Rybářský pokec pro náctileté

Ahoj, tato diskuze je pro náctileté. Můžeme si vyměnit zkušenosti, poradit se atd. Doufám, že nás tu bude hodně :-)
Andy
Autor diskuse: Andy12 - Profil , 24.8.2012 všeobecné - ostatní

NMr.Mepps - Profil | Út 19.2.2013 21:28:02

CHaP >> Lol !

    NCHaP - Profil | Út 19.2.2013 21:25:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    neví někdo kde to koupím v brně?:

      Nčokoládový lanýž - Profil | So 16.2.2013 15:23:52

      Mr.Mepps >> aha :D

        NMr.Mepps - Profil | So 16.2.2013 15:22:11

        čokoládový lanýž >> Sims to jsem jen plácnul značku jen tak ..)

          Nčokoládový lanýž - Profil | So 16.2.2013 15:19:40

          Mr.Mepps >> díky aspoň něco a si s nima spokojený?

            NMr.Mepps - Profil | So 16.2.2013 15:15:43

            čokoládový lanýž >> Sims ..)

              Nčokoládový lanýž - Profil | So 16.2.2013 15:15:14

              Mr.Mepps >> škoda, přemýšlím už dlouho o koupi nějakých, ale nevyznám se v tom

                NMr.Mepps - Profil | So 16.2.2013 14:40:24

                čokoládový lanýž >> Twl nefotil jsem se v nich :D

                  Nčokoládový lanýž - Profil | So 16.2.2013 14:39:50

                  Mr.Mepps >> jaky teda :D

                    NMr.Mepps - Profil | So 16.2.2013 14:38:07

                    čokoládový lanýž >> Dostal jsem je ..) nevim jsou trošku starší ale držej ..)

                      Nčokoládový lanýž - Profil | So 16.2.2013 14:36:17

                      Mr.Mepps >> njn jaký máš broďáky?

                        NMr.Mepps - Profil | So 16.2.2013 13:46:46

                        čokoládový lanýž >> Na jaře s brodákama taky ..)

                          Nčokoládový lanýž - Profil | So 16.2.2013 13:18:05

                          Mr.Mepps >> ale dá se spát u vody a krásně se brodí ve vodě

                            NMr.Mepps - Profil | So 16.2.2013 12:30:23

                            čokoládový lanýž >> Njn ale v létě nachytá každej ..)

                              Nčokoládový lanýž - Profil | So 16.2.2013 12:27:49

                              Mr.Mepps >> to se už blíží :D, ale já mám stejně radši léto, je dýl světlo

                                NMr.Mepps - Profil | So 16.2.2013 12:22:19

                                čokoládový lanýž >> Stačilo by jaro ..)

                                  Nčokoládový lanýž - Profil | So 16.2.2013 7:47:32

                                  Mr.Mepps >> to jo :D, už aby bylo léto

                                    NMr.Mepps - Profil | So 16.2.2013 7:38:29

                                    čokoládový lanýž >> Jo fotit zero ja zábava ..)

                                      Nčokoládový lanýž - Profil | So 16.2.2013 7:33:02

                                      Mr.Mepps >> pak sem hoď fotky :D

                                        NMr.Mepps - Profil | So 16.2.2013 7:07:38

                                        čokoládový lanýž >> Jo pro zero pojedu ..) ale asoň bude co fotit myslím tím přírodu ..)