Rybářský pokec pro náctileté

Ahoj, tato diskuze je pro náctileté. Můžeme si vyměnit zkušenosti, poradit se atd. Doufám, že nás tu bude hodně :-)
Andy
Autor diskuse: Andy12 - Profil , 24.8.2012 všeobecné - ostatní

Nčokoládový lanýž - Profil | Pá 8.3.2013 23:52:09

Mr.Mepps >> aha, tak sourozenci by neměli na nic sahat :D

    NMr.Mepps - Profil | Pá 8.3.2013 23:40:10

    čokoládový lanýž >> Jo to bylo no...ale tak budu rád když se podaří opravit ten starej..zasekl se objektiv asi nějaké smìtko..jednou bráchoj spadul do písku..

      Nčokoládový lanýž - Profil | Pá 8.3.2013 22:30:32

      doliz >> omg tak to je slaby :D

        Ndoliz - Profil | Pá 8.3.2013 21:56:53

        čokoládový lanýž >>cca 10 lidí, každej chlastal jinak. Na fotce nejsou 3 lahve piva. Nevešli se tam. Jo... a ještě jsme měli 2 litry vína za 50 kč

          Nčokoládový lanýž - Profil | Pá 8.3.2013 21:52:32

          doliz >> slabí :D pro kolik ste to meli?

            Ndoliz - Profil | Pá 8.3.2013 21:32:33

            čokoládový lanýž >> Tady máš tu fotku co se mi nepodařilo ti poslat mmskou

              Nčokoládový lanýž - Profil | Pá 8.3.2013 17:00:12

              Mr.Mepps >> to by bylo od nich pěkdný :D co se s nim stalo?

                NMr.Mepps - Profil | Pá 8.3.2013 16:57:50

                čokoládový lanýž >> Jo,třeba nepude opravit a maminka s tatínkem mi koupí zrcadlovku ..)

                  Nčokoládový lanýž - Profil | Pá 8.3.2013 15:33:26

                  Mr.Mepps >> pár vycházek zvládněš ne? a potom ho už budeš mít opravenej

                    NMr.Mepps - Profil | Pá 8.3.2013 15:07:02

                    čokoládový lanýž >> Je no :(
                    nebudu mít čím fotit :(

                      Nčokoládový lanýž - Profil | Čt 7.3.2013 22:58:50

                      Mr.Mepps >> hmm tak to je blby :ú a navíc bude asi i víkendu hnusně

                        Nčokoládový lanýž - Profil | Čt 7.3.2013 22:58:18

                        Tom252 >> hmm já se spíš muchovej a vláčkovej :D

                          NMr.Mepps - Profil | Čt 7.3.2013 19:45:48

                          čokoládový lanýž >> To jo a taky bych potřeboval aby svítilo sluníčko abych viděl ještě líp s polarizačkama ..) A taky musím dát opravit foťák což mě celkem s.re !! ..(

                            NTom252 - Profil | Čt 7.3.2013 18:21:52

                            čokoládový lanýž >> Tak to mě moc nevadí. :)

                              Nčokoládový lanýž - Profil | Čt 7.3.2013 17:50:41

                              Tom252 >> jsem slyšel, že je tam letos skoro jen kaprařina, takže nic pro mne :/

                                Nčokoládový lanýž - Profil | Čt 7.3.2013 17:49:57

                                Mr.Mepps >> jo to by se určitě hodilo :D

                                  NTom252 - Profil | Čt 7.3.2013 15:52:52

                                  čokoládový lanýž >> ja si tem du koupit jen pár drobností teda snad pokud tam neuvidím něco zajímavého. :-)

                                    Np3t3 - Profil | Čt 7.3.2013 9:33:35

                                    Tom252 >> ja tam taky jedu v sobotu tak se tam mozna potkame :-D

                                      NMr.Mepps - Profil | Čt 7.3.2013 4:40:11

                                      čokoládový lanýž >> Jediné Labe se zvedlo ale jinak jsem tohohle prcka chytil na 1,5m potoce kde není moc vody tak 30-40cm chtělo by ti najít nějakou tůň ..)

                                        Nčokoládový lanýž - Profil | St 6.3.2013 23:02:23

                                        Mr.Mepps >> to jsem si myslel, moc povedá fotka to se musí nechat :D, máte u vás taky hodně vody v řekách?