Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

NHope - Profil | Po 4.2.2013 18:53:16

Kocháč >> V pohodě-hlavně ,že se něco děje :-)..

    Nwodoušák - Profil | Po 4.2.2013 18:52:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Ahoj chlapi, tady je video s tim klipem toho Prologic.Je to v polovině videa.Funguje to pouze na ty jejich Hangery :-( http://www.youtube.com/watch?v=_YziIkMUVjg

      NKocháč - Profil | Po 4.2.2013 18:47:08

      Hope >> Jsem ti tady z toho udělal bazar, soráč :o)))

        NHope - Profil | Po 4.2.2013 18:45:35

        Kocháč >> No vidíš ty na nich ještě zbohatneš :-)))))))))))))))))))))))))))

          Nb_u_r_t_o_n - Profil | Po 4.2.2013 18:45:04

          Kocháč >> taky by me zajimala cena za kterou jsou k mani a popripade nejakou fotku ci odkaz .diky

            NKocháč - Profil | Po 4.2.2013 18:43:09

            MaTTeSeK18 >> viz. sz

              NMaTTeSeK18 - Profil | Po 4.2.2013 18:40:57

              Kocháč >> Zdravím mam malou otázečku za kolik by šli ty swingery od Nash do světa?

                NHope - Profil | Po 4.2.2013 18:38:51

                JTr >> Jo je mi to jasný.Mě by se ,ale spíš líbilo kdybych mohl používat ten boční šroubek.To bych ovšem musel udělat závit do toho Snag baru..

                  NHope - Profil | Po 4.2.2013 18:37:03

                  Kocháč >> Nic nevyhazuj,nech to pro děti..kluci z KP to dávají dětem do rybářského kroužku .Tak to věnuj jim.Aspoň ještě uděláš dobrý skutek a těch u dětí není nikdy dost :-)
                  Ty by jsi mohl chytat hnedle na deset prutů na ráz,kolik máš swingrů:-))))))

                    NJTr - Profil | Po 4.2.2013 18:19:29

                    Hope >> Jo už jsem doma...o) Pokud je na těch uších závit , tak si ho nech udělat na tom pelzru co zasouváš do toho klipu.

                      NKocháč - Profil | Po 4.2.2013 18:17:54

                      Hope >> Mám Kordíky 2x, Fox MK2 3x ( ty si nechám, jsou to klasiky), Nash lehké 2x a ty měním s Kordama na magnety. No a další 3ks těch soudků od Nash, ty už nepoužiju jistě. No a asi bych někde našel ještě ty kopie MK2 od Esoxu, ale ty prasknu při úklidu do popelnice, hamba by mě fackovala to i někomu dát, hrozný šmejdy.

                        Nb_u_r_t_o_n - Profil | Po 4.2.2013 18:14:42

                        Zajimalo by mne zda nemate problem dat signalizator usi pod to swingr a pak to nasroubovat treba na stojan nebo na vidle.

                          NHope - Profil | Po 4.2.2013 18:09:54

                          Kocháč >> ..v rybařině není nikdy ničeho moc :-)))))))))...já mám nejraději všechno dvakrát :-)..co kdyby náhodou:-)

                            NHope - Profil | Po 4.2.2013 18:08:21

                            JTr >> Teď nerozumím otázce ???Určitě líbí,ale šlo o to jestli bych to mohl připnout pod ten Snag bars od Prologicu...má tam už udělanou takovou přípravu právě pro swingr,ale ten jejich :-(

                              NKocháč - Profil | Po 4.2.2013 18:05:14

                              Hope >> jo, asi je tam prasknu, mam těch swingru už nějak moc.

                                NJTr - Profil | Po 4.2.2013 18:04:43

                                Hope >> A tobě se nelíbí ten klip pod hlásič ?

                                  NHope - Profil | Po 4.2.2013 18:03:13

                                  Kocháč >> Já má tyhle 4 ks a jiné nepotřebuji..musíš do bazaru.

                                    NKocháč - Profil | Po 4.2.2013 18:01:51

                                    Hope >> zrovna bych rad tři tyhle řetízkáče poslal do světa. Bílé, značka Nash :-)

                                      NJTr - Profil | Po 4.2.2013 17:35:16

                                      Hope >> Máš někde odkaz na ty bobiny?