Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NOndra (tloušťák) - Profil | Po 6.4.2015 21:41:45

klobonek >> Hrál jsem Gonzalese proti Zverevovi - nevyšlo to a teď nevyjde naopak Zverev :D

    Nklobonek - Profil | Po 6.4.2015 21:28:51

    Ondra (tloušťák) >> Tak už jen aby vyhrál, já ho hraji v kurzu 2,25. Důležitá bude hlava, Mischa je totiž rapl :-)

      NOndra (tloušťák) - Profil | Po 6.4.2015 21:25:58

      klobonek >> Počkal jsem si až Chung vyhraje svoje podání a dal jsem Zvereva za 2,65 :)

        NMAXXSKATER - Profil | Po 6.4.2015 21:25:30

        klobonek >> Mně toto vycházelo vždycky. Samozřejmě jsem dříve vsázel jakožto student s kapesným daleko menší částky, ale princip je stejný, že jsem nespadal prostě do mínusu a o to mi tenkrát šlo. x)

          Nklobonek - Profil | Po 6.4.2015 21:20:45

          Jinak, akorát začíná hrát Chung - Zverev. Kdo má live, nebál bych se polechtat Zvereva v kurzu 2,1.

            Nklobonek - Profil | Po 6.4.2015 21:07:31

            Vycházet to může třeba i půl roku, ale z dlouhodobého hlediska to perspektivu nemá. U Maxe.... jde vidět, že je to pro něj koníček, zábava, zpestření při sledování sportu.

            Kdo chce být úspěšný, ziskový při sázení na tenis (ostatní sporty sleduji jen okrajově) - musí dodržovat několik pravidel, bavíme se teď o tom, že si chceme sázením na tento sport něco přivydělat nebo dokonce vydělávat na živobytí. Dřív jsem se sázením slušně uživil, ale stálo to strašně moc času (sledování mraky tenisových zápasů v televizi, na internetu, defacto jsem se nemohl vzdálit z domova, protože přes den se hrálo nejvíce zápasů), na jednu stranu to bylo fajn, na druhou stranu to nebyl život, proto jsem s tím sekl, teď si vsadím už jak max.... jen tak ze zábavy, ale nikdy bych se už do tohoto kolotoče nechtěl vrátit :-) Mám kamarády, kteří se kolem toho pořád točí, živí je to, ale už bych s nimi neměnil, protože vím, že by to bylo na úkor rodiny. Sázením jsem vydělal na bydlení, pořídil auto, ale teď je pro mě na prvním místě rodina. Byly to krásný roky :-)

              NOndra (tloušťák) - Profil | Po 6.4.2015 20:56:03

              Však proč ne, je to určitá taktika :) Já na to párkrát doplatil třeba s Barcou za 1,2 :)

                NMAXXSKATER - Profil | Po 6.4.2015 20:51:02

                Gigi1893 >> Je to tak, pár tiketů hraju takhle tzv. "na jistotu" a některé zkouším s větším rizikem. =)

                  NGigi1893 - Profil | Po 6.4.2015 20:47:16

                  Ondra (tloušťák) >> ale on to tak hraje...a neuvěřitelně mu to vychází...když bude dodržovat MM tak těch 7tis neprohraje za pár dní...mě tim docela inspiroval abych k solo sázkám zkusil i pár malejch kurzů k sobě jako Maxx...

                    NOndra (tloušťák) - Profil | Po 6.4.2015 20:43:12

                    Je to tak, tak malý kurz nestojí za tak velké riziko...

                      NMAXXSKATER - Profil | Po 6.4.2015 20:41:07

                      klobonek >> Zatím jsem od ledna, co jsem znovu začal, v plusu 7 tisíc, což si myslím, že je slušné na to, že jsem se tomu roky nevěnoval. :-) Teď bych to vsadil znovu taky a klidně i s menším kurzem. :-)))

                        Nklobonek - Profil | Po 6.4.2015 20:35:13

                        MAXXSKATER >> V pořádku, ale věř mi, že z dlouhodobého hlediska nemůžeš tímto způsobem sázení být úspěšný - budeš se neustále motat na svým nebo nedej bůh půjdeš i do mínusu. Ale to poznáš časem, nemá cenu tě teď poučovat, protože jen z vlastních chyb se člověk poučí :-)

                          NMAXXSKATER - Profil | Po 6.4.2015 20:25:24

                          klobonek >> Tak ho tam nevsázej, nikdo Tě přece nenutí. :-) Klidně vyhrát může kdokoliv i proti Djokovičovi kdykoliv, já to takhle neberu. Vždycky se rozhoduji v aktuální situaci podle momentální intuice. =)

                            Nklobonek - Profil | Po 6.4.2015 20:22:03

                            MAXXSKATER >> Pro mě nepochopitelný hrát Verdasca proti Lorenzimu za kurz 1,17. Neříkám, že to nevyjde, ale ten kurz na Fernanda je hodně dole a Paolo může klidně vyhrát.

                              NGigi1893 - Profil | Po 6.4.2015 11:49:00

                              Ten volejbal by měl vyjít i s hcp -1,5 ...

                                NOndra (tloušťák) - Profil | Po 6.4.2015 10:08:06

                                dosec >> To by mohlo vyjít, dík za tip :)) Já se koukám hlavně na tenis a hokej, ostatní sporty jdou trochu mimo mě.

                                PS: dneska budou asi všechny pobočky Tipáče zavřený když je svátek co :(

                                  Ndosec - Profil | Po 6.4.2015 10:02:59

                                  Ondra (tloušťák) >> že by taková malá tutovka se slabším kurzem Zlín-Liberec😊? (volejbal)

                                    NOndra (tloušťák) - Profil | Po 6.4.2015 9:58:18

                                    MAXXSKATER >> Sparta +1,5g , Bystrica + 1,5g, Rusko (proti Německu hokej) a City dávají kurz 3,43 což by šlo :)


                                    Pokud narazíte na nějaké dobré zápasy na dnešek tak je hoďte do placu.

                                      NMAXXSKATER - Profil | Po 6.4.2015 9:21:51

                                      Ondra (tloušťák) >> City by vyhrát mělo, ale jsou to ocasové, jsou tam schopní klidně i prohrát. :X