ČR - pivní velmoc?

Kolegové,

máme zde diskuse zabývající se dobrým jídlem i vínem. A proto mi tu malinko chybí diskuse nad tímto všeobecně oblíbeným nápojem. Vítány jsou recenze na méně známá piva z českých regionálních pivovarů i doporučení na piva zahraniční. Podělte se také o místa, kde o pivo pečují s láskou a umem. Rovněž ocením fotografie zajímavých pivních sklenic, výčepů a samotných pivních láhví. Co naopak neocením jsou odkazy na nekulturní nasávání průmyslových "rádobypiv", bohužel v ČR tolik oblíbených. Fotografie piva v pet-láhvích mažu okamžitě.
Autor diskuse: KóĎA - Profil , 9.10.2012 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + Darďas Profil + Praseodym Profil

Nkubah - Profil | St 13.11.2019 16:44:44

I

    Nkubah - Profil | So 19.10.2019 12:23:01

    Tedy, tohle je dobré!!

      Nkubah - Profil | Ne 13.10.2019 11:09:19

      Další z cest, dobrá desítka..

        Nkubah - Profil | St 9.10.2019 10:46:26

        kubah >> Prometheus rozhodně prekvapil.. Doporučuji.

          Nkubah - Profil | Pá 4.10.2019 17:33:39

          Test...

            Nkubah - Profil | Ne 22.9.2019 10:50:59

            Jedinou vadu má..

            Výbornou pitelnost, což při tom obsahu není dobré :-)

              Nkubah - Profil | So 21.9.2019 10:19:48

              Pěkný výběr pivovarů..

                Nkubah - Profil | Pá 20.9.2019 21:10:10

                Pátek a můj rodný Ferda :-)

                  NDarďas - Profil | Čt 19.9.2019 7:46:40

                  Nebylo špatné.Ale na mě,už moc silné.

                    Nkubah - Profil | St 18.9.2019 20:54:24

                    jijin >> jinak rozhodně doporučuji, měl jsem čtyři lahve - všechny výborné....

                    Já o něm slyšel už dříve, ale ochutnal až teď.

                      Njijin - Profil | So 14.9.2019 20:44:26

                      kubah >> já jsem odkojený jihočeskýma pivama. Kdeže jsou ty časy, když na Besedě v Táboře stál Budvar 12 3,50Kčs. To se tam nechalo občas zaskočit s úsporama ze študáckýho kapesnýho:-)). Dneska jedu hlavně Třeboň. I když Benešov v Bořkovicích u Půtů nebyl taky marný. Ale kdeže ty loňský sněhy jsou

                        Nkubah - Profil | So 14.9.2019 20:35:28

                        jijin >> Já tedy jedu hlavně Benešov, jako rodák ...

                          Nkubah - Profil | So 14.9.2019 20:35:01

                          jijin >> Poutník je vynikající...

                            Njijin - Profil | So 14.9.2019 20:34:19

                            kubah >> já tam nebyl od loňska. To jsem si koupil 12 Poutníka, který mi chutnal na výlovu a od tý doby jsem tam nebyl. Jak vidím dělám chybu

                              Nkubah - Profil | So 14.9.2019 20:27:32

                              jijin >> hele, mají tam pivo snad ze všech malých okolních pivovarů.....

                                Njijin - Profil | So 14.9.2019 20:24:43

                                kubah >> budu muset navštívit toto zařízení. Mají tam ještě něco zajímavýho?

                                  Nkubah - Profil | So 14.9.2019 20:20:09

                                  jijin >> tohle je koupeno OD MAX Benešov....

                                    Njijin - Profil | So 14.9.2019 20:04:06

                                    kubah >> to máš odkuď? Špácalovi jsou z Louňovic a maj ve Vlašimi auto moto díly, nebo to jsou jiný ?

                                      Nkubah - Profil | So 14.9.2019 10:43:34

                                      Dobrá jedenáctka..

                                        NDarďas - Profil | So 6.7.2019 19:03:15

                                        Ucházející.

                                          Červené karty: paci14, Beerotzutz