ČR - pivní velmoc? | MRK.cz

ČR - pivní velmoc?

Kolegové,

máme zde diskuse zabývající se dobrým jídlem i vínem. A proto mi tu malinko chybí diskuse nad tímto všeobecně oblíbeným nápojem. Vítány jsou recenze na méně známá piva z českých regionálních pivovarů i doporučení na piva zahraniční. Podělte se také o místa, kde o pivo pečují s láskou a umem. Rovněž ocením fotografie zajímavých pivních sklenic, výčepů a samotných pivních láhví. Co naopak neocením jsou odkazy na nekulturní nasávání průmyslových "rádobypiv", bohužel v ČR tolik oblíbených. Fotografie piva v pet-láhvích mažu okamžitě.
Autor diskuse: KóĎA - Profil , 9.10.2012 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + Darďas Profil + Praseodym Profil

NOG - Profil | So 29.6.2019 16:33:04

Pokud se někdo pohybuje na Kroměřížsku, doporučuji navštívit tento pivovárek
http://www.zahlinickypivovar.cz/

    Nkubah - Profil | So 29.6.2019 13:19:53

    A jinak, na " běžné, domácí, zahradní" pití...

    Už pár let takto..

    Chutná, České...

    Navíc, ono totiž pít jen speciály leze do peněz :-)

      Nkubah - Profil | So 29.6.2019 13:09:36

      Musím říct, že je povedená...

        NKáceč - Profil | Po 24.6.2019 22:53:27

        kubah >> kdepá, tak deset za rok :-)

          Nkubah - Profil | Po 24.6.2019 21:11:53

          Káceč >> jistě, bereš si 7 sudů týdně ? :-P

          Nebos to omezil na 5 ? :-P

            NKáceč - Profil | Po 24.6.2019 21:05:46

            kubah >> žatecký desítky si občas domů koupíme sud :-)

              Nkubah - Profil | Po 24.6.2019 19:55:15

              Darďas >> tak...

              já tedy hlavně nefiltr Benešov Ferdinand 10°- ale dnes toto

                NDarďas - Profil | Po 24.6.2019 19:49:51

                kubah >> Jak píšeš.Když je hic,tak jedině desítku.

                  Nkubah - Profil | Po 24.6.2019 17:47:31

                  Za studena chmeleny, dobrá desítka svěží na léto...

                    Nkubah - Profil | Po 17.6.2019 15:03:07

                    Něco z cest...

                    Vzal jsem i 2 různé IPY...

                      NDarďas - Profil | So 8.6.2019 9:29:51

                      Výlet na Sevrní Čechy.Dobré pivka.

                        Ndvorák - Profil | Ne 26.5.2019 11:33:55

                        Darďas >> Krásná barva...

                          NDarďas - Profil | Ne 26.5.2019 10:39:21

                          Pozdrav ze Slovenska... pivovar Liptovar.Určitě neurazilo.

                            Nfoxxx - Profil | Ne 12.5.2019 9:58:17

                            Koupím tyto pivní sklenice, pokud by někdo měl na prodej :-)
                            Můžou být i použité a také s logem Lobkowicz.

                              Nnerf - Profil | Pá 5.4.2019 10:16:57

                              .

                                NDarďas - Profil | St 13.2.2019 20:36:25

                                Návštěva mladého minipivovaru v Ostravě.Dalo se .:-)

                                  Nkubah - Profil | Pá 8.2.2019 14:21:04

                                  Kácov má novinku...

                                    NDarďas - Profil | Pá 4.1.2019 18:09:53

                                    Speciál z Beskydského pivovárku.Hodnocení....asi nejlepší pivo,co jsem od nich měl.

                                      NDarďas - Profil | So 1.12.2018 17:48:56

                                      Hodně slušné pivko.

                                        Červené karty: paci14, Beerotzutz