ČR - pivní velmoc?

Kolegové,

máme zde diskuse zabývající se dobrým jídlem i vínem. A proto mi tu malinko chybí diskuse nad tímto všeobecně oblíbeným nápojem. Vítány jsou recenze na méně známá piva z českých regionálních pivovarů i doporučení na piva zahraniční. Podělte se také o místa, kde o pivo pečují s láskou a umem. Rovněž ocením fotografie zajímavých pivních sklenic, výčepů a samotných pivních láhví. Co naopak neocením jsou odkazy na nekulturní nasávání průmyslových "rádobypiv", bohužel v ČR tolik oblíbených. Fotografie piva v pet-láhvích mažu okamžitě.
Autor diskuse: KóĎA - Profil , 9.10.2012 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + Darďas Profil + Praseodym Profil

Darďas - Profil | Čt 30.7.2020 5:51:39

To už nikdo nepije?

    Darďas - Profil | So 29.2.2020 17:26:33

    Polotmavý - Zlosyn z Velkých Losin.Dobré pivko.

      kubah - Profil | Pá 7.2.2020 15:37:38

      kubah >> cena je vyšší - ale u vody si raději vychutnam jedno a dobre....

        kubah - Profil | Pá 7.2.2020 15:24:49

        Vítěz mého testu na plechovkove pro tento rok k vodě...

          splavek - Profil | Po 30.12.2019 17:54:31

          https://www.youtube.com/watch?time_continue=704&v=E​nqaA1w7MqA&feature=emb_logo

          Včera na Radiožurnálu.

          Bohužel se to nezkopírovalo.

            kubah - Profil | Po 30.12.2019 12:07:15

            kubah >> tak to je humus, nedoporučuji :-(

              kubah - Profil | Po 30.12.2019 11:24:36

              Pokus

                Darďas - Profil | Čt 26.12.2019 17:55:45

                Chutnalo.

                  ceczubr - Profil | Út 24.12.2019 17:38:02

                  A co říkáte na toto pivko? znáte někdo?

                    kubah - Profil | Út 24.12.2019 15:03:04

                    Všem "pivařům" přeji klidné Vánoce, pohodu pod stromečkem...

                      Darďas - Profil | Po 23.12.2019 10:45:09

                      Košt polotmavého muflona.Dalo se to.:-)

                        kubah - Profil | Ne 22.12.2019 19:59:32

                        jijin >> no, my včera koštovali - aby jako nebylo špatné...

                        Zítra musím jet dokoupit :-P

                          jijin - Profil | So 21.12.2019 19:30:58

                          kubah >> včera jsme měli hasičskou valnou hromadu a tak jsem si objednal na Vánoce mix piv. Budu vybírat asi ze 6 druhů. Dám vědět :-)), jen vím že jedno má přes 7 % alk.

                            kubah - Profil | So 21.12.2019 10:30:15

                            Základ na Vánoční volno je doma ;-)

                              David - Profil | St 11.12.2019 13:30:49

                              Dostalo se ke mně tohle, docela hořký a silný. Ale dobrý, mám rád hořká piva,

                                Darďas - Profil | Út 10.12.2019 17:36:21

                                Dorazila zásilka.

                                  kubah - Profil | St 20.11.2019 21:31:06

                                  Muflon v netočené podobě

                                    kubah - Profil | So 16.11.2019 13:08:31

                                    keltt >> :-)

                                    Původně jsem tam měl fotky, ale nebyly pěkné, jak jsem zjistil po mobilu na PC - smazal jsem.

                                      Saimon - Profil | St 13.11.2019 20:40:11

                                      Tak se taky přidám, v poslední době nejoblíbenější

                                        keltt - Profil | St 13.11.2019 20:33:28

                                        kubah >> Staráš se, to je fajn :-)

                                          Červené karty: paci14, Beerotzutz