Rybářský pokec pro náctileté

Ahoj, tato diskuze je pro náctileté. Můžeme si vyměnit zkušenosti, poradit se atd. Doufám, že nás tu bude hodně :-)
Andy
Autor diskuse: Andy12 - Profil , 24.8.2012 všeobecné - ostatní

Nčokoládový lanýž - Profil | Út 26.2.2013 18:03:41

Zdarec jak je? Byl někdo na rybách nebo se chystá?

    Np3t3 - Profil | Pá 22.2.2013 15:49:21

    Čaute tak jsem si už konečne koupil povolenku :D už jen vyrazit na ně :D

      Nčokoládový lanýž - Profil | Čt 21.2.2013 20:40:12

      kuzma >> hmm škoda, musíe si to někdy vynahradit :D

        NMr.Mepps - Profil | Čt 21.2.2013 20:19:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Trošku oživení by to chtělo ..)

          Nkuzma - Profil | Čt 21.2.2013 19:59:26

          čokoládový lanýž >> No stojím u řeky nejednou přijelo auto , vyskákali kamarádi vtáhli mě do auta a jelo se do hospody , omlouvám se ale přesile se nedalo odolat , a protože sem měl ještě vyplí zvuky ze školy, tak jsem si těch zmeškaných hovorů všiml hodně pozdě

            Nčokoládový lanýž - Profil | Čt 21.2.2013 19:51:39

            kuzma >> zdar, kam ses vypařil, kdys si měl jit s náma na ryby?

              NMr.Mepps - Profil | Čt 21.2.2013 14:29:07

              kuzma >> Asi tak ..)

                Nkuzma - Profil | Čt 21.2.2013 10:52:21

                Zdravim coje ? Nejak to.tu nezije ?

                  Nčokoládový lanýž - Profil | St 20.2.2013 16:19:53

                  Andy12 >> čau, jak se máš? je tu nějak mrtvo, že?

                    NAndy12 - Profil | St 20.2.2013 14:02:04

                    Ahoooj! :)

                      NMr.Mepps - Profil | Út 19.2.2013 22:20:04

                      CHaP >> Ok !!

                        NCHaP - Profil | Út 19.2.2013 22:15:00

                        Mr.Mepps >> každej má styl, palestinu nosim furt, ke me se hidí, stejne jako kvadro

                          NMr.Mepps - Profil | Út 19.2.2013 22:08:56

                          CHaP >> Twl to u nás letělo tak před čtyřma rokama ..)

                            NCHaP - Profil | Út 19.2.2013 22:07:25

                            Mr.Mepps >> já jsem nedavno ztratil palestinu

                              NMr.Mepps - Profil | Út 19.2.2013 21:53:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Měl jsem tuhle ale projebal jsem jí někde ..(

                                NCHaP - Profil | Út 19.2.2013 21:50:45

                                Mr.Mepps >> :-D recese,

                                  NMr.Mepps - Profil | Út 19.2.2013 21:47:21

                                  CHaP >> Celkem bych radši umrznul !!

                                    NCHaP - Profil | Út 19.2.2013 21:43:50

                                    Mr.Mepps >> RETRO

                                      NMr.Mepps - Profil | Út 19.2.2013 21:40:33

                                      CHaP >> Twl takovej úlet !! ..)

                                        NCHaP - Profil | Út 19.2.2013 21:39:30

                                        Mr.Mepps >> na lyže a na ryby, :-D