Rybářský pokec pro náctileté

Ahoj, tato diskuze je pro náctileté. Můžeme si vyměnit zkušenosti, poradit se atd. Doufám, že nás tu bude hodně :-)
Andy
Autor diskuse: Andy12 - Profil , 24.8.2012 všeobecné - ostatní

NMr.Mepps - Profil | St 6.3.2013 22:54:11

čokoládový lanýž >> Spíš ta fotka je pěkná..) ale jinak jsem ho chytil na hnojáčka..)

    Nčokoládový lanýž - Profil | St 6.3.2013 21:51:09

    Mr.Mepps >> pěkný, na cos ho chyt?

      Nčokoládový lanýž - Profil | St 6.3.2013 21:50:58

      Tom252 >> díky za info možná se pudu taky koknot, ale je to risk, pokaždy tam utratim majlant :D

        NMr.Mepps - Profil | St 6.3.2013 20:37:49

        Zduř ..)

          NTom252 - Profil | St 6.3.2013 20:34:25

          čokoládový lanýž >> od 7.3. do 10.3.

            NTom252 - Profil | St 6.3.2013 20:33:34

            p3t3 >> Já jedu v sobotu

              Nčokoládový lanýž - Profil | St 6.3.2013 20:24:14

              p3t3 >> kdy to bude?

                Np3t3 - Profil | St 6.3.2013 20:02:43

                Zdarec jede někdo z vás na veletrh do brna?

                  NAndy12 - Profil | St 6.3.2013 18:55:32

                  Tak ahoj :)

                    NAndy12 - Profil | St 6.3.2013 18:39:46

                    čokoládový lanýž >> Jó to teda je! :D

                      Nčokoládový lanýž - Profil | St 6.3.2013 18:18:41

                      Andy12 >> snad :D takhle je tu dost nuda

                        NAndy12 - Profil | St 6.3.2013 18:02:55

                        čokoládový lanýž >> Oni se zase ukážou :))

                          Nčokoládový lanýž - Profil | St 6.3.2013 17:53:45

                          Andy12 >> mno nevim :D když se vezmu kolik nás už sem psalo

                            NAndy12 - Profil | St 6.3.2013 17:44:52

                            čokoládový lanýž >> :D To ti nestačím :D??

                              Nčokoládový lanýž - Profil | St 6.3.2013 17:44:29

                              Andy12 >> hmm jedna z mála :D

                                NAndy12 - Profil | St 6.3.2013 17:39:21

                                Ahoj :)) Po dlouhé pauze jsem zde :)

                                  Nčokoládový lanýž - Profil | Út 5.3.2013 23:06:26

                                  Čest práci borci, jak je?

                                    NCHaP - Profil | Po 4.3.2013 13:06:59

                                    DObry kecám, už jsem to našel

                                      NCHaP - Profil | Po 4.3.2013 13:02:09

                                      neví náhodou nekdo na kolik mě vyjde jako studenta povolenka sem do brna? Jsem z východních čech. a někde jsem četl že pro nečleny za 5000,- roční.

                                        NMr.Mepps - Profil | Čt 28.2.2013 23:45:05

                                        p3t3 >> Na toho si budu muset počkat min tejden ..)