Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

Nmachacek.pepa - Profil | Po 4.2.2013 21:39:44

ZVcarp >> zdenek3689 - 4.2.2013 21:38:08 >> tak pro ně úspěšně utíkej, pokud je chceš, za kvalitu mluví dost :-)

    NSlavík - Profil | Po 4.2.2013 21:38:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Hope - >> Foto z poslední rybačky minulej rok, na lov podél břehu jsou super hlavně když je málo místa a nejde dát prut tak jak by člověk potřeboval.

      Nzdenek3689 - Profil | Po 4.2.2013 21:38:08

      machacek.pepa >> :D Třeba k nim jednou dospěju. Jak říkám zatím úspěšně odolávám kvůli těm, jak ty říkáš žvástům....

        Nmachacek.pepa - Profil | Po 4.2.2013 21:36:15

        Panto >> a pozor, konkurence :-)))

          NHope - Profil | Po 4.2.2013 21:36:00

          ZVcarp >> zdenek3689 - 4.2.2013 21:25:50 >> Já mám kluka,který je opravdu šikovnej. Když mu dám vzor, tak to podle něj přesně vyrobí a vypadá to profesionálně.Jenže jak říkáš originál je originál...

            NPanto - Profil | Po 4.2.2013 21:35:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            100 bodov pre Korda Snag Bars... :)

              Nmachacek.pepa - Profil | Po 4.2.2013 21:33:25

              ZVcarp >> zdenek3689 - 4.2.2013 21:31:27 >> kdes na to přišel? to je jen rozšířený žvást, od lidí, kteří delkim nemaj a musí si nějak okecat proč ho ještě nekoupili, naladit ho je jednodušší než nastoupit do autobusu. :-)

                Nzdenek3689 - Profil | Po 4.2.2013 21:31:27

                machacek.pepa >> Tak mít Delkim tak to by byla jediná a ta správná volba. Ale jelikož mě od nich stále odrazuje ta jejich náladovost a muset umět manuál na zpamět tak se tomu pokušení úspěšně vyhýbám :D

                  Nmachacek.pepa - Profil | Po 4.2.2013 21:28:13

                  Hope - >> Malej dárek - přijde mi, že už se tu dlouho neukázala ta správná fotka, jen se o tom stále kecá. Uši tam zatím nejsou, ale budou originály, už jsem rozhodl :-)

                    Nzdenek3689 - Profil | Po 4.2.2013 21:25:50

                    Hope >> Tak pokud by se to dalo sehnat někde v akci ty Kordy tak by to zase nemusela být taková darda...Záleží co člověk chce no. Jestli vyrobit doma (splní funkci ale vzhled nic moc) nebo koupit hotové pro které hraje ten vzhled.

                      NHope - Profil | Po 4.2.2013 21:17:32

                      ZVcarp >> zdenek3689 - 4.2.2013 21:07:43 >> Jo přesně jak píšeš.Taky u mě vede trochu ten Fox a to jeho pogumování .Jenže zase u Kordy bych měl stejný černý i stříbrný a ještě navzájem použitelný.
                      Můj kluk je fakt v pohodě co se týče vybavení na ryby.My se vždy radíme společně o všem co si kupujeme-jsme totiž spíš kamarádi než táta se synem,ale samozřejmě v mezích :-)

                        Nzdenek3689 - Profil | Po 4.2.2013 21:07:43

                        Hope >> Vybíravej není ale než je koupíte tak se poradíte....tím pádem tě nalomí a vybere si co se mu líbí :D :D :D Ale jo proč ne. Díval jsem se i na ty od Kordy taky vypadají dobře i jsou jakoby multifunkční. Ale jejich mínus nebo spíš plus u Foxe je to pogumování. A další co je pro Fox tak cena.

                          NHope - Profil | Po 4.2.2013 21:04:04

                          ZVcarp >> zdenek3689 - 4.2.2013 21:00:54 >> Já jsem rád,že spolu jezdíme na ryby..on není zase tak vybíravej....
                          a než je koupím, tak se spolu poradíme...

                            NKoubas - Profil | Po 4.2.2013 21:01:24

                            nemáte někdo k tomu náhodou nějaký výkres? nejlépe výkres co by šel rovnou na obrábění nebo na 3D tiskárnu???

                            když sem se na CS moravia díval u chlapců na stánku imperial na jejích ( produkt) a jak je to moc kvalitní a super... sem si pomyslel že už dělají trubky fakt z všech ... nechci aby to vyznělo jako pomluva ale funkčnoust je asi u všech stejná ale to jejích zpracovaní ... ten soustružník musel předtím pracoval jako kotelník v hlavním reaktoru v černobylu ... protož... styděl bych se to prodávat jako top kvalitní super produkt nejvyší urovně :)

                            a to mě asi nakoplo to vyrobit rádoby svépomoci.. a ajako třešničku abych to neměl jednoduchý sem si stanovil cíl.. že ta ploška musí mít zepředu i zdířku pro řetizkovej bobin, swinger, čihaátko, jak jen chcete, mělo by to snad mít stejnej závit...

                              Nzdenek3689 - Profil | Po 4.2.2013 21:00:54

                              Hope >> Tak to má štěstí že má takovou podporu...Tak vybírej pořádně ať nad tím mladej neohrne nos :D

                                NHope - Profil | Po 4.2.2013 20:58:25

                                ZVcarp >> zdenek3689 - 4.2.2013 20:56:27 >> No to jsi uhodl úplně přesně :-)...snaží se ve škole, tak mu to "musím" dopřát ....

                                  Nzdenek3689 - Profil | Po 4.2.2013 20:56:27

                                  Hope >> Můj děda tohle říkával taky. Něco na tom bude. To bereš 4kusy pro sebe a 4 pro mladého nebo co?

                                    NHope - Profil | Po 4.2.2013 20:51:52

                                    ZVcarp >> zdenek3689 - 4.2.2013 20:48:16 >> hele vezmi to takhle-nejsme tak bohatí ,abychom si mohli kupovat levné věci :-)...a je to jasný :-)...nic jiného nám vlastně nezbývá.... :-)

                                      Nzdenek3689 - Profil | Po 4.2.2013 20:48:16

                                      Hope >> :D No asi mě nezbude nic jiného než strpět tu cenu Foxe :D Ta kaprařina ze mě udělá bezdomovce :D

                                        NHope - Profil | Po 4.2.2013 20:46:51

                                        ZVcarp >> zdenek3689 - 4.2.2013 20:45:26 >> No nad tím jsem taky uvažoval,nechat si je vyrobit.Děkuji za typ,ale já mám člověka,který mi to vyrobí...Také jen z nerezu,karbon nemá :-)