Rodinná dovolená přímo u vody - Čechy

Prosím doporučte letní rodinnou dovolenou přímo u vody - tj. aby objekt (nejlépe chata, chalupa) byl co nejblíž u vody nejlépe svazové, ale není podmínkou. Ubytování by mělo být vhodné i pro velmi malé dítě (4 měsíce...). Díky.
ps: projížděl jsem diskuse, ale jsou dost staré nebo jiné.
Autor diskuse: Barbusek - Profil , 13.1.2013 všeobecné - revíry, cestování
62 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NKarel K70 - Profil | Ne 26.1.2014 19:25:32

SlavnýLovecPampalini >> Jo Kořensko......tam je to vždycky supr...

    Ndrvoštěp - Profil | Ne 26.1.2014 19:23:48

    Nechranice kemp Piraňa

      NSlavnýLovecPampalini - Profil | Ne 17.3.2013 21:24:24

      jirisyky - 17.3.2013 19:52:51 jj, akorát majitel by tě asi sejmul...

        Njirisyky - Profil | Ne 17.3.2013 19:52:51

        SlavnýLovecPampalini >> Takze defakto sproste receno, fajn flek na pytlaceni :-D

          NSlavnýLovecPampalini - Profil | Ne 17.3.2013 15:13:51

          Švec >> může vstoupit na pozemek kolem vody to jo, ale když ten pozemek neni přímo u vody ale třeba 10 metrů od ní, tak může? Těžko.. já sice v právu nejsem zběhlej ale všichni porybní co znám tak neradi lezou lidem na zahrady u řek aby se pak s nima museli hádat

            NŠvec - Profil | Ne 17.3.2013 15:09:07

            SlavnýLovecPampalini >> myslí se tím že může.

              NSlavnýLovecPampalini - Profil | Ne 17.3.2013 15:07:51

              Švec >> VII. Přístup na pozemky § 11 odstavec 8 zákona č. 99/2004 Sb. Uživatel rybářského revíru, rybářský hospodář a jeho zástupce, držitel povolenky k lovu a rybářská stráž mohou při výkonu rybářského práva vstupovat na pobřežní pozemky, pokud na ně není vstup zakázán z důvodu obecného zájmu; jsou však povinni nahradit škodu, kterou při tom způsobí.... tady je otázka co se myslí tím "příbřežní pozemky" protože tenhle pozemek končí hezkých pár metrů od vody

                NŠvec - Profil | Ne 17.3.2013 15:01:19

                SlavnýLovecPampalini >> myslím že se pleteš, může.

                  NSlavnýLovecPampalini - Profil | Ne 17.3.2013 14:43:52

                  b.gun >> Proč? On prostě nemůže někomu vlízt na pozemek..., má právo přístupu kolem vody, ale tam prostě nikdo neprojde, musel by připlavat...

                    Nb.gun - Profil | Ne 17.3.2013 14:42:05

                    SlavnýLovecPampalini >> "Porybnej" byl nekompetentní vůl...

                      NSlavnýLovecPampalini - Profil | Ne 17.3.2013 14:40:09

                      b.gun >> řeknu to takhle, už asi 5krát tam chtěl jít porybnej... koukal na nás dalekohledem z druhý strany, pak to objel a narazil na značku soukr. pozemek, tak se zase otočil a jel pryč, v životě tam neseděl nikdo jinej než ten co bydlí v chatě...

                        Nb.gun - Profil | Ne 17.3.2013 14:39:09

                        SlavnýLovecPampalini >> Vzhledem k tomu, že vy tam suchou nohou chodíte, tak se tam asi suchou nohou jít dá. Takže by přišel po stejné cestě, jako vy...

                          NSlavnýLovecPampalini - Profil | Ne 17.3.2013 14:37:23

                          b.gun >> samozřejmě že mohl ale musel by přijet na lodi, jinak se tam suchou nohou nedá jít

                            Nb.gun - Profil | Ne 17.3.2013 14:21:43

                            SlavnýLovecPampalini >> Jen technická poznámka - sice by to udělal v reálu jen blbec (nebo jen tak na truc), ale to, že "nikdo vám nemůže zasednout místo protože je to soukr pozemek a kolem jsou skály", je samozřejmě nesmysl...

                              NPája35 - Profil | Ne 17.3.2013 13:32:58

                              Barbusek - >> ..

                                NPája35 - Profil | Ne 17.3.2013 13:30:59

                                Barbusek - >> Bonětice

                                  NVendys 65 - Profil | Ne 17.3.2013 13:05:28

                                  SAHIB >>
                                  A někdy se začít musí.

