Kaprařina - novinky 2013

Ahoj, víte někdo o nějakých novinkách pro rok 2013 ? Ať už se jedná o tuzemské firmy nebo zahraniční...vkládejte fotky :))
Autor diskuse: Lukynn - Profil , 7.11.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NPítrs63 - Profil | Pá 9.11.2012 11:22:03

Jirka Klíma >> Tak v podstatě jen okopčili Nashe, ale i tak je to solidní. Celá řada Strategy se mi moc líbí.

    NJirka Klíma - Profil | Pá 9.11.2012 10:49:39

    Pítrs63 >> tak to už je moc ta podložka :-D jesličky pro ježíška ,,,,

      NBoža - Profil | Pá 9.11.2012 10:38:03

      Miras - OK

        NMiras - Profil | Pá 9.11.2012 10:34:11

        fotojakes >> to se Ti jen zdá:-). Tipnul bych si, že cena bude někde kolem 70 Kč.

          Nfotojakes - Profil | Pá 9.11.2012 10:24:18

          Miras >> zdá se mi to, nebo vidím Kurv Shank? :-) co to bude stát, alespoň orientačně?

            NWamp - Profil | Pá 9.11.2012 10:23:49

            Pítrs63 >> čumím na to jako vrána na sýr ve flašce... :-))

              NDejF - Profil | Pá 9.11.2012 10:21:41

              Na 2014 by SPRO mohlo udělat výškově stavitelné nožičky u té postýlky pro pupíky :-))

                Ntandem - Profil | Pá 9.11.2012 9:40:30

                Pítrs63 >> Prosím,můžeš hodit odkaz na to SPRO ??? dík.(zajímá mě ta Strategy vanička)

                  NMiras - Profil | Pá 9.11.2012 9:13:36

                  Boža >> Za týden Ti řeknu, jak se ty háky jeví v praxi:-)

                    Nviceroy - Profil | Pá 9.11.2012 8:22:34

                    CT Timata >> :-))))

                      NCT Timata - Profil | Pá 9.11.2012 8:21:40

                      viceroy >> no vidis, daj si to patentovat - poschodova podlozka, na 2 kaprov naraz a nemusia byt na jednej, ako to je vidat na fotkach :-)

                        Nviceroy - Profil | Pá 9.11.2012 8:19:24

                        Pítrs63 >> jsem zvedavy co vymysli na rok 2014 ? to uz budou mit kapri i POSCHODOVE POSTELE ? :-)))))))) uz tak je tech kramu vic nez dost

                          NPítrs63 - Profil | Pá 9.11.2012 8:14:40

                          Lukynn - >> Líbí se mi celá nová kolekce od Spra pro rok 2013 a hlavně nové podložky.

                            NWamp - Profil | Pá 9.11.2012 8:04:09

                            Boža >> fakt pěkný, kde to najdu?

                              Nčernásmrt - Profil | Pá 9.11.2012 0:15:14

                              Boža >> Moc pěkné! Asi si udělám radost

                                NBoža - Profil | Čt 8.11.2012 23:54:37

                                Novinky z dílny FOX ...

                                  Nalda2211 - Profil | Čt 8.11.2012 22:46:02

                                  Boža >> jen mam obavu ze diky cim dal vetsi oblibe techto hacku zvednou cenu asi jeste dokoupim i kdyz jich mam na rok urcite...........o)

                                    NBoža - Profil | Čt 8.11.2012 22:41:20

                                    alda2211 - Jojo taky používám a Maruta, s velkou oblibou ...

                                      Nalda2211 - Profil | Čt 8.11.2012 22:33:16

                                      Boža >> na ty jsem zvedavej fandim temto hackum a hlavne te cene a kvalite

                                        NBoža - Profil | Čt 8.11.2012 22:12:02

                                        Nové háčky od Carpsystemu s povrchovou úpravou, které určitě vyzkouším ...