Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

NHope - Profil | Po 4.2.2013 17:29:45

JTr >> Já myslím,že by to šlo upravit...jen jsem to neviděl na živo, tak zatím nevím jak na to :-)

    NJTr - Profil | Po 4.2.2013 17:24:33

    Hope >> Musel jsem dělat přechodku , protože Solar má wit. a některý firmy co kopírují tak tam fláknou metrický závit.

      Nmachacek.pepa - Profil | Po 4.2.2013 17:16:46

      slavina >> vidím to stejně,ale nechci šťourat :-)

        NVemínko - Profil | Po 4.2.2013 17:08:13

        slavina >> Hele píše nerez tak je to nerez. (podle mě spíš spray na elektrony) Je spokojen tak do toho nešťourej.

          Nslavina - Profil | Po 4.2.2013 17:04:47

          Vemínko >> to asi nebude nerez. Viděl bych to tak na zinkovej sprej:-)

            NVemínko - Profil | Po 4.2.2013 17:02:09

            Taky jsem původem zámečník a takhle ničit nerez jsem dlouho neviděl. Pokud to dělal méně zručný člověk tak budiž ale centimetrové rozdíly v délce, to je moc... Myslím, že majitel už teď lituje vložení tohoto výtvoru. Každý má jiné představy a pokud je spokojen, je vše ok....)

              Nmachacek.pepa - Profil | Po 4.2.2013 17:00:11

              Trba >> je dobře, že jseš spokojenej :-)

                NTrba - Profil | Po 4.2.2013 16:57:35

                Dík za názory kluci, ale mě je to úplně jedno, jak jsem psal, vyrobil jsem je prostě jen tak z nudy a nějak moc jsem si s tím nehrál, ale samozdřejmě souhlasím, že by se doma daly vyrobit mnohem hezčí, ale musel by na to doma člověk mít pořádnej vercajk a čas. Jak říkám, mě to stačí...účel to snad splní....Prostě mám radost z věcí, které si člověk může doma udělat sám, už jen pro ten pocit.....

                P.S.: A jak jsem psal, ještě nikdy se mi nestalo, že by mi prut vypadl z hlásiče......

                Ať Vám to hrčí.....

                  NHope - Profil | Po 4.2.2013 16:56:51

                  JTr >> Mám Pelzer,ty nemají závit ,ale z boku šroubovací zajištění.

                    NKocháč - Profil | Po 4.2.2013 16:44:04

                    Kdybych nebyl původně vyučenej zámečník, tak bych držel hubu, ale za ty uši dole bych se styděl a určitě místo svařování použil spíš závitník a očko. Umím si představit luxusní práci, ale bez použití svařečky a pilníku :-)

                      NGRUPA - Profil | Po 4.2.2013 16:35:19

                      Trba >> doma jde udělat spousta věcí, ale nikdo asi neumí opravdu kvalitně úplně všechno. Taky můžu říct, že to co příjde v restauraci na 10´000,- já udělám doma za tácek, ale je tam to ALE.
                      Nechci se chlubit, ale mezi tím co ukutím doma a tím co se prodává, nebude tak propastný rozdíl, jako mezi ouškama co se ti podařili a tím co prodává třeba tebou zmiňovaný Fox.

                      Ať ti to hrrčííí.......

                        Nmachacek.pepa - Profil | Po 4.2.2013 16:28:16

                        Trba >> víš, ono jde doma usmolit všechno, ale otázka je, jakej výsledek to přinese. Myslím, že by výrobě chtělo investovat trochu více času, aby finální výsledek za něco stál, minimálně mít vše hezky zabroušené, stejně dlouhé a rovné

                          Nmachacek.pepa - Profil | Po 4.2.2013 16:25:30

                          Kocháč >> musím souhlasit ale pokud to kolegovi stačí tak mu to přeju, já bych si to na zbytek své výbavy neposadil

                            NKocháč - Profil | Po 4.2.2013 16:21:48

                            Trba >> vliv na funkci rostlináře to mít nebude, ale vzhled odpovídá investovanému času. Mně se nelíbí a s provedením od profi firem to nemá moc společného, nic ve zlém.

                              NTrba - Profil | Po 4.2.2013 15:59:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Zdravím, já si je letos přes zimu vyrobil sám a zadarmo, materiál jsem měl doma a zima je dlouhá a nudná a tak jsem se dal do práce....lepší než dávat 400 a více Kč za kus železa, či plastu. Výroba není vůbec náročná....vše je hotové za chvilku......já dělal 3 ks a troufám si tvrdit, že do 2 hodin od začátku prací bylo hotovo :-). V praxi je bohužel ještě odzkoušeny nemám, tak uvidím....ale ještě nikdy se mi nestalo, že by mi prut vyskočil z hlásiče....vyrobil jsem si je jen tak z nudy...:-). Funkční budou určitě, to jsem si jist....jen na nich není napsáno Fox, či něco jiného.....a cena byla skoro nulová....pro trošku zručného člověka je výroba otázkou chvilky.....Tady máš návod ne jejich výrobu....jen tak pro inspiraci.....http://www.mrk.cz/miniclanky.php?id=29236. Ať to hrčí.....

                              P.S.: Přikládám nějaké to foto.....jo a materiál mám nerez....:-)

                                NJTr - Profil | Po 4.2.2013 15:33:37

                                Hope >> Co máš za soudečky? Ne všechny mají stejný závit.

                                  NHope - Profil | Po 4.2.2013 12:33:01

                                  Hunter 1 >> Jak můžeš hodnotit něco co nemáš ???..a víš co znamená myslet...?
                                  Otázka zněla jasně "Osobní zkušenost"......

                                    NHunter 1 - Profil | Po 4.2.2013 8:22:31

                                    fpetula >> myslel jsem si to že je to na hovajz:-)))))

                                      NHope - Profil | Ne 3.2.2013 23:12:11

                                      arnošt >> Jo to by bylo také řešení to máš pravdu...taky ještě musím zkusit tu domácí výrobu...už jsem to poptával ,tak uvidím jak to dopadne.

                                        Narnošt - Profil | Ne 3.2.2013 23:10:13

                                        Hope >> No,těžko předpokládat,že by se dělalo nějak víc průměrů závitů.Ale vzhledem k tomu,že ty stránky jsou z ústecký kaprařiny,tak by neměl a nemohl být problém zavolat tam Radkovi Bisovi a zeptat se právě na ten průměr.A nebo mu jen říct,který ten typ toho soudečku potřebuješ,aby s tím byl kompatibilní...Já myslím,že by si určitě chvíli našel a popřípadě to vyzkoušel nebo změřil. :-)