Rybáři a chov domácích zvířat.

Zdravím všechny rybáře - chovatele v této nevšední diskusi.
Chov domácích zvířat je s rybařením úzce spjat.Vejce slepic se používají při výrobě boilie,chlup králíků či peří kohoutů se používá při vázání mušek,krmivo pro domácí zvířata je vhodným doplňkem partiklů a směsí - prostě tyto dva obory jsou si velmi blízké.

Jelikož bydlím celý život na venkově,chovatelství mě nemohlo minout.Věnuju se chovu domácích zvířat dlouhá léta a věřím,že zde na MRKu nejsem určitě sám.

Proto vznikla tato diskuse,chcete-li jádro chovatelů na MRKu.Kdo má doma králíky,slepice,holuby,kozy,krávy,koně a já nevím co ještě -račte vstoupit.Tato diskuse je přesně pro Vás.
Předáme si zkušenosti a poznatky,poklábosíme o chovech či o problémech.

Poděkování nedávám,nemám zájem o zaplevelení diskuse obrázky z netu právě k vůli honbě za poděkováním.Díky za pochopení.
Autor diskuse: : vydrák - Profil , 22.9.2012 všeobecné - ostatní

VERŇÁK - Profil | St 26.12.2012 20:05:15

tyci >> Omlouvam se ze se pouštim do vasi diskuze ale mám takovi tušeni že važi neco okolo 350kg :-)

    tyci - Profil | St 26.12.2012 20:00:47

    Stopař >> Já nemám tuchu kolik váží.Mě ho dovezl traktor.Ale je ku.va těžkej...

      Stopař - Profil | St 26.12.2012 19:51:57

      tyci >> Statk je ale sena mají prý málo.Kolik váží ten balík,odvezu ho na vozejku za autem ?

        tyci - Profil | St 26.12.2012 19:32:17

        Stopař >> Bylo to tady u nás v Ludvíkově a nevím jak by to bylo s odvozem....Když by jsi si ho zařídil,určitě by nebyl problém.A to tam u vás nejni žádnej statek?

          Stopař - Profil | St 26.12.2012 10:50:05

          tyci >> Tak to je nádherná cena.Je ještě možnost ?

            tyci - Profil | St 26.12.2012 10:48:41

            Stopař >> To já jsem koupil od velkostatkářů,a bylo pěkný.Za 300 a mám to na rok..

              Stopař - Profil | St 26.12.2012 10:23:17

              tyci >> Já senem musím šetřit,sháním ho kde se dá.Vodu jim dávám dvakrát deně.V Hrádku sem králíky měl a sena dostatek,sušil jsem si sám.Teď sem začal koncem podzimu tak nějak z čista jasna tak to musím nějak s tím senem přečkat než si nasuším své.

                tyci - Profil | St 26.12.2012 10:15:40

                Stopař >> Já krmím taky granulema.Seno mají pořád k dispozici a hlavně vodu musí pořád mít.

                  Stopař - Profil | St 26.12.2012 10:06:05

                  tyci >> To Já i rybu občas sním ale dávám samozřejmě přednost jiným masům.S králíkama sem znova začal letos na podzim,trošku se peru s potřebou sena ale krmím granulema a tak sena je potřeba mnohem menší a na podestýlku používám hobliny.

                    tyci - Profil | St 26.12.2012 9:58:01

                    Stopař >> Toto mám teď doma,ale před tím jsem to choval ve vedlejší vesnici.A tam bylo úplně všechno.Rybu si rád chytnu,ale nejím.Na jídlo potřebuju jiná zvířata.A já masíčko rád... :-)

                      Stopař - Profil | St 26.12.2012 9:54:49

                      tyci >> Koukám že jsi kolchozník jak se patří.

                        tyci - Profil | St 26.12.2012 9:50:40

                        Můj chovnej samec,jmenuje se Duklák.. :-)

                          tyci - Profil | St 26.12.2012 9:47:21

                          : vydrák >> žerou,opravdu to funguje.A to jsem ještě nedal všechno.

                            : vydrák - Profil | St 26.12.2012 8:37:28

                            tyci >> Máš toho dost.Co indický běžci,žerou slimáky?.-))

                              Stopař - Profil | Út 25.12.2012 18:27:52

                              tyci >> Zítra jedu do Frýdlantu,odvážím od nás tchýni.Stavím se jindy,v pohodě.

                                tyci - Profil | Út 25.12.2012 18:22:00

                                Stopař >> Toho budu potrebovat pro sebe..Bohuzel.Ale stavit se muzes,ikdyz ne zitra.Ale jak pojedes k nam ,tak se ozvi.

                                  Stopař - Profil | Út 25.12.2012 18:19:46

                                  tyci >> Jo tak tenhle je taky suprovej.Tuhle barvu nemám.Nebudeš se ho chtít zbavit,že bych se zejtra stavil.

                                    tyci - Profil | Út 25.12.2012 18:14:56

                                    Tento taky nejni špatnej.....

                                      tyci - Profil | Út 25.12.2012 18:13:58

                                      Stopař >> Zdar Staníku.Jojo na mouchy jich mám víc...

                                        Stopař - Profil | Út 25.12.2012 17:17:21

                                        tyci >> Hezkej kohoutek,to by byl hezkej skalp. :-))