Kaprařina - novinky 2013

Ahoj, víte někdo o nějakých novinkách pro rok 2013 ? Ať už se jedná o tuzemské firmy nebo zahraniční...vkládejte fotky :))
Autor diskuse: Lukynn - Profil , 7.11.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NPvl - Profil | Út 4.12.2012 19:12:29

Rumpeľ >> No , ta cívka vypadá dost podivně :o§)) l Teoreticky by to mělo lépe "létat" -myslím dál

    NFreefish - Profil | Út 4.12.2012 19:12:02

    Rumpeľ >> Fujtajbl

      NRumpeľ - Profil | Út 4.12.2012 19:08:31

      ja mam z toho zmiešane pocity:D

        NTWIN 69 - Profil | Út 4.12.2012 19:06:53

        Rumpeľ >> Vypadá to hrozně.

          NPvl - Profil | Út 4.12.2012 19:06:24

          Rumpeľ >> Dost zajímavé

            NRumpeľ - Profil | Út 4.12.2012 19:01:10

            co vy na to??

              Nlado40 - Profil | Ne 18.11.2012 10:33:07

              U západních sousedů jsem zmerčil tuhle novinku. No jestli kvalitou budou následovat svého staršího bráčku ukáže čas. Nová DAIWA Windcast BR LD...

                Nfotojakes - Profil | Pá 9.11.2012 17:39:28

                Tomajo >>jj, v těch háčkách stejně necháme gatě:-)

                  NTomajo - Profil | Pá 9.11.2012 17:08:40

                  fotojakes >> kdyz me se to s tou hadicku nelibi. Vim ze je to sumak ale 130kc za 20ks me jednou za cas nezabije a je to hezke :-)

                    Nfotojakes - Profil | Pá 9.11.2012 16:50:20

                    Tomajo >> mě funguje obyč silikonová hadička, takže červíky nechám na plavačku:-)

                      NTomajo - Profil | Pá 9.11.2012 16:48:15

                      fotojakes >> jj taky jsem na to koukal. Letos jsem zacal celkem ke spokojenosti pouzivat hotova rovnatka az je nekde uvidim rad je omrknu.

                        Nzoom - Profil | Pá 9.11.2012 16:18:56

                        Boža >> Zdravím, nevím jeslti Fox okopčil od tasky nebo Taska od Foxe, ale od tasky mi přijdou hezčí (včetně systému komfigurace bobina (dva druhy uchycení vlasce), rameno, řetízek, atd.)

                          Nfotojakes - Profil | Pá 9.11.2012 16:05:21

                          Tomajo >> díky, koukám, že tam mají i červíky:-)

                            Nmannice - Profil | Pá 9.11.2012 13:26:45

                            draveček >> Když zvládne takovej naviják feedrování, proč by nezvládnul kaprařinu ? :)

                              Ndraveček - Profil | Pá 9.11.2012 13:01:16

                              Ten největší model by byl vhodný i na kaprařinu,ikdyž jsou ty menší baity,určené především na feeder.

                                NTomajo - Profil | Pá 9.11.2012 12:44:41

                                fotojakes >> stát to bude 75Kč http://www.carpsystem.cz/novinky1?start=16

                                  Npiskothonza - Profil | Pá 9.11.2012 12:16:53

                                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 9.11.2012 12:12:22 >> už jsem na koukal,ale jak neumim po anglicku,tak jsem myslel,že je to spacák vod Foxe..))) a vona kapří zavinovačka...))

                                    NRadek Fox - Profil | Pá 9.11.2012 12:12:22

                                    Pítrs63 >> Následující rok budou dodávat k této kapří kolébce zavinovačku v zelené barvě a věrným zákazníkům kapří dudlík s háčkem bez protihrotu :-))) Co už se dnes nevymyslí za ocasiny :-)))

                                      Nfotojakes - Profil | Pá 9.11.2012 11:26:45

                                      Miras >> já už myslel:-)

                                        Nfotojakes - Profil | Pá 9.11.2012 11:25:54

                                        Pítrs63 >> no nevím, já to viděl už loni u Avidu:-)