                                    NSAHIB - Profil | So 16.3.2013 22:56:47

                                    Vendys 65 >>
                                    O.K.
                                    Doupov znám,rybník taky,býval sem tam na Doupově často-))
                                    ,na rybník sem chodil ješětě kdysi dávno pytlačit,je tam pěkně a klid - to máš pravdu..,já sám sem tam ještě nechytal..-)

                                      NVendys 65 - Profil | So 16.3.2013 22:43:20

                                      SAHIB >>
                                      Sorry,nemusíš se omlouvat,jen jsem nevěděl kam míříš,nemám potřebu se tady o někoho otírat.A s tou vodou si se trefil,nikdy jsem nebyl na soukromé vodě tak to chci letos poprvé vyzkoušet a to okolí se mě líbí.Mám rad klid u vody.

                                        NSAHIB - Profil | So 16.3.2013 22:38:09

                                        Vendys 65 >>
                                        jinde jsi měl příspěvek..na bruslích..i s fotkou...Tak sem si tipl - Sedlec na Doupově,no esli sem se Tě dotkl nějak-tak se Ti omlovám...

                                          NVendys 65 - Profil | So 16.3.2013 22:27:31

                                          SAHIB >>
                                          Nerozumím tvému příspěvku.

                                            NSAHIB - Profil | So 16.3.2013 19:56:35

                                            Vendys 65 >>
                                            áá..že by doupopvské hory a vody?-)

                                              NChalka - Profil | So 16.3.2013 19:43:04

                                              http://www.mrshluk.cz/index.php?page=ubytovani
                                              Toto ubytování sice není v Čechách, ale na Moravě je také krásně:))

                                                Ng60 - Profil | Pá 15.2.2013 13:20:50

                                                Štílec můžu jen doporučit byl jsem tam loni v srpnu s rodinou na týdení dovolené ubytovaní jsme byli v chatce a rybačka byla suprová

                                                  NKreja - Profil | Pá 15.2.2013 10:10:07

                                                  náš oblíbený (jenže dost z ruky) Štilec ubytování penzion nebo chaty restaurace po celý den a rybyřina skoro z okna rybačka parádní www.stilec.cz

                                                    Nkubanec - Profil | Pá 15.2.2013 9:35:29

                                                      NMajklM - Profil | Pá 15.2.2013 9:17:22

                                                      Demon81 >> Ahoj, jestli ještě nemáš vybráno, mrkni sem: http://www.toulejse.cz Dá se tam vyfiltrovat ubytování podle aktivit, v našem případě tedy rybolov. Vyjede ti to seznam ubytování a pak si zvolíš oblast, cenu, atd. Docela chytrý stránky, třeba něco vybereš.

                                                        NDemon81 - Profil | Út 12.2.2013 14:33:05

                                                        Zdarec, potřebuju poradit nějaký ubytování v bungalovu nebo chatce pro dva manželské páry(rodiče + známí), ale musí to být v kempu, ale kde se dá i zachytat. Chytá pouze otec a ten nemá nějak vysoký nároky co se velikosti ryb týče. Cena tak 11000 za týden a nejlíp jižní morava. Díky za tipy?

                                                          NŠvec - Profil | Út 15.1.2013 17:31:22

                                                          Tady jedna přímo u vody. Byl jsem tam a spokojenost.
                                                          http://www.rybarka.cz/chaty/0095-chata-na-nemeckem.​html

                                                            NBubo.b - Profil | Po 14.1.2013 12:15:22

                                                            Pár takových jsem vyndal, ale i dost násaďáků.

                                                              NBubo.b - Profil | Po 14.1.2013 12:13:50

                                                              Barbusek - >> Zdravím, tady pár odzkoušených:
                                                              http://www.dominant-protez.cz/, nebyl jsem přímo v něm, ale kousek vedle a bavil se s rybářem co byl ubytovaný v Dominantu a spokojenost.
                                                              Loni o velikonoce jsme byli kousek níž po proudu a celkem se povedlo pár kapříků-tady http://www.chalupyachaty.cz/detail.php?x=1251 ( k vodě cca 300 m a majitel má v suterénu krásný posezení a soukromou pípu-loni Svijany za 16,- :o)) majitelé nám vymysleli nějakou individuální cenu(2 dospělí a dcera).
                                                              A loni ještě jednou tady,taky super a byly tam i rodiny s malými dětmi:http://www.penzionkamenice.cz/ubytovani-orlik.html , povolenku jsem měl za 350,- na 12 hodin, ale když jsem chtěl na další den, tak mi majite řekl, že jsem odchytal maximálně 3 hodiny, tak co blázním, takže to bral jako na "píchačky" a stačila mi jedna na víkend.

                                                                NVendys 65 - Profil | Ne 13.1.2013 16:03:53

                                                                rover >>
                                                                Díky za informace.

                                                                  Nrover - Profil | Ne 13.1.2013 15:54:32

                                                                  Vendys 65 >> Podobně, jako na každém soukromém revíru. Ale hlavně bez Jeseterů ! Sumík nehájen ...

