Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

Nzdenek3689 - Profil | Po 4.2.2013 20:45:26

Hope >> Zkus napsat Vaverkovi. Budeš to mít na míru ale asi jenom z nerezu...

    NHope - Profil | Po 4.2.2013 20:41:00

    ZVcarp >> zdenek3689 - 4.2.2013 20:36:12 >> Určitě mu to někdo dělá tady u nás..já myslím,že první to vyrobily u Kordy...
    Taky mi to připadá trochu drahý :-((

      NRumpeľ - Profil | Po 4.2.2013 20:39:49

      a aku to plni funkciu na hlasici???

        Nzdenek3689 - Profil | Po 4.2.2013 20:36:12

        Hope >> On i Tomáš Blažek se chvástal na FF že vymyslel svůj produkt :D Jsem myslel že u toho online přenosu umřu smíchem :D Můj produkt :D

        http://www.imperialbaits.cz/blazek/eshop/72-1-VYROB​CI/313-2-Tomas-Blazek/5/3758-Snag-Bars-usi-k-hlasic​um-1ks

          Nwodoušák - Profil | Po 4.2.2013 20:30:57

          Hope >> jo přesně tak.S kámošem jsme se dohodli,že zkusíme něco pokutit,ale stejně skončim nakonec u těch foxáckech :-).Ty se mi líběj zatim nejvic.

            NHope - Profil | Po 4.2.2013 20:30:29

            ZVcarp >> zdenek3689 - 4.2.2013 20:27:01 >> Ty se mi taky líbí a ještě navíc mají to pogumování...
            Taky jde o to jestli si má člověk pořídit nějaké dražší nebo třeba dle ankety ty Anakondy-dobrá cena a kvalita ?!?!?!..no to je právě u mě ta nerozhodnost :-(

              Nzdenek3689 - Profil | Po 4.2.2013 20:27:01

              Hope >> Já bych bral určitě černé...Tak nějak mě to táhne k tomu Foxu

                NHope - Profil | Po 4.2.2013 20:24:10

                ZVcarp >> zdenek3689 - 4.2.2013 20:22:15 >> No to se neboj..hned jak něco pořídím, tak je to tady....a dokonce to budou dvě sady..jedna černá (4ks) a jedna nerez (4ks)..zatím jsem nerozhodnej...líbí se mi všechny :-)

                  Nzdenek3689 - Profil | Po 4.2.2013 20:22:15

                  Hope >> To je nás víc :D Až něco vybereš na ty Flajzary tak to tu prosím dej...Rád se nechám inspirovat

                    NHope - Profil | Po 4.2.2013 20:10:48

                    wodoušák >> Aha tak jsem konečně doma...tak,že ty jsi na tom jako já..vybíráš ty nejvhodnější :-)

                      Nwodoušák - Profil | Po 4.2.2013 19:26:16

                      Hope >> je to si mě špatně pochopil,jé jsem chtěl ty uši a kvuli tomu klipu jsem si je nekoupil(nemam žádné taky řešim) blbě jsem to dole napsal :-)

                        NJTr - Profil | Po 4.2.2013 19:16:25

                        Hope >> To jsem přesně myslel..o)

                          NHope - Profil | Po 4.2.2013 19:15:00

                          JTr >> To bude na podobném principu jako mají ty rychloupínáky pod hlásiče...

                            NHope - Profil | Po 4.2.2013 19:14:17

                            wodoušák >> A jaký teda máš ???

                              Nwodoušák - Profil | Po 4.2.2013 19:09:33

                              JTr >> jojo máš pravdu.

                                NJTr - Profil | Po 4.2.2013 19:08:05

                                Hope >> Řekl bych že to je ta jejich rychlospojka.

                                  Nwodoušák - Profil | Po 4.2.2013 19:07:06

                                  Hope >> Nene nekoupil.

                                    NHope - Profil | Po 4.2.2013 19:05:21

                                    wodoušák >> A koupil jsi si je?..nevíš kolik stojí ty swingry?

                                      Nwodoušák - Profil | Po 4.2.2013 19:03:27

                                      Hope >> Není zač.Já jsem pravě tyhle uši chtěl(dobrá cena):-),ale s jinýma svingrama nespolupracujou :-) a předělávat se mi to nechce.Patent určitě dobrej to jo.

                                        NHope - Profil | Po 4.2.2013 18:57:42

                                        wodoušák >>Děkuji... Tady je přesně vidět ten princip...oni tam mají nějaký patent s pérkem na zajištění...ten swingr není s tím magnetem špatnej,řekl bych celkem funkční...