Kaprařina - novinky 2013

Ahoj, víte někdo o nějakých novinkách pro rok 2013 ? Ať už se jedná o tuzemské firmy nebo zahraniční...vkládejte fotky :))
Autor diskuse: Lukynn - Profil , 7.11.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Narnošt - Profil | Čt 8.11.2012 22:09:02

dukin >> To je jasný,foto je pouze ilustrační... :-)
Člověk dneska musí umět nakupovat...

    Ndukin - Profil | Čt 8.11.2012 21:54:27

    arnošt >> Je zbytečně drahý na těch stránkách, za ty peníze mám podobný i s přehozem.

      Nviceroy - Profil | Čt 8.11.2012 21:54:11

      arnošt >> za ty love co to stoji mas dneska ojetinu na ryby :-)))))) a slusnou

        Narnošt - Profil | Čt 8.11.2012 21:51:09

        Tady je jeden Ehmanns 2013.Mám prakticky ten samý,jen loňský model a je to opravdu podařený kousek.Holt Ehmanns... http://www.ukaprika.cz/4586-ehmanns-fishing-bivak-p​ro-zone-si-2-man-bivvy-2013.html

          Narnošt - Profil | Čt 8.11.2012 21:44:13

          Hadrák >> Chyba vznikla nahrazením úhoře kaprem... ;-)

            NHadrák - Profil | St 7.11.2012 22:19:14

            Čík >> já většínou otáčím tím do čeho vrtám ;) (boiliesem), ale jinak souhlasim, kde udělali soudruzi chybu?

              Nmannice - Profil | St 7.11.2012 21:50:16

              valach45 >> :-)))

                NČík - Profil | St 7.11.2012 21:49:03

                kosvi >> Vypadá to pěkně,ale zkoušel jsi nekdy šroubovat placatým nožem?Jde to pěkně na h...o.

                  Nvalach45 - Profil | St 7.11.2012 21:42:13

                  dukin >> mluvíš mi z duše

                    NSuly - Profil | St 7.11.2012 21:38:30

                    Penn SSV6500LL. Není to sice čistá kaprařská rasa. Ale přál bych si, aby co nevidět nahradily moje Okumy LongBow.

                      N19tom97 - Profil | St 7.11.2012 21:38:16

                      http://www.rybina.cz/novinky-2013/ myslím, že tam ich je celkom dosť

                        Nkosvi - Profil | St 7.11.2012 21:37:03

                        Novinka od Solaru. Vrtáčeky a jehly s rukojetí kapra. Varianta šupináč, lysec, řádkáč.

                          Nvalach45 - Profil | St 7.11.2012 21:27:26

                          dukin >> tak je třeba vysondovat co to byla za chyba. Asi na tom něco bude,protože ho nemají ani na svých stránkách. zjisti co jim chybělo?

                            Ndukin - Profil | St 7.11.2012 21:26:17

                            valach45 >> Já hledal něco podobného ale žádný se mi nelíbil jako tento typ. Chci ho i s přehozem, rozměry má tuším 305 x 300 x 160 což je řekl bych tak akorát...
                            Jiné firmy třeba mají bivaky podobného rozměru ale s kšiltem, ta přední stěna je hodně zešikma a to se mi moc nelíbí, ubírá to i na prostoru..

                              Ndukin - Profil | St 7.11.2012 21:22:51

                              valach45 >> Volal jsem do GS carpu a prý ho stáhli z prodeje kvůli nějaké vadě, jestli to je nebo není pravda nevím, ale ujistil mě že bude nový model 2013 a že si mám počkat.

                                NFreefish - Profil | St 7.11.2012 21:22:07

                                Ještě odlehčené LCčko

                                  NFreefish - Profil | St 7.11.2012 21:17:48

                                  Další kousek.

                                    Nvalach45 - Profil | St 7.11.2012 21:14:05

                                    dukin >> a nemají ho na ehmanns stránkách? Chci ho kupovat a ani nevím,že má být model 2013. Ale máš pravdu,že se všude stratil.

                                      NFreefish - Profil | St 7.11.2012 21:13:31

                                      Shimano MGS XTB 12000 podle mě žádná hitparáda :-(

                                        Ndukin - Profil | St 7.11.2012 21:08:05

                                        Ahoj, no já bych tu rád viděl třeba bivak Ehmanns Hot spot XLS. Model 2012 prý už nikde není a že bude až 2013 :o( tož jsem zvědavý..