Rybářský pokec pro náctileté

Ahoj, tato diskuze je pro náctileté. Můžeme si vyměnit zkušenosti, poradit se atd. Doufám, že nás tu bude hodně :-)
Andy
Autor diskuse: Andy12 - Profil , 24.8.2012 všeobecné - ostatní

Np3t3 - Profil | Čt 28.2.2013 22:25:10

To já v sobotu už letím potahat nejakýho kapříka :D

    NMr.Mepps - Profil | Čt 28.2.2013 19:02:10

    p3t3 >> No Hradec je hold pozadu ..(

      NTom252 - Profil | Čt 28.2.2013 16:39:48

      p3t3 >> To máš dobré u nás je to taky jestě zamrzlé. :(

        Np3t3 - Profil | Čt 28.2.2013 16:03:07

        Mr.Mepps >> Kurňa kde bydlíš :-D u nas jsou stojaky rozmrzly pres tyden :-D :-D

          NMr.Mepps - Profil | Čt 28.2.2013 0:12:44

          čokoládový lanýž >> Ok ..)

            Nčokoládový lanýž - Profil | Čt 28.2.2013 0:11:57

            Mr.Mepps >> aha tak určitě , uvidíme :D

              NMr.Mepps - Profil | Čt 28.2.2013 0:08:56

              čokoládový lanýž >> Mi to vyfotíš takže pohoda ..)

                Nčokoládový lanýž - Profil | Čt 28.2.2013 0:07:08

                Mr.Mepps >> bys koukal :D

                  NMr.Mepps - Profil | Čt 28.2.2013 0:02:34

                  čokoládový lanýž >> To sem zvědavej co umotáte ..)

                    Nčokoládový lanýž - Profil | St 27.2.2013 23:55:16

                    Mr.Mepps >> máme vázací sedánek :D

                      NMr.Mepps - Profil | St 27.2.2013 23:50:59

                      čokoládový lanýž >> Prečo ??

                        Nčokoládový lanýž - Profil | St 27.2.2013 23:17:32

                        ach jo uz aby byl pátek!!

                          Nčokoládový lanýž - Profil | St 27.2.2013 17:57:13

                          Mr.Mepps >> u nas taky moc ne :(

                            NMr.Mepps - Profil | St 27.2.2013 17:52:28

                            čokoládový lanýž >> Mě to je tak nějak jedno no ale teď se stejnak u nás nedá chytat ..)

                              Nčokoládový lanýž - Profil | St 27.2.2013 17:50:37

                              Mr.Mepps >> tak to stojaky sou asi taky pod lede, ale ja mám stejně radši řeku :D

                                NMr.Mepps - Profil | St 27.2.2013 17:34:25

                                čokoládový lanýž >> U nás je taky velkej velkej průtok a stojáky pod ledem .)

                                  Nčokoládový lanýž - Profil | St 27.2.2013 17:12:22

                                  Mr.Mepps >> tak to mi led nemame ale zase teče moc vody :/

                                    Nčokoládový lanýž - Profil | St 27.2.2013 17:12:04

                                    Já jsem taky přemýšlel na sobotou, ale nevím ve Svitavě je asi o 60 cm ic vody než přěd tíma průtok je asi 5x větší :/

                                      NMr.Mepps - Profil | Út 26.2.2013 23:22:04

                                      čokoládový lanýž >> Já možná tak až odtaje led řeky u nás jsou v prdeli ..)

                                        Np3t3 - Profil | Út 26.2.2013 21:18:09

                                        čokoládový lanýž >> Zdarec, chystám se v sobotu ale nevím jestli to vyjde ;) podle počasí :)