Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NOndra (tloušťák) - Profil | Čt 9.4.2015 8:14:13

Zkusím vám zjistit info přímo z "kabiny" z Bystrice jak moc si věří :)

    Npouzy - Profil | Čt 9.4.2015 7:14:01

    MAXXSKATER >> Bystricu tam dávám taky,ale 02 i na to je dobhý kurz a klído to může být plichta.

      NMAXXSKATER - Profil | Čt 9.4.2015 1:41:00

      Já mám taky jeden tip na zítra. Na výhru Bystrice v Košicích je kurz skoro 5, to stojí za zkoušku v sólu.

        Nkubas. - Profil | Čt 9.4.2015 1:34:14

        MAXXSKATER >> No však já to mám Solo, do Akovky to úplně není no :-).

          NMAXXSKATER - Profil | Čt 9.4.2015 1:32:23

          kubas. >> Tak za zkoušku to stojí, možná ho zkusím na sólo tiket. :-)

            Nkubas. - Profil | Čt 9.4.2015 1:28:48

            MAXXSKATER >> Hlavně to má pro mě hodnotu ta sázka na Rusáka :-).

              NMAXXSKATER - Profil | Čt 9.4.2015 1:26:20

              kubas. >> Uvidím, jak to dneska dopadne, třeba na tom už budu stejně. :-)

                Nkubas. - Profil | Čt 9.4.2015 1:25:33

                MAXXSKATER >> Já Veselému jaksi nevěřím :-).

                  NMAXXSKATER - Profil | Čt 9.4.2015 1:25:07

                  kubas. >> Já mám na Veselého, ale na oba dva je to poměrně slušný kurz, takže babo raď. =)

                    Nkubas. - Profil | Čt 9.4.2015 1:19:11

                    Na zítra si myslím, že stojí za to zkusit "outsidera" Južného proti Veselému.

                      NMAXXSKATER - Profil | Čt 9.4.2015 1:13:45

                      Ondra (tloušťák) >> To určitě jo. Já rozhodně nejsem proti tomu, pokud se k tomu někdo přidá.

                      Můj horkej favorit je toto, snad mi to nezazdí ten Villareal. :-)

                      https://www.tipsport.cz/ViewUsersTicketAction.do?id​u=-72319681780&idb=-1&hash=5b889623&t=dGlrZXQgOS41N​CB6YSAxMDBLxI0gPw%3D%3D%0A&data=QUtVOzEwMDtDWks7OS4​1NDs4%0A&affid=qb3JDjT8JQsbaS7KpOa7zQ%3D%3D&popup=1​

                        NOndra (tloušťák) - Profil | Čt 9.4.2015 1:11:17

                        MAXXSKATER >> Kdyby se sem psali tipy na zápasy třeba na den dopředu, myslím, že by jsme mohli oškubat sázkovky mnohem víc než doposud.

                          NMAXXSKATER - Profil | St 8.4.2015 23:06:08

                          alfonz42 >> To není o chvále, spíš se tady pochlubím a vzájemně si vyměňujeme tipy a zkušenosti. :-)

                            Nalfonz42 - Profil | St 8.4.2015 23:03:51

                            MAXXSKATER >> jooo... pochval se... stejně nic neporučíš :-)))

                              Ndosec - Profil | Út 7.4.2015 8:19:17

                              http://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket/index.html?t​icket_id=MTk5MDQ1MDk2NjU3MzIwMDrPVjCFEaaWQvjJ%2FAs%​3D&kind=MAIN jako správnej fanda jsem si musel za pár paček vsadit takovej kurz se neodmítá 😊

                                NGigi1893 - Profil | Po 6.4.2015 21:48:19

                                klobonek >> tak tohle můžu podepsat...

                                  Nklobonek - Profil | Po 6.4.2015 21:48:07

                                  Ondra (tloušťák) >> Je teprve začátek, říkám Mischa je rapl - klidně může dostat 6:1 6:0. Nicméně kurz na Mischu má pro mě value, já bych vypsal rovinu. Výsledky v prvních dvou kolech mluvily o slušné formě. Otázka je - jestli Mischa nemá zprávy o tom, že si stejně hlavní soutěž zahraje - nebo mu taky korejcův styl nemusí sedět - jsem na toho žlutýho kluka zvědavej - zdá se, že mu bůh nadělil dost talentu.