Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NOndra (tloušťák) - Profil | Po 6.4.2015 9:16:14

MAXXSKATER >> no já šel včera do kina, na Tipu jsem měl 25k a vylezu z kina a je tam 50k :)) asi budu na rychle a zběsile chodit častěji ;)) Takze jsem Barcu nesledoval a nenervil se.

Jinak dnes asi Rusko hokej, Sparta a Bystrica +1,5g (nevím jaké tam jsou kurzy) a přemýšlím nad City ale nevím, do fotbalu moc nevidim.

    NGigi1893 - Profil | Po 6.4.2015 8:52:23

    Ty voe,vy dva teda jedete !!! Já už mám 20 dní pauzu...

      NOndra (tloušťák) - Profil | Po 6.4.2015 8:48:18

      Tak co dáme dnes?:))

        NMAXXSKATER - Profil | Po 6.4.2015 6:00:03

        Ondra (tloušťák) >> Hodně pěkné, koukám, že jsem Tě nakonec malinko inspiroval, ale Barca mi dala. =)

          NMAXXSKATER - Profil | Ne 5.4.2015 23:31:24

          Ondra (tloušťák) >> Pro mě byly a jsou jasným favoritem této sérii Košice, takže radši nevsázím. =)

            NOndra (tloušťák) - Profil | Ne 5.4.2015 23:29:30

            MAXXSKATER >> Kamarád tam za ně hraje, takže mam nějaké info a docela dost jim věřím, kor když hrajou doma.

              NMAXXSKATER - Profil | Ne 5.4.2015 23:26:46

              Ondra (tloušťák) >> Dost dobrý, na tu Bystricu bych fakt nevsadil.

                NMAXXSKATER - Profil | Ne 5.4.2015 22:30:46

                kubas. >> Jóóó, Ty vole, už jsem přestával věřit. :-) Neboj se, sledoval jsem to trápení na streamu. =)

                  Nkubas. - Profil | Ne 5.4.2015 22:30:30

                  MAXXSKATER >> Už jenom udržet a máš to doma :-).

                    Nkubas. - Profil | Ne 5.4.2015 22:19:41

                    MAXXSKATER >> No jako napsal bych ti report, ale pro tvoje zdraví radši ne :-).

                      Nkubas. - Profil | Ne 5.4.2015 22:02:51

                      MAXXSKATER >> Zapínám Sport 1 a dám si 2.poločas jako kulisu :-).

                        NMAXXSKATER - Profil | Ne 5.4.2015 21:59:58

                        kubas. >> Já jsem si myslel, že to celé zaspím a bude pokoj, leč chlap míní a žena mění. :-)))

                          Nkubas. - Profil | Ne 5.4.2015 21:58:52

                          MAXXSKATER >> Na to bych neměl nervy :-).

                            NMAXXSKATER - Profil | Ne 5.4.2015 21:57:32

                            kubas. >> Ne, jsem spal do 21. hodiny a pak jsem vezl ženu na velikonoční zábavu. Teď trnu. :-)))

                              Nkubas. - Profil | Ne 5.4.2015 21:56:03

                              MAXXSKATER >> Tak to má Barcelona vždycky... Už to nějak "pojistils" :-)?