                                                                    NVendys 65 - Profil | Ne 13.1.2013 15:50:19

                                                                    rover >>
                                                                    A rybačka je tam dobrá?Já jsem tam byl před koncem roku se jenom podívat a docela se my tam líbilo tak tam chci na jaře jed chytat.

                                                                      NVendys 65 - Profil | Ne 13.1.2013 15:47:59

                                                                      Barbusek >>
                                                                      Soukromá voda,dáš tam za týdenní povolenku myslím asi 1100kč.

                                                                        NBarbusek - Profil | Ne 13.1.2013 15:35:26

                                                                        Vendys 65 >> to je svazovka nebo soukromák?

                                                                          Nweobler - Profil | Ne 13.1.2013 14:59:40

                                                                          Barbusek >> Dobrý je Kamík nad Vltavou ale nevím jak to tam budete mít s dítětem:(

                                                                            NDan.J - Profil | Ne 13.1.2013 14:30:09

                                                                            LosPafkos >> Tak aby se neřeklo,ještě jsem trošku hledal.
                                                                            http://www.chatatour.cz/cz/oo148-chata-na-luznici-p​ro-rybare-dobrejice-bechyne
                                                                            http://www.chatatour.cz/cz/oo15-chata-na-lipne-pro-​rodiny-s-detmi-lojzovy-paseky-lipno
                                                                            http://www.chatatour.cz/cz/oo183-chata-chrestovice-​orlik
                                                                            http://www.chatatour.cz/cz/oo235-chata-kyjov-u-kras​ne-lipy-ceskosaske-svycarsko
                                                                            http://www.chatatour.cz/cz/oo90-chata-dobronice-bec​hyne
                                                                            http://www.chatatour.cz/cz/oo102-apartman-pernek-ho​ry-lipno
                                                                            http://www.chatatour.cz/cz/oo142-chata-radava-orlik​
                                                                            http://www.chatatour.cz/cz/oo144-chata-sobeslav-sob​eslav
                                                                            http://www.chatatour.cz/cz/oo855-chata-u-jezera-hur​ka-lipno
                                                                            http://www.chatatour.cz/cz/oo198-chata-trnavka-vyso​cina
                                                                            http://www.chatatour.cz/cz/oo310-chata-vrcovice-orl​ik
                                                                            http://www.chatatour.cz/cz/oo313-chata-mlaka-trebon​
                                                                            http://www.chatatour.cz/cz/oo314-chata-stedronin-or​lik
                                                                            http://www.chatatour.cz/cz/oo369-chata-zdan-slapy
                                                                            http://www.chatatour.cz/cz/oo416-chata-pro-rybare-u​-luznice-skalice-sobeslav
                                                                            http://www.chatatour.cz/cz/oo420-chata-hnevkovice-t​yn-nad-vltavou
                                                                            http://www.chatatour.cz/cz/oo448-chata-u-reky-pro-r​ybare-krida-bechyne
                                                                            http://www.chatatour.cz/cz/oo529-chata-hnevkovice-t​yn-nad-vltavou
                                                                            http://www.chatatour.cz/cz/oo548-chata-lojzovy-pase​ky-lipno
                                                                            http://www.chatatour.cz/cz/oo551-chata-stankov-treb​on
                                                                            http://www.chatatour.cz/cz/oo585-chata-olesna-orlik​
                                                                            http://www.chatatour.cz/cz/oo854-chalupa-u-ricky-sm​utna-bechyne-bechyne
                                                                            http://www.chatatour.cz/cz/oo871-chata-u-reky-lasen​ice-jindrichuv-hradec
                                                                            http://www.chatatour.cz/cz/oo877-chata-u-rybnika-mr​hal-ceske-budejovice
                                                                            http://www.chatatour.cz/cz/oo889-chata-kovarov-hrus​tice-lipno
                                                                            http://www.chatatour.cz/cz/oo899-chata-becice-tabor​
                                                                            http://www.chatatour.cz/cz/oo988-hajovna-noskov-nos​kov-tabor
                                                                            http://www.chatatour.cz/cz/oo1013-vila-hradistko-ji​ndrichuv-hradec
                                                                            http://www.pronajemchalup.net/detail.php?id=36

                                                                              Nrover - Profil | Ne 13.1.2013 14:11:39

                                                                              Vendys 65 >> Máš aktuální číslice ...

                                                                                NVendys 65 - Profil | Ne 13.1.2013 14:04:44

                                                                                rover >>
                                                                                Posílali mě přání do nového roku a číslo tam bylo 728 379 453 tak snad stále platí.

                                                                                  NVendys 65 - Profil | Ne 13.1.2013 13:59:29

                                                                                  Barbusek >> Tady ti posílán Michale ještě jednu fotku pro lepší představu jak je daleko voda od penzionu.

