Rybáři a chov domácích zvířat.

Zdravím všechny rybáře - chovatele v této nevšední diskusi.
Chov domácích zvířat je s rybařením úzce spjat.Vejce slepic se používají při výrobě boilie,chlup králíků či peří kohoutů se používá při vázání mušek,krmivo pro domácí zvířata je vhodným doplňkem partiklů a směsí - prostě tyto dva obory jsou si velmi blízké.

Jelikož bydlím celý život na venkově,chovatelství mě nemohlo minout.Věnuju se chovu domácích zvířat dlouhá léta a věřím,že zde na MRKu nejsem určitě sám.

Proto vznikla tato diskuse,chcete-li jádro chovatelů na MRKu.Kdo má doma králíky,slepice,holuby,kozy,krávy,koně a já nevím co ještě -račte vstoupit.Tato diskuse je přesně pro Vás.
Předáme si zkušenosti a poznatky,poklábosíme o chovech či o problémech.

Poděkování nedávám,nemám zájem o zaplevelení diskuse obrázky z netu právě k vůli honbě za poděkováním.Díky za pochopení.
Autor diskuse: : vydrák - Profil , 22.9.2012 všeobecné - ostatní

Ntyci - Profil | Út 25.12.2012 15:41:33

pižmovky..

    Ntyci - Profil | Út 25.12.2012 15:39:58

    Ind. běžci...

      Ntyci - Profil | Út 25.12.2012 15:38:44

      Hedvábničky.

        Nrikox - Profil | Út 25.12.2012 15:37:34

        : vydrák >> To říkal každý a pak jí dělal ťuťu ňuňu a hladili si jí, nechali si jí lézt po rukou :)
        Máme 8 druhů morčat (aguty, rex, skinny, dalmatin, us teddy, černé, bílé a mazlíky zachráněné ze zverimexů ve zbídačeném stavu atp.)

          Ntyci - Profil | Út 25.12.2012 15:37:30

          Můj kohout fénixky.

            N: vydrák - Profil | Út 25.12.2012 15:28:08

            rikox >> No pane jo,těch morčat je neuvěřitelný množství druhů:-))
            Tu mnohonožku bych do ruky nevzal,brrr..

              Nrikox - Profil | Út 25.12.2012 15:26:09

              : vydrák >>
              http://adzi.rajce.idnes.cz/Maznacokovja
              Něco jsem naházel na Rajče :)

                Nrikox - Profil | Út 25.12.2012 14:57:49

                : vydrák >> Bohůžel fotek moc nevlastním :(

                  N: vydrák - Profil | Út 25.12.2012 14:29:20

                  rikox >> Ahoj.Klidně vlož i fotografie,moc rád se podívám na ovčáka,ježka či jiné zvířátko.

                    Nrikox - Profil | Út 25.12.2012 13:56:30

                    Rybařím bez 1 měsíce přesně 20 let, a i když se rybářům často přezdívá vrazi zvířat, tak já mám ke zvířatům velice kladný vztah. S mojí manželkou máme ovčáka, jack-russela, 34 morčat, agapornise, andulku, africkou mnohonožku, zlatohlávka, 3 zebřičky, západoafrockého ježka ušatého, rybičky mnoha druhů a krevetky. Nic z toho není vysloveně hospodářské zvíře, ale měli jsme ještě kdysi kozy a slepice, holuby a kachny. To hold postupem času muselo jít pryč.
                    Ale kdybychom tu nežili v baráku s dalšími rodinami, tak máme minimálně ketingentské prasátko, mini poníka a gigantické holuby :)

                      Npajinek - Profil | Út 25.12.2012 13:20:56

                      foxik >> Ne, všechny chovné kusy mám s chovů,kde chovatel připouští a odchovává v jakém koliv ročním období. Tak že předpokládám že si samice udělají pořádné hnízdo kde budou mladí jak v peřince. Mrazy králíkům ani tak nevadí,horší je průvan a proti tomu jsem udělal zaopatření.

                        Nfoxik - Profil | Út 25.12.2012 5:32:38

                        pajinek >> Nemáš strach že ti malí králici umrznou?

                          NČík - Profil | Po 24.12.2012 17:28:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          : vydrák >> + pajinek.Foto bohužel nemám,ale papouškům jsem také štědrovečerně přilepšil.Aneb slova klasika:
                          Hospodáři štědrovku,
                          kravám po výslužce;
                          kohoutovi česneku,
                          hrachu jeho družce.

                          Protože tak je to spráné a tak to má být(:-

                            N: vydrák - Profil | Po 24.12.2012 15:19:42

                            pajinek >> Silvestrovský králíčata,ty si dobře udělal že si jim zateplil ubikace.
                            Když jsme u toho,musím jít uklízet.Pes už ňafá a dožaduje se procházky.Zatím ahoj a krásný vánoční večer.

                              Npajinek - Profil | Po 24.12.2012 15:16:48

                              Pokud se nic nepřihodí a to doufám že jsem si smůlu už vybral....tak tato Hyla bude 30ho matkou...

                                N: vydrák - Profil | Po 24.12.2012 15:04:07

                                pajinek >> Já taky dneska kydal:-))) Chtěl sem,aby to tam měli pěkný.(jsme ale blázni)

                                  Npajinek - Profil | Po 24.12.2012 15:00:50

                                  : vydrák >> :-)))) no to já i vykydal hnůj i když to bylo v plánu až po svátcích :-)
                                  Když už jsou ty Vánoce......snad nám to ty naše domácí zvířátka vrátí v podobě masa :-)))

                                    N: vydrák - Profil | Po 24.12.2012 14:49:14

                                    pajinek >> Tak to je hodně pěkný,já to vodflák a hodil sem jim do jen do kotce:-))

                                      Npajinek - Profil | Po 24.12.2012 14:48:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      : vydrák >> jsme asi dva blázni :-))))))

                                      dostali i vánoční menu :-)))

                                        N: vydrák - Profil | Po 24.12.2012 14:46:06

                                        pajinek >> Já to samý.
                                        Králíci dostali mrkev,jablka,celer,chleba,drůbež pak vánoční cukroví a odřezky od masa a pes dostal kus vánočky,kus štrůdlu,cukroví a maso.Všichni velice spokojení a nikdo neprotestoval:-))