Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

NHope - Profil | Ne 3.2.2013 22:59:11

arnošt >> Cena je velmi dobrá na to ,že je musím koupit 8x....Já soudečky mám a na kratší vzdálenosti je používám,akorát nevím jestli by to do toho pasovalo ?!?!...ty jsem na živo ještě neviděl:-)

    Narnošt - Profil | Ne 3.2.2013 22:56:16

    Hope >> Cena taky není zase tak strašidelná.No,to je potřeba uvážit.Já bych ho nevyužil určitě,mě ty soudečky zase tak moc neoslovily...

      NHope - Profil | Ne 3.2.2013 22:50:27

      arnošt >> Ty vypadají celkem dobře-už jsem je viděl na netu....akorát nevím jestli bych použil ten držáček na ten swingr :-(

        NHope - Profil | Ne 3.2.2013 22:47:44

        arnošt >> arnošt,Grupa - 3.2.2013 21:19:35 >> No právě,to bych pak byl jako na tržnici,prodávat-kupovat a tak pořád dokola :-)...víš co to pak stojí sil :-) a někdy i peněz :-)

          NFalda - Profil | Ne 3.2.2013 22:33:16

          machacek.pepa >> Uvidíme až příjdou, podle fotek vypadaj, že v nich pruty budou držet dobře, třeba ani nebudou třeba.

            NGRUPA - Profil | Ne 3.2.2013 22:19:12

            arnošt >> já mám MK-3 + izotopy od Solaru (svíti opravdu nejvíc ze všech) a jsem šťastnej jako želva. Ale byla to zase dvojka no. :-)

              Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 22:18:58

              Falda >> takže na ty bude pasovat asi většina uší, to že nejsou pogumované je dle mého jedno, pevný uhlíkový prut podle mě o hladkou ocel nemáš šanci poškrábat

                NFalda - Profil | Ne 3.2.2013 22:15:32

                machacek.pepa >> Mám objednaný Vimarco VPRO 5 :)

                  Narnošt - Profil | Ne 3.2.2013 22:12:03

                  GRUPA >> Taky mě to zrovna neuchvacuje.To od Foxe MK2 to bylo jiný kafe...

                    NGRUPA - Profil | Ne 3.2.2013 22:09:02

                    arnošt >> jediná věc která se mi zatím vůbec nelíbí jsou ty bobiny místo swingeru. Ale život mě už naučil, nikdy neříkej nikdy. :-)

                      Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 22:02:49

                      Falda >> co že máš za hlásiče?

                        NFalda - Profil | Ne 3.2.2013 21:57:19

                        machacek.pepa >> Právě proto sem si je nekoupil a nevim co pořídit :( líbí se mi foxy, ale sou moc tlustý a Korda to zas nemá pogumovaný...něco za něco no

                          Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 21:44:52

                          Falda >> minimálně to bude žárové barvení, tedy bych do toho moc neřezal

                            NFalda - Profil | Ne 3.2.2013 21:41:33

                            arnošt >> Chtěl sem si je koupit, jenže štve mě tam ten úchyt na jejich swinger, mám jinej a přes ten úchyt by mi nešel dát pod ten snag bar. Tak sem přemejšlel, že bych ho uřízl, ale chci si koupit černej a bojim se, že by se pak začala sloupávat barva. Nemá někdo s timdle zkušenost? :P

                              Narnošt - Profil | Ne 3.2.2013 21:39:55

                              ZVcarp >> zdenek3689 - 3.2.2013 21:34:25 >> Ten jsem měl u Solaru taky a šel pryč... :-)

                                Narnošt - Profil | Ne 3.2.2013 21:38:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                GRUPA >> To už je v tu chvíli lepší pětkrát jít a nic nekoupit,ležet týden v katalozích a zjišťovat a sondovat a ptát se až jsi otravnej... ;-) A pak stejně nemáš záruku,že to co vybereš bude po roce užívání pro Tebe zrovna to TOP... Ale od toho je Mrk Mrkem,víc hlav prostě víc ví a někdy může být člověk překvapenej,jak dobrou radu dostane(a k tomu sto blábolů,samozřejmě) :-) :-)

                                  Nzdenek3689 - Profil | Ne 3.2.2013 21:34:25

                                  arnošt >> Na ty jsem se taky díval...už jsem je chtěl koupit ale vadí mě tam ten jejich dudel na ten swinger...

                                    Narnošt - Profil | Ne 3.2.2013 21:30:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Hope - >> Tyhle od Prologicu jsi už viděl? Ono je to teda hodně podobný,Fox,Korda,Prologic,Solar... Těžko na tom vymýšlet něco revolučního. :)
                                    http://www.kaprarina.cz//kp6828/Prologic-Goal-Post-​Fender-Kit.aspx

                                      Nfpetula - Profil | Ne 3.2.2013 21:28:57

                                      Hunter 1 >> vlastne k nicemu :))) - modni trend a udajne k lovu na kratko kdyz ma ryba prudky vypad do strany

                                        NGRUPA - Profil | Ne 3.2.2013 21:24:33

                                        arnošt >> souhlasím a nejen u oušek, když si vzpomenu co všechno jsem koupil a prodal, než mi sedly navi na kaprařinu, tak je mi ouzko. :-)