budou jak originál ;-)

      NHope - Profil | Po 4.2.2013 21:55:38

      machacek.pepa >> To není špatný,ale originál koupím právě černý a podle nich si nechám udělat z nerezu.

        NHope - Profil | Po 4.2.2013 21:54:46

        ZVcarp >> zdenek3689 - 4.2.2013 21:49:47 >> No jasně.Oni by to přeci nedělali,kdyby to poškozovalo prut...

          Nzdenek3689 - Profil | Po 4.2.2013 21:54:26

          Hope >> Ale chtěl si černé a stříbrné...takže žádné obalování :D Hezky nechat takt jak jsou :D Opravdu si myslím že kvalitnímu prutu to nijak nemůže uškodit...

            Nmachacek.pepa - Profil | Po 4.2.2013 21:52:32

            ZVcarp >> zdenek3689 - 4.2.2013 21:51:24 >> určitě se neodloupne při nárazu prutu, to ani náhodou, jediné co, tak ji na to kvalitně dostat

              Nzdenek3689 - Profil | Po 4.2.2013 21:51:24

              machacek.pepa >> Na tu jsem myslel taky..ale muselo by se to udělat pěkně aby to nebylo nikde stečené....a navíc se olupuje při nějakých nárazech...takže by to musel častěji opravovat....ta smršťovačka bude lepší řešení

                Nmachacek.pepa - Profil | Po 4.2.2013 21:50:05

                Hope >> a co prášková vypalovací barva, to je jak guma

                  Nzdenek3689 - Profil | Po 4.2.2013 21:49:47

                  Hope >> Jak říkám určitě to není nemožné. Ale i bez toho pogumování si myslím že kvalitnímu prutu to nic neudělá...

                    NHope - Profil | Po 4.2.2013 21:47:58

                    ZVcarp >> zdenek3689 - 4.2.2013 21:46:00 >> Na to pogumování mi tady někdo radil smršťovačku....to není špatný nápad...no uvidím...

                      Nmachacek.pepa - Profil | Po 4.2.2013 21:47:38

                      Hope >> to je jasný :-)

                        Nmachacek.pepa - Profil | Po 4.2.2013 21:46:58

                        ZVcarp >> zdenek3689 - 4.2.2013 21:44:51 >> pokud je nehodíš do vody, tak jim nevadí ani mlha

                          NHope - Profil | Po 4.2.2013 21:46:27

                          machacek.pepa >> Já jsem věděl,že se chytneš :-)))))),tak je pak hezky vyfoť a dej nám je sem ať se můžeme kochat :-)

                            Nzdenek3689 - Profil | Po 4.2.2013 21:46:00

                            Hope >> Jelikož v domácí výrobě budež těžko nahrazovat to pogumování co má Fox (ikdyž to není nemožné) tak určitě Korda :D

                              Nzdenek3689 - Profil | Po 4.2.2013 21:44:51

                              machacek.pepa >> Někde jsem četl že jim nedělá dobře voda :D Ale letos to ještě nebude...mám velké výdaje za pruty a navi...ale příští rok...kdo ví :D

                                Nmachacek.pepa - Profil | Po 4.2.2013 21:43:49

                                Hope >> jdi do riti, v sobotu je kupuju, woe :-))))))))))))

                                  NHope - Profil | Po 4.2.2013 21:43:20

                                  ZVcarp >> zdenek3689 - 4.2.2013 21:41:15 >> Dobrá rada nad zlato..jdu do toho..akorát ještě musím vymyslet,které...

                                    Nzdenek3689 - Profil | Po 4.2.2013 21:41:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Hope >> Tak ty stříbrné si nech vyrobit to není problém a ty černé kup a problém máš vyřešený. Pokud jak říkáš to dokáže okopírovat a jeho práce je dobrá (tím myslím úhlednost spojů, začištění atd.) tak bych více nad tím nepřemýšlel. Kup černé ty mu dej jako vzor a hned máš i stříbrné a určitě za nižší cenu.

                                      NKoubas - Profil | Po 4.2.2013 21:40:54

                                      Slavík >> dovol se mi zeptat co to máš za silon?

                                        NHope - Profil | Po 4.2.2013 21:40:37

                                        machacek.pepa >> No musím ti říct..ty uši tam opravdu chybí...Delkim bez uší to už pak vypadá skoro jako Flajzar s diodou :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))​)))))))))))))))))))))))))))))