Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

BuBu99 - Profil | Po 21.1.2013 15:42:27

Bandit >> ahoj ,poskládané to máš pěkně ale já to hraju co střelec to skupina ,takhle sem trefoval pořád jednoho ve skupině:-)

    Gigi1893 - Profil | Po 21.1.2013 15:29:56

    BuBu99 >> To já teda taky ne,každopádně potřebuju aby dala Kazaň aspon jeden gol a nejlépe Pesonen :-)

      BuBu99 - Profil | Po 21.1.2013 15:27:59

      Gigi1893 >> nevim jestli dát ještě tu třetí třetinu oba 1,5+..:-)

        BuBu99 - Profil | Po 21.1.2013 15:22:43

        RadekZa >> no budiž ti přáno já tam budu hrát oba gol

          BuBu99 - Profil | Po 21.1.2013 15:15:38

          Gigi1893 >> no právě že první byla 0-0:-)

            RadekZa - Profil | Po 21.1.2013 15:15:27

            BuBu99 >> Uvidíme...do teď se jim docela dařilo 1:1 Arsenal, 2:2Chelsa a výhra na Aston Villou....no uvidíme :)

              Gigi1893 - Profil | Po 21.1.2013 15:15:06

              BuBu99 >> Dobře ty góly,se dalo kuva čekat když tam byla plichta 0:0 po první...

                BuBu99 - Profil | Po 21.1.2013 15:11:21

                Gigi1893 >> já si dal ted livko a přes oběd sem trefil všechny tři sety na Fedexe:-)
                https://www.tipsport.cz/ViewUsersLiveTicketAction.d​o?id=120507274&hash=bVWoYfbk

                  BuBu99 - Profil | Po 21.1.2013 15:07:58

                  RadekZa >> pamatuj že nové koště dobře mete,jak je novej trenér nehraju proti:-)

                    RadekZa - Profil | Po 21.1.2013 15:06:48

                    Gigi1893 >> Právě proto hrýju tu dvojku...není to tak dávno, nebude ještě sehraný a hlavně everton má větší kvality :) no necháme se překvapit :o))

                      Gigi1893 - Profil | Po 21.1.2013 15:03:28

                      RadekZa >> Ta dvojka na Everton bude těžká...Saints vyměnili ted v týdnu trenéra...už jen kvůli tomu hraju 1x ...

                        BuBu99 - Profil | Po 21.1.2013 14:22:06

                        Gigi1893 >> jsem na telefonu a nejde mi to otevřít,ale Kontiolu hraju taky.:-)

                          ruprd - Profil | Po 21.1.2013 14:19:35

                          Gigi1893 >> live mi sázet nejde )

                            likin - Profil | Po 21.1.2013 14:17:12

                            Gigi1893 >> Jdu si naplácat zadek, uf :-), na svůj lístek jsem přidával ještě Ottawu.

                              Gigi1893 - Profil | Po 21.1.2013 14:15:34

                              ruprd >> Jedině asi sázku live,tam manipulák nebejvá ale nevim jestli to tam jde za body...

                                Gigi1893 - Profil | Po 21.1.2013 14:12:26

                                likin >> Soustřed se na to !!!! :-D

                                Mrk tiket dne 21.1.


                                BuBu99....D.Ferrer-Almagro 38 +
                                Dosec..... Karaganda-Ural Orsk 1
                                Gigi1893....Southampton - Everton 10
                                voivod.......Čerepovec-Chabarovsk 1
                                Likin.....Boston - Winnipeg 1

                                  ruprd - Profil | Po 21.1.2013 14:12:01

                                  Zdravím, já si zavedl tu kartu na synotu, kde byl bonus 200 bodů, vytáhl jsem to na 1000+, ale ted jsem na nule. A jelikož jsem ztratil kartu, tak už sázet nebudu. Ale nedá mi, přece jenom se zeptat, zdali najdu na synotu nějaké sázky bez manipulačního poplatku ?? zbylo mi tam 10 bodů, to je akorát na minimální sázku, ale ten bod na poplatek chybí :-))

                                    Gigi1893 - Profil | Po 21.1.2013 14:10:46

                                    Hele Kontiola :-))))))) paràda.....