Kaprařina - novinky 2013

Ahoj, víte někdo o nějakých novinkách pro rok 2013 ? Ať už se jedná o tuzemské firmy nebo zahraniční...vkládejte fotky :))
Autor diskuse: Lukynn - Profil , 7.11.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NLukynn - Profil | St 5.12.2012 18:09:14

Cobra - Nash Cypershot - novinka 2013

- Vysoká pevnost modulární plast / carbon konstrukce

- Unikátní uhlíkový železniční konstrukce snižuje odpor vzduchu na dálku

- Zvýšená přesnost

- Minimální únava a rameno napětí

    NMakrelobíjec - Profil | St 5.12.2012 12:04:39

    Lukynn - >> ahoj tady je vše od šimánka :)
    http://www.parys.cz/novinky-shimano-2013.php

      Nksanda - Profil | St 5.12.2012 0:12:51

        Nokurkac - Profil | Út 4.12.2012 23:43:25

        Rumpeľ >> brutalni kekel :D

          NDave ZR-7 - Profil | Út 4.12.2012 20:00:24

          Ahoj a díky za odkaz, už jsem to našel!

            Nkospi - Profil | Út 4.12.2012 19:55:46

            Vlček72 >> Dave ZR-7 - 4.12.2012 19:44:16 >> A nejen podložka.

              Nkospi - Profil | Út 4.12.2012 19:53:52

              Vlček72 >> Dave ZR-7 - 4.12.2012 19:44:16 >> Taky novinka 2013

                NL.Č. - Profil | Út 4.12.2012 19:50:41

                Vlček72 >> Dave ZR-7 - 4.12.2012 19:44:16 >>http://www.spro.nl/cz_cz/katalog-2013.aspx kaprové příslušenství 2, strana 392.

                  NDave ZR-7 - Profil | Út 4.12.2012 19:44:16

                  Pítrs63 >> ahoj, prosím Tě kde jsi to našel, líbí se mi ta vanička na menším obrázku. Pošli odkaz díky moc.

                    NRumpeľ - Profil | Út 4.12.2012 19:28:58

                    az teraz som si vsimol ze je to jeden a to isty druh:DD waaa

                      NPvl - Profil | Út 4.12.2012 19:25:03

                      Rumpeľ >> Když to bude vše šlapat (což asi ano ) Největší zádrhel bude -aby se nepřihnuly ty "žebra" Při nějaké nenadálé události -- Tam bych viděl největší slabost .o§(((. EDIT : mám na mysli ten první obrázek

                        NRumpeľ - Profil | Út 4.12.2012 19:24:15

                        mixer 2

                          NRumpeľ - Profil | Út 4.12.2012 19:23:48

                          mixer 1

                            NRumpeľ - Profil | Út 4.12.2012 19:23:09

                            JTr >> pravda:DD..poslem este foto na jemnejsie mixovani:Dd

                              NJTr - Profil | Út 4.12.2012 19:22:14

                              Rumpeľ >> Řekl bych , nový ponorný mixer..o)

                                NRumpeľ - Profil | Út 4.12.2012 19:20:21

                                http://paladintackle.com/sharkfin-spinning-reel-2/

                                navijak pre dlhe hody...nasiel som este jeden..podobny tomu ..

                                  NPvl - Profil | Út 4.12.2012 19:18:34

                                  Rumpeľ >> Navíjení se nechá posoudit jedině v reálu . :o§)

                                    NTWIN 69 - Profil | Út 4.12.2012 19:17:56

                                    Rumpeľ >> Neboj,mají to vymakaný.Na asijských webech to lítá už delší dobu takovýhle divoký tvary.

                                      NRumpeľ - Profil | Út 4.12.2012 19:16:09

                                      Pvl >> teoretycky jo...elo co navijeni?DD..jedine ze je to tak nastavene ze to nenavija az na okraj..