                                                                                    Nrover - Profil | Ne 13.1.2013 13:59:25

                                                                                    Vendys 65 >> x krát, chceš mobil na Zápotockou ?

                                                                                      NVendys 65 - Profil | Ne 13.1.2013 13:56:18

                                                                                      rover >>
                                                                                      ty jsi tam byl?

                                                                                        NVendys 65 - Profil | Ne 13.1.2013 13:55:52

                                                                                        Barbusek >>
                                                                                        Můžež se ubytovat v tom penzionu nebo u vody v bivaku,ale podle toho,že čekáš mimino tak bude lepší ten penzion a je to tam i s jídlem tak manželka nemusí vařit a může si odpočinout.Je to penzion v doupovských lesích,tuším,že to byl dříve vojenský prostor.

                                                                                          NLosPafkos - Profil | Ne 13.1.2013 13:55:47

                                                                                          Barbusek >> koukal jsem na letošní ceník a je to zlevněno,loni jsem platil přes 10tis., Vyvaruj se kempům,pakliže tam chceš vzít rodinu,ožralá mládež dokáže zkazit dovolenou.

                                                                                            Nrover - Profil | Ne 13.1.2013 13:50:39

                                                                                            Vendys 65 >> Asi tak, ...jeden z mála podobných revírů, co vůbec stojí za návštěvu.

                                                                                              NF.T.M. - Profil | Ne 13.1.2013 13:49:05

                                                                                              Barbusek - >> Jestli jedeš s rodinou a chceš intenzivně rybařit, tak nám se líbilo na Orlíku, kemp Štědronín, kdy u vody jsou chaty určené pro rybáře. Nedaleko (asi 2km) se nachází obec Zvíkovské Podhradí a hrad Zvíkov. Výhodou je, že o prázdninách tam je non-stop rybolov. Podle stavu vody v přehradě tam máš lovné místo daleko 20-50 metrů od chaty. Chata Šumavanka je určená pro rybáře.

                                                                                              http://pocta.wgz.cz/rekreacni-stredisko-stedronin


                                                                                                NBarbusek - Profil | Ne 13.1.2013 13:46:50

                                                                                                Vendys 65 >> ahoj, a je to přímo u vody, z webu to nejde zjistit? jo, tak to jsem asi našel jiný web...

                                                                                                  NVendys 65 - Profil | Ne 13.1.2013 13:45:25

                                                                                                  rover >>
                                                                                                  Čus,vím,že je to soukromý revír.Je tam klid a v okolí hezká příroda a cena povolenky mě připadá dost přijatelná.

                                                                                                    NBarbusek - Profil | Ne 13.1.2013 13:44:52

                                                                                                    LosPafkos >> no, tak něco myslím, jen by to klidně nemuselo být tak nóbl a za jinčí cenu :)

                                                                                                      Nrover - Profil | Ne 13.1.2013 13:38:57

                                                                                                      Vendys 65 >> Sice soukromý revír, nicméně zázemí velmi dobré - http://penzionsedlec.webnode.cz/

                                                                                                        NVendys 65 - Profil | Ne 13.1.2013 13:35:55

                                                                                                        Čuves Michale,podívej se na ten Penzion Sedlec,povolenka ti tam bude stát 1100kč na týden a ubytování si zjisti na www.penzion sedlec.

                                                                                                          NLosPafkos - Profil | Ne 13.1.2013 13:21:41

                                                                                                          Dan.J >> ani to nebolelo,že :-)

                                                                                                            NDan.J - Profil | Ne 13.1.2013 13:20:35

                                                                                                              NLosPafkos - Profil | Ne 13.1.2013 13:16:32

                                                                                                              Dan.J >> stačí zadat Chata Anička Zbečno a vykoukne to na tebe :-)

                                                                                                                NDan.J - Profil | Ne 13.1.2013 13:14:02

                                                                                                                LosPafkos >> Nějaký odkaz?

                                                                                                                  NLosPafkos - Profil | Ne 13.1.2013 12:49:10

                                                                                                                  Barbusek >> Chata Anička,Berounka Zbečno. Mrkni na to,byl jsem tam loni a spokojenost.

                                                                                                                    NBarbusek - Profil | Ne 13.1.2013 12:44:19

                                                                                                                    kosvi >> koukal jsem na to a teď to konzultoval s drahou polovičkou. Kemp ale už nechce s ohledem na hygienu a klid. Objekt by měl být hned u vody.

                                                                                                                      Nkosvi - Profil | Ne 13.1.2013 11:10:32

                                                                                                                      Jeden tip na dovolenou http://www.brodwey.cz/

                                                                                                                      Ubytování je možné rovnou kousek od vody v malých chatičkách, což ale není moc komfortní. Ale lepší je ubytování v chatové oblasti cca 200 m od vody.